0232 364 26 46 | 0552 204 02 39 | info@aktardiyari.com

Sepetim

Kapat
  • Alışveriş sepetiniz boş!

Yaban Mersini

..

75,00TL

..

12,00TL

..

22,00TL

..

8,00TL

..

40,00TL

Yaban Mersini 1 Kg Genel Özellikler: Ürünümüz yaban mersini familyasında bulunan en yüksek antioksidan içeriğe sahip olan doğal yaban mersinlerinden hazırlandı. Ürün hijyen kurallarına uyularak doğal yöntemlerle meyvenin içeriğindeki organik maddelere zarar vermeyecek şekilde kurutuldu. Yabanmersininde, A, C vitaminleri ile yararlı şekerler, organik asitler, tanen, pektin ve mirtilin olarak adlandırılmakta olan bir boya maddesi ile meyveye rengini veren proantosiyanidinler bulunmaktadır.   Kullanım Şekli: En iyi yöntemlerden biri de yoğurtla birlikte yemek. Arzuya göre günde bir avuç şeklinde de tüketilebilir. İkramlık olarak da sunumunuza renk katacaktır.   Ürün Özellikleri: Yaban Mersini 1 Kg..

36,00TL

Yaban Mersini 100 Gr Genel Özellikler: Ürünümüz yaban mersini familyasında bulunan en yüksek antioksidan içeriğe sahip olan doğal yaban mersinlerinden hazırlandı. Ürün hijyen kurallarına uyularak doğal yöntemlerle meyvenin içeriğindeki organik maddelere zarar vermeyecek şekilde kurutuldu. Yabanmersininde, A, C vitaminleri ile yararlı şekerler, organik asitler, tanen, pektin ve mirtilin olarak adlandırılmakta olan bir boya maddesi ile meyveye rengini veren proantosiyanidinler bulunmaktadır.   Kullanım Şekli: En iyi yöntemlerden biri de yoğurtla birlikte yemek. Arzuya göre günde bir avuç şeklinde de tüketilebilir. İkramlık olarak da sunumunuza renk katacaktır.   Ürün Özellikleri: Yaban Mersini 100 Gr..

5,40TL

Yaban Mersini 250 Gr Genel Özellikler: Ürünümüz yaban mersini familyasında bulunan en yüksek antioksidan içeriğe sahip olan doğal yaban mersinlerinden hazırlandı. Ürün hijyen kurallarına uyularak doğal yöntemlerle meyvenin içeriğindeki organik maddelere zarar vermeyecek şekilde kurutuldu. Yabanmersininde, A, C vitaminleri ile yararlı şekerler, organik asitler, tanen, pektin ve mirtilin olarak adlandırılmakta olan bir boya maddesi ile meyveye rengini veren proantosiyanidinler bulunmaktadır.   Kullanım Şekli: En iyi yöntemlerden biri de yoğurtla birlikte yemek. Arzuya göre günde bir avuç şeklinde de tüketilebilir. İkramlık olarak da sunumunuza renk katacaktır.   Ürün Özellikleri: Yaban Mersini 250 Gr..

11,30TL

Yaban Mersini 50 Gr Genel Özellikler: Ürünümüz yaban mersini familyasında bulunan en yüksek antioksidan içeriğe sahip olan doğal yaban mersinlerinden hazırlandı. Ürün hijyen kurallarına uyularak doğal yöntemlerle meyvenin içeriğindeki organik maddelere zarar vermeyecek şekilde kurutuldu. Yabanmersininde, A, C vitaminleri ile yararlı şekerler, organik asitler, tanen, pektin ve mirtilin olarak adlandırılmakta olan bir boya maddesi ile meyveye rengini veren proantosiyanidinler bulunmaktadır.   Kullanım Şekli: En iyi yöntemlerden biri de yoğurtla birlikte yemek. Arzuya göre günde bir avuç şeklinde de tüketilebilir. İkramlık olarak da sunumunuza renk katacaktır.   Ürün Özellikleri: Yaban Mersini 50 Gr..

3,00TL

Yaban Mersini 500 Gr Genel Özellikler: Ürünümüz yaban mersini familyasında bulunan en yüksek antioksidan içeriğe sahip olan doğal yaban mersinlerinden hazırlandı. Ürün hijyen kurallarına uyularak doğal yöntemlerle meyvenin içeriğindeki organik maddelere zarar vermeyecek şekilde kurutuldu. Yabanmersininde, A, C vitaminleri ile yararlı şekerler, organik asitler, tanen, pektin ve mirtilin olarak adlandırılmakta olan bir boya maddesi ile meyveye rengini veren proantosiyanidinler bulunmaktadır.   Kullanım Şekli: En iyi yöntemlerden biri de yoğurtla birlikte yemek. Arzuya göre günde bir avuç şeklinde de tüketilebilir. İkramlık olarak da sunumunuza renk katacaktır.   Ürün Özellikleri: Yaban Mersini 500 Gr..

19,50TL

Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)


ÜCRETSİZ KARGO

7/24 CANLI DESTEK

SORUNSUZ DEĞİŞİM GARANTİSİ

DESTEK +90 850 441 1 121