0232 364 26 46 | 0552 204 02 39 | info@aktardiyari.com

Sepetim

Kapat
  • Alışveriş sepetiniz boş!

Kavun Dilim

Kavun Dilim 1 Kg<!----><!----> Genel Özellikler: Meyve şekeri, selüloz, potasyum, çinko, brom, iyod, ve A,B1,c vitaminleri içerir. Kurutulmuş kavun, taze kavunun kurutulmuş şeklidir. Kavun yaklaşık %92 civarında su içerir. Bu sebeple kurutma sonucunda yaklaşık 15 kg kavundan 1 kg kuru kavun kalmaktadır. Kurutma esnasında üründeki su buharlaşır ve ürünün öz kısmı kalır. Bu sebeple kuru kavunun besin değerleri özellikle karbonhidrat, vitamin, protein oranları çok yükselmiştir.   Kullanım Şekli: Tatlı, puding ve çikolata içerisinde kullanılmaktadır, Atıştırmalık olarak tüketilebilir, Diyet yapanlar için ara öğün olarak kullanılabilir,   Ürün Özellikleri: Kavun Dilim 1 Kg..

48,00TL

Kavun Dilim 100 Gr<!----><!----> Genel Özellikler: Meyve şekeri, selüloz, potasyum, çinko, brom, iyod, ve A,B1,c vitaminleri içerir. Kurutulmuş kavun, taze kavunun kurutulmuş şeklidir. Kavun yaklaşık %92 civarında su içerir. Bu sebeple kurutma sonucunda yaklaşık 15 kg kavundan 1 kg kuru kavun kalmaktadır. Kurutma esnasında üründeki su buharlaşır ve ürünün öz kısmı kalır. Bu sebeple kuru kavunun besin değerleri özellikle karbonhidrat, vitamin, protein oranları çok yükselmiştir.   Kullanım Şekli: Tatlı, puding ve çikolata içerisinde kullanılmaktadır, Atıştırmalık olarak tüketilebilir, Diyet yapanlar için ara öğün olarak kullanılabilir,   Ürün Özellikleri: Kavun Dilim 100 Gr..

7,20TL

Kavun Dilim 250 Gr<!----><!----> Genel Özellikler: Meyve şekeri, selüloz, potasyum, çinko, brom, iyod, ve A,B1,c vitaminleri içerir. Kurutulmuş kavun, taze kavunun kurutulmuş şeklidir. Kavun yaklaşık %92 civarında su içerir. Bu sebeple kurutma sonucunda yaklaşık 15 kg kavundan 1 kg kuru kavun kalmaktadır. Kurutma esnasında üründeki su buharlaşır ve ürünün öz kısmı kalır. Bu sebeple kuru kavunun besin değerleri özellikle karbonhidrat, vitamin, protein oranları çok yükselmiştir.   Kullanım Şekli: Tatlı, puding ve çikolata içerisinde kullanılmaktadır, Atıştırmalık olarak tüketilebilir, Diyet yapanlar için ara öğün olarak kullanılabilir,   Ürün Özellikleri: Kavun Dilim 250 Gr..

15,00TL

Kavun Dilim 50 Gr<!----><!----> Genel Özellikler: Meyve şekeri, selüloz, potasyum, çinko, brom, iyod, ve A,B1,c vitaminleri içerir. Kurutulmuş kavun, taze kavunun kurutulmuş şeklidir. Kavun yaklaşık %92 civarında su içerir. Bu sebeple kurutma sonucunda yaklaşık 15 kg kavundan 1 kg kuru kavun kalmaktadır. Kurutma esnasında üründeki su buharlaşır ve ürünün öz kısmı kalır. Bu sebeple kuru kavunun besin değerleri özellikle karbonhidrat, vitamin, protein oranları çok yükselmiştir.   Kullanım Şekli: Tatlı, puding ve çikolata içerisinde kullanılmaktadır, Atıştırmalık olarak tüketilebilir, Diyet yapanlar için ara öğün olarak kullanılabilir,   Ürün Özellikleri: Kavun Dilim 50 Gr..

4,00TL

Kavun Dilim 500 Gr<!----><!----> Genel Özellikler: Meyve şekeri, selüloz, potasyum, çinko, brom, iyod, ve A,B1,c vitaminleri içerir. Kurutulmuş kavun, taze kavunun kurutulmuş şeklidir. Kavun yaklaşık %92 civarında su içerir. Bu sebeple kurutma sonucunda yaklaşık 15 kg kavundan 1 kg kuru kavun kalmaktadır. Kurutma esnasında üründeki su buharlaşır ve ürünün öz kısmı kalır. Bu sebeple kuru kavunun besin değerleri özellikle karbonhidrat, vitamin, protein oranları çok yükselmiştir.   Kullanım Şekli: Tatlı, puding ve çikolata içerisinde kullanılmaktadır, Atıştırmalık olarak tüketilebilir, Diyet yapanlar için ara öğün olarak kullanılabilir,   Ürün Özellikleri: Kavun Dilim 500 Gr..

26,00TL

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)


ÜCRETSİZ KARGO

7/24 CANLI DESTEK

SORUNSUZ DEĞİŞİM GARANTİSİ

DESTEK +90 850 441 1 121