0232 364 26 46 | 0552 204 02 39 | info@aktardiyari.com

Sepetim

Kapat
  • Alışveriş sepetiniz boş!

Yıldız Meyvesi

Yıldız Meyvesi 1 Kg   Genel Özellikler: Yıldıza benzeyen yapısından dolayı ‘Yıldız meyvesi’ olarak bilinen ‘Karambola’, vitamin değerleri bakımından oldukça faydalı bir meyve olarak göze çarpıyor.Endonezya, Hindistan ve Sri Lanka kökenli olan, İsrail, Brezilya ve Tayland’ta da üretilen, rengi yeşilden sarıya kaçan karambolanın yenilebilir bir kabuğu vardır. Enlemesine kesildiğinde yıldız şeklini alan meyve oldukça etli ve suludur. Portakal ve greyfurt karışımı bir tadı vardır. Tüm yıl boyunca Malezya’dan ülkemize ihraç edilen karambola, kokteyl, salata ve pastaların vazgeçilmezidir. Mum gibi olan üst derisi, diklemesine ince bir şekilde kesilerek temizlenir. Çekirdekleri meyveden ayrıldıktan birkaç gün sonra yaşanabilirliğini kaybeder. Soğuğu seven meyve -2 derecede muhafaza edilmelidir. C vitamini açısından oldukça zengin olan meyve ayrıca niasin, potasyum ve fosfor içerir. Karambola, zengin vitamin kaynağı olmasından dolayı oldukça faydalı bir meyvedir.   Kullanım Şekl..

60,00TL

Yıldız Meyvesi 100 Gr   Genel Özellikler: Yıldıza benzeyen yapısından dolayı ‘Yıldız meyvesi’ olarak bilinen ‘Karambola’, vitamin değerleri bakımından oldukça faydalı bir meyve olarak göze çarpıyor.Endonezya, Hindistan ve Sri Lanka kökenli olan, İsrail, Brezilya ve Tayland’ta da üretilen, rengi yeşilden sarıya kaçan karambolanın yenilebilir bir kabuğu vardır. Enlemesine kesildiğinde yıldız şeklini alan meyve oldukça etli ve suludur. Portakal ve greyfurt karışımı bir tadı vardır. Tüm yıl boyunca Malezya’dan ülkemize ihraç edilen karambola, kokteyl, salata ve pastaların vazgeçilmezidir. Mum gibi olan üst derisi, diklemesine ince bir şekilde kesilerek temizlenir. Çekirdekleri meyveden ayrıldıktan birkaç gün sonra yaşanabilirliğini kaybeder. Soğuğu seven meyve -2 derecede muhafaza edilmelidir. C vitamini açısından oldukça zengin olan meyve ayrıca niasin, potasyum ve fosfor içerir. Karambola, zengin vitamin kaynağı olmasından dolayı oldukça faydalı bir meyvedir.   Kullanım Şe..

9,00TL

Yıldız Meyvesi 250 Gr   Genel Özellikler: Yıldıza benzeyen yapısından dolayı ‘Yıldız meyvesi’ olarak bilinen ‘Karambola’, vitamin değerleri bakımından oldukça faydalı bir meyve olarak göze çarpıyor.Endonezya, Hindistan ve Sri Lanka kökenli olan, İsrail, Brezilya ve Tayland’ta da üretilen, rengi yeşilden sarıya kaçan karambolanın yenilebilir bir kabuğu vardır. Enlemesine kesildiğinde yıldız şeklini alan meyve oldukça etli ve suludur. Portakal ve greyfurt karışımı bir tadı vardır. Tüm yıl boyunca Malezya’dan ülkemize ihraç edilen karambola, kokteyl, salata ve pastaların vazgeçilmezidir. Mum gibi olan üst derisi, diklemesine ince bir şekilde kesilerek temizlenir. Çekirdekleri meyveden ayrıldıktan birkaç gün sonra yaşanabilirliğini kaybeder. Soğuğu seven meyve -2 derecede muhafaza edilmelidir. C vitamini açısından oldukça zengin olan meyve ayrıca niasin, potasyum ve fosfor içerir. Karambola, zengin vitamin kaynağı olmasından dolayı oldukça faydalı bir meyvedir.   Kullanım Şe..

18,80TL

Yıldız Meyvesi 50 Gr   Genel Özellikler: Yıldıza benzeyen yapısından dolayı ‘Yıldız meyvesi’ olarak bilinen ‘Karambola’, vitamin değerleri bakımından oldukça faydalı bir meyve olarak göze çarpıyor.Endonezya, Hindistan ve Sri Lanka kökenli olan, İsrail, Brezilya ve Tayland’ta da üretilen, rengi yeşilden sarıya kaçan karambolanın yenilebilir bir kabuğu vardır. Enlemesine kesildiğinde yıldız şeklini alan meyve oldukça etli ve suludur. Portakal ve greyfurt karışımı bir tadı vardır. Tüm yıl boyunca Malezya’dan ülkemize ihraç edilen karambola, kokteyl, salata ve pastaların vazgeçilmezidir. Mum gibi olan üst derisi, diklemesine ince bir şekilde kesilerek temizlenir. Çekirdekleri meyveden ayrıldıktan birkaç gün sonra yaşanabilirliğini kaybeder. Soğuğu seven meyve -2 derecede muhafaza edilmelidir. C vitamini açısından oldukça zengin olan meyve ayrıca niasin, potasyum ve fosfor içerir. Karambola, zengin vitamin kaynağı olmasından dolayı oldukça faydalı bir meyvedir.   Kullanım Şek..

5,00TL

Yıldız Meyvesi 500 Gr   Genel Özellikler: Yıldıza benzeyen yapısından dolayı ‘Yıldız meyvesi’ olarak bilinen ‘Karambola’, vitamin değerleri bakımından oldukça faydalı bir meyve olarak göze çarpıyor.Endonezya, Hindistan ve Sri Lanka kökenli olan, İsrail, Brezilya ve Tayland’ta da üretilen, rengi yeşilden sarıya kaçan karambolanın yenilebilir bir kabuğu vardır. Enlemesine kesildiğinde yıldız şeklini alan meyve oldukça etli ve suludur. Portakal ve greyfurt karışımı bir tadı vardır. Tüm yıl boyunca Malezya’dan ülkemize ihraç edilen karambola, kokteyl, salata ve pastaların vazgeçilmezidir. Mum gibi olan üst derisi, diklemesine ince bir şekilde kesilerek temizlenir. Çekirdekleri meyveden ayrıldıktan birkaç gün sonra yaşanabilirliğini kaybeder. Soğuğu seven meyve -2 derecede muhafaza edilmelidir. C vitamini açısından oldukça zengin olan meyve ayrıca niasin, potasyum ve fosfor içerir. Karambola, zengin vitamin kaynağı olmasından dolayı oldukça faydalı bir meyvedir.   Kullanım Şe..

32,50TL

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)


ÜCRETSİZ KARGO

7/24 CANLI DESTEK

SORUNSUZ DEĞİŞİM GARANTİSİ

DESTEK +90 850 441 1 121