Sepetim

Kapat
  • Alışveriş sepetiniz boş!

Kış Çayı

..

10,00TL

..

9,90TL

Kış Çayı 150 Gr Naturlife Genel Özellikler: Kış çayı birçok faydalı bitkinin, baharatın karışımından oluşan bir çaydır. Bu nedenle birçok hastalığa karşı vücudu korunmasına yardımcı olur.   Kullanım Şekli: Her çeşitten girecek şekilde bir avuç bitki kurusunu çaydanlığın üst demliğine atıp kaynar suyu ekleyip bir taşım kaynattıktan sonra altını kapatın. 5 dk demlendikten sonra isteğe bağlı şeker ve limon ilave edilebilir.   Ürün Özellikleri: zencefil,tarçın,çingülü(nar çiçeği),havlıcan, elma kurusu,portakal kurusu,limon kabuğu,ıhlamur,adaçayı,kuşburnu,hatmi çiçeği,çuha çiçeği, okaliptus,tıbbi ..

10,00TL

Kış Çayı 150 Gr Naturlife Genel Özellikler: Kış çayı birçok faydalı bitkinin, baharatın karışımından oluşan bir çaydır. Bu nedenle birçok hastalığa karşı vücudu korunmasına yardımcı olur.   Kullanım Şekli: Her çeşitten girecek şekilde bir avuç bitki kurusunu çaydanlığın üst demliğine atıp kaynar suyu ekleyip bir taşım kaynattıktan sonra altını kapatın. 5 dk demlendikten sonra isteğe bağlı şeker ve limon ilave edilebilir.   Ürün Özellikleri: zencefil,tarçın,çingülü(nar çiçeği),havlıcan, elma kurusu,portakal kurusu,limon kabuğu,ıhlamur,adaçayı,kuşburnu,hatmi çiçeği,çuha çiçeği, okaliptus,tıbbi <!----><!---->..

15,00TL

Kış Çayı Zencefil ve Tarçın Karışımlı Naturlife (Süzen Poşet 40'Lı)  Ürün Hakkında  Zencefil Yüksek vitamin ve besin kaynağıdır.Zencefilin %3’ünü uçucu yağlar oluşturur ve tadını phenylpropanoid adındaki maddelerden alır. Bunun dışında zengin bir B3, B6 ve demir, kalsiyum, fosfor, sodyum, potasyum, magnezyum minerallerini içermektedir. Bunların dışında zencefil ayrıca leysin, treonin, triptofan, valin, fenilalanin gibi amino asitler içermektedir. Zerdeçal Demir, potasyum, B6 ile C vitamini, manganez ve değerli mineraller içermektedir. Muhafaza Koşulları Serin ve kuru yerde ağzı kapalı olarak, çocukların ulaşamayacağı şekilde muhafaza ediniz. Kullanım Önerisi Günde 3 defa isteğe bağlı olarak şeker ilave edilip,kaynamış suya 1 süzen poşet atılarak 3-4 dakika demleyerek tüketiniz. Yasal ve Önemli Uyarılar Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. ..

10,00TL

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)


ÜCRETSİZ KARGO

7/24 CANLI DESTEK

SORUNSUZ DEĞİŞİM GARANTİSİ

DESTEK +90 850 441 1 121

end onesignal Script