0232 364 26 46 | 0552 204 02 39 | info@aktardiyari.com

Sepetim

Kapat
  • Alışveriş sepetiniz boş!

Armut Kurusu

Armut Kurusu 1 Kg<!----><!---->   Genel Özellikler: Kurutulmuş armut, taze armutun kurutulmuş şeklidir. Armut yaklaşık %84 civarında su içerir. Bu nedenle kurutma sonucunda yaklaşık 7 kg armutden 1 kg armut kurusu kalmaktadır. Kurutma esnasında üründeki su uçar ve ürünün özü kalır. Bu nedenle kuru armutun besin değerleri özellikle protein, karbonhidrat, vitamin oranları çok artmıştır.    Kullanım Şekli: Armut kurusu kışın soğuk günlerinde komposto yapılarak içinizi ısıtır   Ürün Özellikleri: Armut Kurusu 1 Kg..

48,00TL

Armut Kurusu 100 Gr<!----><!---->   Genel Özellikler: Kurutulmuş armut, taze armutun kurutulmuş şeklidir. Armut yaklaşık %84 civarında su içerir. Bu nedenle kurutma sonucunda yaklaşık 7 kg armutden 1 kg armut kurusu kalmaktadır. Kurutma esnasında üründeki su uçar ve ürünün özü kalır. Bu nedenle kuru armutun besin değerleri özellikle protein, karbonhidrat, vitamin oranları çok artmıştır.    Kullanım Şekli: Armut kurusu kışın soğuk günlerinde komposto yapılarak içinizi ısıtır   Ürün Özellikleri: Armut Kurusu 100 Gr..

7,20TL

Armut Kurusu 250 Gr<!----><!---->   GenelÖzellikler: Kurutulmuş armut, taze armutun kurutulmuş şeklidir. Armut yaklaşık %84civarında su içerir. Bu nedenle kurutma sonucunda yaklaşık 7 kg armutden 1 kgarmut kurusu kalmaktadır. Kurutma esnasında üründeki su uçar ve ürünün özükalır. Bu nedenle kuru armutun besin değerleri özellikle protein, karbonhidrat,vitamin oranları çok artmıştır.    Kullanım Şekli: Armut kurusu kışın soğuk günlerinde komposto yapılarak içinizi ısıtır   ÜrünÖzellikleri: Armut Kurusu 250 Gr..

15,00TL

Armut Kurusu 50 Gr<!----><!---->   Genel Özellikler: Kurutulmuş armut, taze armutun kurutulmuş şeklidir. Armut yaklaşık %84 civarında su içerir. Bu nedenle kurutma sonucunda yaklaşık 7 kg armutden 1 kg armut kurusu kalmaktadır. Kurutma esnasında üründeki su uçar ve ürünün özü kalır. Bu nedenle kuru armutun besin değerleri özellikle protein, karbonhidrat, vitamin oranları çok artmıştır.    Kullanım Şekli: Armut kurusu kışın soğuk günlerinde komposto yapılarak içinizi ısıtır   Ürün Özellikleri: Armut Kurusu 50 Gr..

4,00TL

Armut Kurusu 500 Gr<!----><!---->   Genel Özellikler: Kurutulmuş armut, taze armutun kurutulmuş şeklidir. Armut yaklaşık %84 civarında su içerir. Bu nedenle kurutma sonucunda yaklaşık 7 kg armutden 1 kg armut kurusu kalmaktadır. Kurutma esnasında üründeki su uçar ve ürünün özü kalır. Bu nedenle kuru armutun besin değerleri özellikle protein, karbonhidrat, vitamin oranları çok artmıştır.    Kullanım Şekli: Armut kurusu kışın soğuk günlerinde komposto yapılarak içinizi ısıtır   Ürün Özellikleri: Armut Kurusu 500 Gr..

26,00TL

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)


ÜCRETSİZ KARGO

7/24 CANLI DESTEK

SORUNSUZ DEĞİŞİM GARANTİSİ

DESTEK +90 850 441 1 121