Sepetim

Kapat
  • Alışveriş sepetiniz boş!

Şuruplar

 İsveç Şurubu 250 ml                                        Genel Özellikler: Sarısabır, Ravent Kökü, Mirra, Cedvar, Centiyane, Domuzdikeni, Melekotu Kökü, Doğal Kafur, Sinameki, Eğir kökü, Besbase, Safran, Tarçın, Kakule, Tabii kanyak   Kullanım Şekli: İsveç şurubunda tüm ölçüler, biraz suyla ya da bitki çayıyla inceltilerek tüketilmelidir. Ağız yolu ile kullanılırken, basit rahatsızlıklar için günde 3 tatlı kaşığı yeterlidir. Ağır rahatsızlıklar içinse, günde 2-3 yemek kaşığı tüketilmelidir. Bir yemek kaşığı şurup 125 ml bitki çayı ile inceltilerek tüketilmelidir. Yemeklerden önce ve sonra yudum yudum içilmelidir. Şurup ağız yoluyla tüketiliyorsa kesinlikle süt kullanılmamalıdır. Kompres uygulanırken, uygulanılacak bölgeye önceden zeytinyağı veya kantaron yağı sürülmelidir. Yeterli boyda bir bez, şurup ile ıslatılır ve şurubun fazlası sıkılarak atılır. Hasta bölgeye yerleşti..

16,00TL

..

70,00TL

..

95,00TL

..

120,00TL

Karadut Şurubu 100 cc. Atışeri Ürün Özelliği Ülkemizde özellikle İç Anadolu ve Doğu Anadolu bölgelerinde çokça yetişen duttan elde edilen ve sayılmakla bitmeyecek kadar çok faydası bulunan mükemmel bitkilerden biridir. Oldukça yaygın olarak insanlar tarafından içilen dut şurubu aslında birçok kişi tarafından dut şerbeti olarak bilinmektedir. Dut şurubu, çok eski zamanlarda beri ülkemizde sevilerek tüketilen mükemmel meyve sularından biridir. Dutun çeşitli işlemlerden geçirilerek elde edilen dut şurubu, son derece önemli faydaları ile insanların dertlerine deva olmaktadır. Bilindiği gibi tıbbın en eski tarihlerinde insanların hastalıklarının tümü dut şurubu da dahil olmak üzere birçok farklı bitkiden faydalanılarak çözülmekte idi. Eski zamanlardan günümüze kadar insanlara şifa dağıtarak gelen dut şurubunun en büyük etkisi özellikle çocuklarda görülmektedir. Dut şurubu aslında hazır olarak da elde edilebilen bir vitamin kaynağıdır.Karadutta E, K  ve C vitamini bulunur. Yüksek an..

20,00TL

..

7,00TL

..

6,00TL

Karadut Şurubu 60 cc. Atışeri Ürün Özelliği Ülkemizde özellikle İç Anadolu ve Doğu Anadolu bölgelerinde çokça yetişen duttan elde edilen ve sayılmakla bitmeyecek kadar çok faydası bulunan mükemmel bitkilerden biridir. Oldukça yaygın olarak insanlar tarafından içilen dut şurubu aslında birçok kişi tarafından dut şerbeti olarak bilinmektedir. Dut şurubu, çok eski zamanlarda beri ülkemizde sevilerek tüketilen mükemmel meyve sularından biridir. Dutun çeşitli işlemlerden geçirilerek elde edilen dut şurubu, son derece önemli faydaları ile insanların dertlerine deva olmaktadır. Bilindiği gibi tıbbın en eski tarihlerinde insanların hastalıklarının tümü dut şurubu da dahil olmak üzere birçok farklı bitkiden faydalanılarak çözülmekte idi. Eski zamanlardan günümüze kadar insanlara şifa dağıtarak gelen dut şurubunun en büyük etkisi özellikle çocuklarda görülmektedir. Dut şurubu aslında hazır olarak da elde edilebilen bir vitamin kaynağıdır.Karadutta E, K  ve C vitamini bulunur. Yüksek ant..

12,50TL

..

33,90TL

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)


ÜCRETSİZ KARGO

7/24 CANLI DESTEK

SORUNSUZ DEĞİŞİM GARANTİSİ

DESTEK +90 850 441 1 121

end onesignal Script