0232 364 26 46 | 0552 204 02 39 | info@aktardiyari.com

Sepetim

Kapat
  • Alışveriş sepetiniz boş!

Kuru Pomelo

Kuru Pomelo 1 Kg Genel Özellikler: Pomelo, sedef otugiller familyasının alt kollarından Turunçgillere bağlı citrus cinsinin bir türü olan ağaca ve meyvesine verilen addır. Diğer isimleri Çin Greyfurdu, Şadok(Shaddock), pomelo Egzotik bölgelerin kutsal olarak da nitelendirdiği pomelo. Ağaç Kavunu, Şadok olarakta bilinir. Bunlardan Çin greyfurdu, şadok ve ağaç kavunu daha yaygın olarak bilinmektedir.   Kullanım Şekli: Pomelonun kabuğu hamur işlerinde çikolatalarda ve reçel yapımında, yemek soslarında kullanılmaktadır. Ayrıca ikramlık olarak sofralarınza renk katmaktadır.   Ürün Özellikleri: Kuru Pomelo 1 Kg..

48,00TL

Kuru Pomelo 100 Gr Genel Özellikler: Pomelo, sedef otugiller familyasının alt kollarından Turunçgillere bağlı citrus cinsinin bir türü olan ağaca ve meyvesine verilen addır. Diğer isimleri Çin Greyfurdu, Şadok(Shaddock), pomelo Egzotik bölgelerin kutsal olarak da nitelendirdiği pomelo. Ağaç Kavunu, Şadok olarakta bilinir. Bunlardan Çin greyfurdu, şadok ve ağaç kavunu daha yaygın olarak bilinmektedir.   Kullanım Şekli: Pomelonun kabuğu hamur işlerinde çikolatalarda ve reçel yapımında, yemek soslarında kullanılmaktadır. Ayrıca ikramlık olarak sofralarınza renk katmaktadır.   Ürün Özellikleri: Kuru Pomelo 100 Gr..

7,20TL

Kuru Pomelo 250 Gr Genel Özellikler: Pomelo, sedef otugiller familyasının alt kollarından Turunçgillere bağlı citrus cinsinin bir türü olan ağaca ve meyvesine verilen addır. Diğer isimleri Çin Greyfurdu, Şadok(Shaddock), pomelo Egzotik bölgelerin kutsal olarak da nitelendirdiği pomelo. Ağaç Kavunu, Şadok olarakta bilinir. Bunlardan Çin greyfurdu, şadok ve ağaç kavunu daha yaygın olarak bilinmektedir.   Kullanım Şekli: Pomelonun kabuğu hamur işlerinde çikolatalarda ve reçel yapımında, yemek soslarında kullanılmaktadır. Ayrıca ikramlık olarak sofralarınza renk katmaktadır.   Ürün Özellikleri: Kuru Pomelo 250 Gr..

15,00TL

Kuru Pomelo 50 Gr Genel Özellikler: Pomelo, sedef otugiller familyasının alt kollarından Turunçgillere bağlı citrus cinsinin bir türü olan ağaca ve meyvesine verilen addır. Diğer isimleri Çin Greyfurdu, Şadok(Shaddock), pomelo Egzotik bölgelerin kutsal olarak da nitelendirdiği pomelo. Ağaç Kavunu, Şadok olarakta bilinir. Bunlardan Çin greyfurdu, şadok ve ağaç kavunu daha yaygın olarak bilinmektedir.   Kullanım Şekli: Pomelonun kabuğu hamur işlerinde çikolatalarda ve reçel yapımında, yemek soslarında kullanılmaktadır. Ayrıca ikramlık olarak sofralarınza renk katmaktadır.   Ürün Özellikleri: Kuru Pomelo 50 Gr..

4,00TL

Kuru Pomelo 500 Gr Genel Özellikler: Pomelo, sedef otugiller familyasının alt kollarından Turunçgillere bağlı citrus cinsinin bir türü olan ağaca ve meyvesine verilen addır. Diğer isimleri Çin Greyfurdu, Şadok(Shaddock), pomelo Egzotik bölgelerin kutsal olarak da nitelendirdiği pomelo. Ağaç Kavunu, Şadok olarakta bilinir. Bunlardan Çin greyfurdu, şadok ve ağaç kavunu daha yaygın olarak bilinmektedir.   Kullanım Şekli: Pomelonun kabuğu hamur işlerinde çikolatalarda ve reçel yapımında, yemek soslarında kullanılmaktadır. Ayrıca ikramlık olarak sofralarınza renk katmaktadır.   Ürün Özellikleri: Kuru Pomelo 500 Gr..

26,00TL

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)


ÜCRETSİZ KARGO

7/24 CANLI DESTEK

SORUNSUZ DEĞİŞİM GARANTİSİ

DESTEK +90 850 441 1 121