0232 364 26 46 | 0552 204 02 39 | info@aktardiyari.com

Sepetim

Kapat
  • Alışveriş sepetiniz boş!

Kuru Siyah Üzüm

Kuru Siyah Üzüm 1 Kg Genel Özellikler: Üzüm bol miktarda enerji içerir, protein açısından zengindir ve bol miktarda lif içerir. Üzüm ayrıca folatlar,Niasin, Pantotenik i Piridoksin, Riboflavin , Tiamin yanında, C,E,K vitaminleri içermektedir. C ve K vitaminleri açısından çok zengindir. Üzüm yarıca bol miktarda potasyum, sodyum, kalsiyum, bakıri manganze, demir,magnezyum, çinko,Karoten-α,Karoten-ß ,Kripto-ksantin, Lutein-zeaksantin  açısından zengindir   Kullanım Şekli: Günde bir avuç tüketilebilir. Hoşaflara katılabilir. Ayrıca ikramlık olarak sofralarınza renk katmaktadır.   Ürün Özellikleri: Kuru Siyah Üzüm 1 Kg..

60,00TL

Kuru Siyah Üzüm 100 Gr Genel Özellikler: Üzüm bol miktarda enerji içerir, protein açısından zengindir ve bol miktarda lif içerir. Üzüm ayrıca folatlar,Niasin, Pantotenik i Piridoksin, Riboflavin , Tiamin yanında, C,E,K vitaminleri içermektedir. C ve K vitaminleri açısından çok zengindir. Üzüm yarıca bol miktarda potasyum, sodyum, kalsiyum, bakıri manganze, demir,magnezyum, çinko,Karoten-α,Karoten-ß ,Kripto-ksantin, Lutein-zeaksantin  açısından zengindir   Kullanım Şekli: Günde bir avuç tüketilebilir. Hoşaflara katılabilir. Ayrıca ikramlık olarak sofralarınıza renk katmaktadır.   Ürün Özellikleri: Kuru Siyah Üzüm 100 Gr..

9,00TL

Kuru Siyah Üzüm 250 Gr Genel Özellikler: Üzüm bol miktarda enerji içerir, protein açısından zengindir ve bol miktarda lif içerir. Üzüm ayrıca folatlar,Niasin, Pantotenik i Piridoksin, Riboflavin , Tiamin yanında, C,E,K vitaminleri içermektedir. C ve K vitaminleri açısından çok zengindir. Üzüm yarıca bol miktarda potasyum, sodyum, kalsiyum, bakıri manganze, demir,magnezyum, çinko,Karoten-α,Karoten-ß ,Kripto-ksantin, Lutein-zeaksantin  açısından zengindir   Kullanım Şekli: Günde bir avuç tüketilebilir. Hoşaflara katılabilir. Ayrıca ikramlık olarak sofralarınıza renk katmaktadır.   Ürün Özellikleri: Kuru Siyah Üzüm 250 Gr..

18,80TL

Kuru Siyah Üzüm 50 Gr Genel Özellikler: Üzüm bol miktarda enerji içerir, protein açısından zengindir ve bol miktarda lif içerir. Üzüm ayrıca folatlar,Niasin, Pantotenik i Piridoksin, Riboflavin , Tiamin yanında, C,E,K vitaminleri içermektedir. C ve K vitaminleri açısından çok zengindir. Üzüm yarıca bol miktarda potasyum, sodyum, kalsiyum, bakıri manganze, demir,magnezyum, çinko,Karoten-α,Karoten-ß ,Kripto-ksantin, Lutein-zeaksantin  açısından zengindir   Kullanım Şekli: Günde bir avuç tüketilebilir. Hoşaflara katılabilir. Ayrıca ikramlık olarak sofralarınza renk katmaktadır.   Ürün Özellikleri: Kuru Siyah Üzüm 50 Gr..

5,00TL

Kuru Siyah Üzüm 500 Gr Genel Özellikler: Üzüm bol miktarda enerji içerir, protein açısından zengindir ve bol miktarda lif içerir. Üzüm ayrıca folatlar,Niasin, Pantotenik i Piridoksin, Riboflavin , Tiamin yanında, C,E,K vitaminleri içermektedir. C ve K vitaminleri açısından çok zengindir. Üzüm yarıca bol miktarda potasyum, sodyum, kalsiyum, bakıri manganze, demir,magnezyum, çinko,Karoten-α,Karoten-ß ,Kripto-ksantin, Lutein-zeaksantin  açısından zengindir   Kullanım Şekli: Günde bir avuç tüketilebilir. Hoşaflara katılabilir. Ayrıca ikramlık olarak sofralarınza renk katmaktadır.   Ürün Özellikleri: Kuru Siyah Üzüm 500 Gr..

32,50TL

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)


ÜCRETSİZ KARGO

7/24 CANLI DESTEK

SORUNSUZ DEĞİŞİM GARANTİSİ

DESTEK +90 850 441 1 121