Sepetim

Kapat
  • Alışveriş sepetiniz boş!

Zulumba

Zulumba 1 kg Genel Özellikler Zencefilgiller familyasındandır. Diğer adlar; Cedvar, Ceduvar, Zidvar, Zalumba, Mühürlü zulumba, Zulumbat kökü, Yer kabuğu. 160-200 cm boylarında, saplı, iri, yumurtamsı ya da eliptik yapraklı, ağustos-eylül aylarında ilginç, pembe çiçekler açan, köksaplı (rizom), çok yıllık otsu bir bitkidir. Çin, Hindistan ve Doğu Hint adalarında yetişen bitkinin yuvarlak ya da uzun kök sapları, 4 cm’lik uzunluk ve 1-2 cm genişlikteki parçalar halinde işlem görür.Kokusu zencefili çağrıştırır, lezzeti biraz acıdır. Bileşiminde reçine ve uçucu yağ; uçucu yağın içinde de bomeol, camphen, cineol ve seskiterpenaikol bulunur. Kullanım Şekli  Günde birkaç kez, toplam 0.5-1 gram, toz halinde alınır ya da 20-50 gramlık bitki 1 litre (5 bardak) kaynar suyla demlenerek günde iki-üç kez birer bardak içilir. Ürün Özelliği Zulumba 1 kg..

180,00TL

Zulumba 100 Gr Genel Özellikler Zencefilgiller familyasındandır. Diğer adlar; Cedvar, Ceduvar, Zidvar, Zalumba, Mühürlü zulumba, Zulumbat kökü, Yer kabuğu. 160-200 cm boylarında, saplı, iri, yumurtamsı ya da eliptik yapraklı, ağustos-eylül aylarında ilginç, pembe çiçekler açan, köksaplı (rizom), çok yıllık otsu bir bitkidir. Çin, Hindistan ve Doğu Hint adalarında yetişen bitkinin yuvarlak ya da uzun kök sapları, 4 cm’lik uzunluk ve 1-2 cm genişlikteki parçalar halinde işlem görür.Kokusu zencefili çağrıştırır, lezzeti biraz acıdır. Bileşiminde reçine ve uçucu yağ; uçucu yağın içinde de bomeol, camphen, cineol ve seskiterpenaikol bulunur. Kullanım Şekli  Günde birkaç kez, toplam 0.5-1 gram, toz halinde alınır ya da 20-50 gramlık bitki 1 litre (5 bardak) kaynar suyla demlenerek günde iki-üç kez birer bardak içilir. Ürün Özelliği Zulumba 100 Gr..

27,00TL

Zulumba 250 Gr Genel Özellikler Zencefilgiller familyasındandır. Diğer adlar; Cedvar, Ceduvar, Zidvar, Zalumba, Mühürlü zulumba, Zulumbat kökü, Yer kabuğu. 160-200 cm boylarında, saplı, iri, yumurtamsı ya da eliptik yapraklı, ağustos-eylül aylarında ilginç, pembe çiçekler açan, köksaplı (rizom), çok yıllık otsu bir bitkidir. Çin, Hindistan ve Doğu Hint adalarında yetişen bitkinin yuvarlak ya da uzun kök sapları, 4 cm’lik uzunluk ve 1-2 cm genişlikteki parçalar halinde işlem görür.Kokusu zencefili çağrıştırır, lezzeti biraz acıdır. Bileşiminde reçine ve uçucu yağ; uçucu yağın içinde de bomeol, camphen, cineol ve seskiterpenaikol bulunur. Kullanım Şekli  Günde birkaç kez, toplam 0.5-1 gram, toz halinde alınır ya da 20-50 gramlık bitki 1 litre (5 bardak) kaynar suyla demlenerek günde iki-üç kez birer bardak içilir. Ürün Özelliği Zulumba 250 Gr..

56,30TL

Zulumba 500 Gr Genel Özellikler Zencefilgiller familyasındandır. Diğer adlar; Cedvar, Ceduvar, Zidvar, Zalumba, Mühürlü zulumba, Zulumbat kökü, Yer kabuğu. 160-200 cm boylarında, saplı, iri, yumurtamsı ya da eliptik yapraklı, ağustos-eylül aylarında ilginç, pembe çiçekler açan, köksaplı (rizom), çok yıllık otsu bir bitkidir. Çin, Hindistan ve Doğu Hint adalarında yetişen bitkinin yuvarlak ya da uzun kök sapları, 4 cm’lik uzunluk ve 1-2 cm genişlikteki parçalar halinde işlem görür.Kokusu zencefili çağrıştırır, lezzeti biraz acıdır. Bileşiminde reçine ve uçucu yağ; uçucu yağın içinde de bomeol, camphen, cineol ve seskiterpenaikol bulunur. Kullanım Şekli  Günde birkaç kez, toplam 0.5-1 gram, toz halinde alınır ya da 20-50 gramlık bitki 1 litre (5 bardak) kaynar suyla demlenerek günde iki-üç kez birer bardak içilir. Ürün Özelliği Zulumba 500 Gr..

97,50TL

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)


ÜCRETSİZ KARGO

7/24 CANLI DESTEK

SORUNSUZ DEĞİŞİM GARANTİSİ

DESTEK +90 850 441 1 121

end onesignal Script