0232 364 26 46 | 0552 204 02 39 | info@aktardiyari.com

Sepetim

Kapat
  • Alışveriş sepetiniz boş!

Kuru Kiraz

Kuru Kiraz 1 Kg Genel Özellikler: Kurutulmuş kiraz, taze kirazın kurutulmuş şeklidir. Kiraz yaklaşık %80 civarında su içerir. Bu sebeple kurutma sonucunda yaklaşık 5 kg kirazten 1 kg kuru kiraz kalmaktadır. Kurutma esnasında üründeki su buharlaşır ve ürünün öz kısmı kalır. Bu sebeple kuru kirazın besin değerleri özellikle karbonhidrat, A-B1-B2-B5-C Vitaminlerle, protein oranları çok yükselmiştir Günde 20 kiraz Yemek bir aspirin almakla özdeş etki yaratır..   Kullanım Şekli: Atıştırmalık olarak tüketilebilir, Diyet yapanlar için ara öğün olarak kullanılabilir.   Ürün Özellikleri: Kuru Kiraz 1 Kg..

48,00TL

Kuru Kiraz 100 Gr Genel Özellikler: Kurutulmuş kiraz, taze kirazın kurutulmuş şeklidir. Kiraz yaklaşık %80 civarında su içerir. Bu sebeple kurutma sonucunda yaklaşık 5 kg kirazten 1 kg kuru kiraz kalmaktadır. Kurutma esnasında üründeki su buharlaşır ve ürünün öz kısmı kalır. Bu sebeple kuru kirazın besin değerleri özellikle karbonhidrat, A-B1-B2-B5-C Vitaminlerle, protein oranları çok yükselmiştir Günde 20 kiraz Yemek bir aspirin almakla özdeş etki yaratır..   Kullanım Şekli: Atıştırmalık olarak tüketilebilir, Diyet yapanlar için ara öğün olarak kullanılabilir.   Ürün Özellikleri: Kuru Kiraz 100 Gr..

7,20TL

Kuru Kiraz 250 Gr Genel Özellikler: Kurutulmuş kiraz, taze kirazın kurutulmuş şeklidir. Kiraz yaklaşık %80 civarında su içerir. Bu sebeple kurutma sonucunda yaklaşık 5 kg kirazten 1 kg kuru kiraz kalmaktadır. Kurutma esnasında üründeki su buharlaşır ve ürünün öz kısmı kalır. Bu sebeple kuru kirazın besin değerleri özellikle karbonhidrat, A-B1-B2-B5-C Vitaminlerle, protein oranları çok yükselmiştir Günde 20 kiraz Yemek bir aspirin almakla özdeş etki yaratır..   Kullanım Şekli: Atıştırmalık olarak tüketilebilir, Diyet yapanlar için ara öğün olarak kullanılabilir.   Ürün Özellikleri: Kuru Kiraz 250 Gr..

15,00TL

Kuru Kiraz 50 Gr Genel Özellikler: Kurutulmuş kiraz, taze kirazın kurutulmuş şeklidir. Kiraz yaklaşık %80 civarında su içerir. Bu sebeple kurutma sonucunda yaklaşık 5 kg kirazten 1 kg kuru kiraz kalmaktadır. Kurutma esnasında üründeki su buharlaşır ve ürünün öz kısmı kalır. Bu sebeple kuru kirazın besin değerleri özellikle karbonhidrat, A-B1-B2-B5-C Vitaminlerle, protein oranları çok yükselmiştir Günde 20 kiraz Yemek bir aspirin almakla özdeş etki yaratır..   Kullanım Şekli: Atıştırmalık olarak tüketilebilir, Diyet yapanlar için ara öğün olarak kullanılabilir.   Ürün Özellikleri: Kuru Kiraz 50 Gr..

4,00TL

Kuru Kiraz 500 Gr Genel Özellikler: Kurutulmuş kiraz, taze kirazın kurutulmuş şeklidir. Kiraz yaklaşık %80 civarında su içerir. Bu sebeple kurutma sonucunda yaklaşık 5 kg kirazten 1 kg kuru kiraz kalmaktadır. Kurutma esnasında üründeki su buharlaşır ve ürünün öz kısmı kalır. Bu sebeple kuru kirazın besin değerleri özellikle karbonhidrat, A-B1-B2-B5-C Vitaminlerle, protein oranları çok yükselmiştir Günde 20 kiraz Yemek bir aspirin almakla özdeş etki yaratır..   Kullanım Şekli: Atıştırmalık olarak tüketilebilir, Diyet yapanlar için ara öğün olarak kullanılabilir.   Ürün Özellikleri: Kuru Kiraz 500 Gr..

26,00TL

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)


ÜCRETSİZ KARGO

7/24 CANLI DESTEK

SORUNSUZ DEĞİŞİM GARANTİSİ

DESTEK +90 850 441 1 121