0232 364 26 46 | 0552 204 02 39 | info@aktardiyari.com

Sepetim

Kapat
  • Alışveriş sepetiniz boş!

Kuru Papaya

Kuru Papaya 1 Kg Genel Özellikler: Papaya (Carica papaya L.); Diğer adı Kavun ağacı olan, meyveleri küçük kavunu andıran, yapraklarını dökmeyen, tropikal bölgelerde yetişen küçük bir ağaçtır. Güneşli, sıcak, humuslu ve bol sulu topraklarda yetişir.  Bitkinin boyu 1,2 ila3,6 m. arasında olabilir.  Muhteşem bir A ve C vitaminleri ile magnezyum, sodyum, potasyum ve kalsiyum kaynağıdır   Kullanım Şekli: Papayaları kesmeden yada doğramadan önce güzelce yıkayınız. Kabuklarını bıçakla soyun ve ortadan boylamasına ikiye kesin ve çekirdeklerini çıkartın. İstediğiniz gibi dilimleyin.Papaya, taze olarak bir meyve gibi tüketilir. Ayrıca meyve salatalarında kullanabileceğiniz gibi, suyu sıkılırsa meyve suyu olarak da tüketilebilir.   Ürün Özellikleri: Kuru Papaya 1 Kg..

48,00TL

Kuru Papaya 100 Gr Genel Özellikler: Papaya (Carica papaya L.); Diğer adı Kavun ağacı olan, meyveleri küçük kavunu andıran, yapraklarını dökmeyen, tropikal bölgelerde yetişen küçük bir ağaçtır. Güneşli, sıcak, humuslu ve bol sulu topraklarda yetişir.  Bitkinin boyu 1,2 ila3,6 m. arasında olabilir.  Muhteşem bir A ve C vitaminleri ile magnezyum, sodyum, potasyum ve kalsiyum kaynağıdır   Kullanım Şekli: Papayaları kesmeden yada doğramadan önce güzelce yıkayınız. Kabuklarını bıçakla soyun ve ortadan boylamasına ikiye kesin ve çekirdeklerini çıkartın. İstediğiniz gibi dilimleyin.Papaya, taze olarak bir meyve gibi tüketilir. Ayrıca meyve salatalarında kullanabileceğiniz gibi, suyu sıkılırsa meyve suyu olarak da tüketilebilir.   Ürün Özellikleri: Kuru Papaya 100 Gr..

7,20TL

Kuru Papaya 250 Gr Genel Özellikler: Papaya (Carica papaya L.); Diğer adı Kavun ağacı olan, meyveleri küçük kavunu andıran, yapraklarını dökmeyen, tropikal bölgelerde yetişen küçük bir ağaçtır. Güneşli, sıcak, humuslu ve bol sulu topraklarda yetişir.  Bitkinin boyu 1,2 ila3,6 m. arasında olabilir.  Muhteşem bir A ve C vitaminleri ile magnezyum, sodyum, potasyum ve kalsiyum kaynağıdır   Kullanım Şekli: Papayaları kesmeden yada doğramadan önce güzelce yıkayınız. Kabuklarını bıçakla soyun ve ortadan boylamasına ikiye kesin ve çekirdeklerini çıkartın. İstediğiniz gibi dilimleyin.Papaya, taze olarak bir meyve gibi tüketilir. Ayrıca meyve salatalarında kullanabileceğiniz gibi, suyu sıkılırsa meyve suyu olarak da tüketilebilir.   Ürün Özellikleri: Kuru Papaya 250 Gr..

15,00TL

Kuru Papaya 50 Gr Genel Özellikler: Papaya (Carica papaya L.); Diğer adı Kavun ağacı olan, meyveleri küçük kavunu andıran, yapraklarını dökmeyen, tropikal bölgelerde yetişen küçük bir ağaçtır. Güneşli, sıcak, humuslu ve bol sulu topraklarda yetişir.  Bitkinin boyu 1,2 ila3,6 m. arasında olabilir.  Muhteşem bir A ve C vitaminleri ile magnezyum, sodyum, potasyum ve kalsiyum kaynağıdır   Kullanım Şekli: Papayaları kesmeden yada doğramadan önce güzelce yıkayınız. Kabuklarını bıçakla soyun ve ortadan boylamasına ikiye kesin ve çekirdeklerini çıkartın. İstediğiniz gibi dilimleyin.Papaya, taze olarak bir meyve gibi tüketilir. Ayrıca meyve salatalarında kullanabileceğiniz gibi, suyu sıkılırsa meyve suyu olarak da tüketilebilir.   Ürün Özellikleri: Kuru Papaya 50 Gr..

4,00TL

Kuru Papaya 500 Gr Genel Özellikler: Papaya (Carica papaya L.); Diğer adı Kavun ağacı olan, meyveleri küçük kavunu andıran, yapraklarını dökmeyen, tropikal bölgelerde yetişen küçük bir ağaçtır. Güneşli, sıcak, humuslu ve bol sulu topraklarda yetişir.  Bitkinin boyu 1,2 ila3,6 m. arasında olabilir.  Muhteşem bir A ve C vitaminleri ile magnezyum, sodyum, potasyum ve kalsiyum kaynağıdır   Kullanım Şekli: Papayaları kesmeden yada doğramadan önce güzelce yıkayınız. Kabuklarını bıçakla soyun ve ortadan boylamasına ikiye kesin ve çekirdeklerini çıkartın. İstediğiniz gibi dilimleyin.Papaya, taze olarak bir meyve gibi tüketilir. Ayrıca meyve salatalarında kullanabileceğiniz gibi, suyu sıkılırsa meyve suyu olarak da tüketilebilir.   Ürün Özellikleri: Kuru Papaya 500 Gr..

26,00TL

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)


ÜCRETSİZ KARGO

7/24 CANLI DESTEK

SORUNSUZ DEĞİŞİM GARANTİSİ

DESTEK +90 850 441 1 121