0232 364 26 46 | 0552 204 02 39 | info@aktardiyari.com

Sepetim

Kapat
  • Alışveriş sepetiniz boş!

Kuru Çilek

Kuru Çilek 1 Kg Genel Özellikler: Kurutulmuş çilek, taze çileğin kurutulmuş şeklidir. Çilek yaklaşık %90-92 civarında su içerir. Bu sebeple kurutma sonucunda yaklaşık 12 kg çilekten 1 kg kuru çilek kalmaktadır. Kurutma esnasında üründeki su buharlaşır ve ürünün öz kısmı kalır. Bu sebeple kuru çilekteki besin değerleri özellikle karbonhidrat, vitamin, protein oranları çok yükselmiştir.    Kullanım Şekli: Diyet ürünü olarak ara öğünlerde tüketilebilir, Sağlıklı atıştırmalık olarak tüketilebilir, Lokum kaplama ürünleri olarak lokum dışını kaplamakta kullanılabilir, Aroma, renk veya koku verici olarak kullanılmaktadır, Müsli, Tahıl gevreği ve kahvaltılık ürünlerin karışımına girebilir, Tatlı, puding ve çikolata içerisinde kullanılmaktadır, Büsküvi kek gibi ürünlerin içerisinde kullanılabilir.   Ürün Özellikleri: Kuru Çilek 1 Kg..

78,00TL

Kuru Çilek 100 Gr Genel Özellikler: Kurutulmuş çilek, taze çileğin kurutulmuş şeklidir. Çilek yaklaşık %90-92 civarında su içerir. Bu sebeple kurutma sonucunda yaklaşık 12 kg çilekten 1 kg kuru çilek kalmaktadır. Kurutma esnasında üründeki su buharlaşır ve ürünün öz kısmı kalır. Bu sebeple kuru çilekteki besin değerleri özellikle karbonhidrat, vitamin, protein oranları çok yükselmiştir.    Kullanım Şekli: Diyet ürünü olarak ara öğünlerde tüketilebilir, Sağlıklı atıştırmalık olarak tüketilebilir, Lokum kaplama ürünleri olarak lokum dışını kaplamakta kullanılabilir, Aroma, renk veya koku verici olarak kullanılmaktadır, Müsli, Tahıl gevreği ve kahvaltılık ürünlerin karışımına girebilir, Tatlı, puding ve çikolata içerisinde kullanılmaktadır, Büsküvi kek gibi ürünlerin içerisinde kullanılabilir.   Ürün Özellikleri: Kuru Çilek 100 Gr..

11,70TL

Kuru Çilek 250 Gr Genel Özellikler: Kurutulmuş çilek, taze çileğin kurutulmuş şeklidir. Çilek yaklaşık %90-92 civarında su içerir. Bu sebeple kurutma sonucunda yaklaşık 12 kg çilekten 1 kg kuru çilek kalmaktadır. Kurutma esnasında üründeki su buharlaşır ve ürünün öz kısmı kalır. Bu sebeple kuru çilekteki besin değerleri özellikle karbonhidrat, vitamin, protein oranları çok yükselmiştir.    Kullanım Şekli: Diyet ürünü olarak ara öğünlerde tüketilebilir, Sağlıklı atıştırmalık olarak tüketilebilir, Lokum kaplama ürünleri olarak lokum dışını kaplamakta kullanılabilir, Aroma, renk veya koku verici olarak kullanılmaktadır, Müsli, Tahıl gevreği ve kahvaltılık ürünlerin karışımına girebilir, Tatlı, puding ve çikolata içerisinde kullanılmaktadır, Büsküvi kek gibi ürünlerin içerisinde kullanılabilir.   Ürün Özellikleri: Kuru Çilek 250 Gr..

24,40TL

Kuru Çilek 50 Gr Genel Özellikler: Kurutulmuş çilek, taze çileğin kurutulmuş şeklidir. Çilek yaklaşık %90-92 civarında su içerir. Bu sebeple kurutma sonucunda yaklaşık 12 kg çilekten 1 kg kuru çilek kalmaktadır. Kurutma esnasında üründeki su buharlaşır ve ürünün öz kısmı kalır. Bu sebeple kuru çilekteki besin değerleri özellikle karbonhidrat, vitamin, protein oranları çok yükselmiştir.    Kullanım Şekli: Diyet ürünü olarak ara öğünlerde tüketilebilir, Sağlıklı atıştırmalık olarak tüketilebilir, Lokum kaplama ürünleri olarak lokum dışını kaplamakta kullanılabilir, Aroma, renk veya koku verici olarak kullanılmaktadır, Müsli, Tahıl gevreği ve kahvaltılık ürünlerin karışımına girebilir, Tatlı, puding ve çikolata içerisinde kullanılmaktadır, Büsküvi kek gibi ürünlerin içerisinde kullanılabilir.   Ürün Özellikleri: Kuru Çilek 50 Gr..

6,50TL

Kuru Çilek 500 Gr Genel Özellikler: Kurutulmuş çilek, taze çileğin kurutulmuş şeklidir. Çilek yaklaşık %90-92 civarında su içerir. Bu sebeple kurutma sonucunda yaklaşık 12 kg çilekten 1 kg kuru çilek kalmaktadır. Kurutma esnasında üründeki su buharlaşır ve ürünün öz kısmı kalır. Bu sebeple kuru çilekteki besin değerleri özellikle karbonhidrat, vitamin, protein oranları çok yükselmiştir.    Kullanım Şekli: Diyet ürünü olarak ara öğünlerde tüketilebilir, Sağlıklı atıştırmalık olarak tüketilebilir, Lokum kaplama ürünleri olarak lokum dışını kaplamakta kullanılabilir, Aroma, renk veya koku verici olarak kullanılmaktadır, Müsli, Tahıl gevreği ve kahvaltılık ürünlerin karışımına girebilir, Tatlı, puding ve çikolata içerisinde kullanılmaktadır, Büsküvi kek gibi ürünlerin içerisinde kullanılabilir.   Ürün Özellikleri: Kuru Çilek 500 Gr..

42,30TL

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)


ÜCRETSİZ KARGO

7/24 CANLI DESTEK

SORUNSUZ DEĞİŞİM GARANTİSİ

DESTEK +90 850 441 1 121