0232 364 26 46 | 0552 204 02 39 | info@aktardiyari.com

Sepetim

Kapat
  • Alışveriş sepetiniz boş!

Çiğ Yer Fıstığı

Çiğ Yer Fıstığı 1 Kg Ürün Hakkında Çiğ yer fıstığının sağlık açısından faydalı olmasının nedeni içerdiği zengin miktardaki vitaminlerden kaynaklanmaktadır.  100 gramlık çiğ yer fıstığı, ortalama 567 kalori içermektedir. Çiğ yer Fıstığı A, E, C  vitaminlerini içerirken, demir, bakır, kalsiyum ve magnezyum açısından da çok zengin sayılır. B6, B9 vitaminleri yanında, niasin, riboflavin, thiamin gibi, vitaminlerin yanında, sağlık açısından çok fazla faydalı olan pantotenik asit içerir. Potasyum, manganez, bakır, kalsiyum, magnezyum, demir, selenyum, çinko fıstığın içerdiği minerallerin bazılarıdır. Muhafaza Koşulları Serin ve kuru yerde ağzı kapalı olacak şekilde muhafaza ediniz. Kullanım Önerisi Normal miktarlarda tüketilmesi gerekmektedir. Yasal ve Önemli Uyarılar Tavsiye edilen günlük kullanımı aşmayın. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılm..

24,00TL

..

3,60TL

Çiğ Yer Fıstığı 250 GrÜrün HakkındaÇiğ yer fıstığının sağlık açısından faydalı olmasının nedeni içerdiği zengin miktardaki vitaminlerden kaynaklanmaktadır. 100 gramlık çiğ yer fıstığı, ortalama 567 kalori içermektedir.Çiğ yer Fıstığı A, E, C  vitaminlerini içerirken, demir, bakır, kalsiyum ve magnezyum açısından da çok zengin sayılır.B6, B9 vitaminleri yanında, niasin, riboflavin, thiamin gibi, vitaminlerin yanında, sağlık açısından çok fazla faydalı olan pantotenik asit içerir.Potasyum, manganez, bakır, kalsiyum, magnezyum, demir, selenyum, çinko fıstığın içerdiği minerallerin bazılarıdır.Muhafaza KoşullarıSerin ve kuru yerde ağzı kapalı olacak şekilde muhafaza ediniz.Kullanım ÖnerisiNormal miktarlarda tüketilmesi gerekmektedir.Yasal ve Önemli UyarılarTavsiye edilen günlük kullanımı aşmayın.İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz.Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışınız..

7,50TL

Çiğ Yer Fıstığı 500 GrÜrün HakkındaÇiğ yer fıstığının sağlık açısından faydalı olmasının nedeni içerdiği zengin miktardaki vitaminlerden kaynaklanmaktadır. 100 gramlık çiğ yer fıstığı, ortalama 567 kalori içermektedir.Çiğ yer Fıstığı A, E, C  vitaminlerini içerirken, demir, bakır, kalsiyum ve magnezyum açısından da çok zengin sayılır.B6, B9 vitaminleri yanında, niasin, riboflavin, thiamin gibi, vitaminlerin yanında, sağlık açısından çok fazla faydalı olan pantotenik asit içerir.Potasyum, manganez, bakır, kalsiyum, magnezyum, demir, selenyum, çinko fıstığın içerdiği minerallerin bazılarıdır.Muhafaza KoşullarıSerin ve kuru yerde ağzı kapalı olacak şekilde muhafaza ediniz.Kullanım ÖnerisiNormal miktarlarda tüketilmesi gerekmektedir.Yasal ve Önemli UyarılarTavsiye edilen günlük kullanımı aşmayın.İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz.Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışınız..

13,00TL

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)


ÜCRETSİZ KARGO

7/24 CANLI DESTEK

SORUNSUZ DEĞİŞİM GARANTİSİ

DESTEK +90 850 441 1 121