Sepetim

Kapat
  • Alışveriş sepetiniz boş!

Polen Kapsül

Polen 120 Kapsül x 400 mg Kullanım Önerisi Tercihen günde 3 defa 1 kapsül yemek öncesi veya sonrası kullanılması tavsiye edilir. Ürün Hakkında Bilgi : Şeker, tuz, mısır, maya, buğday, gluten, soya ve süt gibi potansiyel alerjenleri içermez. Sentetik renklendirici, koku düzeltici, tatlandırıcı, kayganlaştırıcı kullanılmamıştır. Ambalaj : 150 ml Renkli Pet Şişe Ambalaj Ölçü Detayları : 53mm x 95mm Ürün Formu : Yenilebilir Sığır Bovine Kapsül Muhafaza Koşulları : Serin ve kuru yerde ağzı kapalı olarak, çocukların ulaşamayacağı şekilde muhafaza ediniz. İçerik Hammaddesi : T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’mızın ön izni, yapılan inceleme, muayene ve analiz sonucu uygun görülmesi sonucu ithal edilmiştir. Ambalajdaki Porsiyon Sayısı : 120 Porsiyon   Üretim/Paketleme/Sevkiyat Firmamız, tüm ürünlerini Bakanlığımızın belirlemiş olduğu ilgili kodekse uygun olarak üretmektedir. Ürünlerimiz Uluslararası Standardizasyon Örgütü’nün oluşturduğu, dünyada gıda güvenl..

25,00TL

NOP Polen 200 Kapsül x 930 mg. NOP Bee Pollen  200 Capsules x 930 mgrs.     Kullanım Önerisi - Nasıl Kullanılır Tercihen günde 2 defa 1 kapsül yemek öncesi veya sonrası kullanılması tavsiye edilir. Ürün Hakkında  İçerik : Kullanılan hammadde %100 Naturel Arı Polenidir.Arı poleni, 22 çeşit amino asit, C vitamini, B-kompleks ve folik asit, doymamış yağ asitleri, enzimler ve karotinle, günümüze kadar hemen hemen hepsi keşfedilmiş olan ana antioksidanları içerir. Arı poleni "En Mükemmel Besin” olarak anılır. Arı Sütü, balmumu, propolis gibi arı ürünlerini, arının salgıladığı enzim ve nektarı, arı polene ilave ederek oluşturur. Bunlara ilaveten, arı poleninin, kendi başına bir varlık gösteremeyen, fakat yaşam kalitesini artırmak için ihtiyaç duyulan ve çok gerekli olan bir miktar eser elementlerden meydana gelmektedir.Bu belli başlı elementler ise demir, çinko, manganez, bakır, kalsiyum, magnezyum, potasyum gibi sağlığa faydası ispatlanmış olan tüm minerallerdir. Ar..

40,00TL

Arı Poleni 90 Kapsül x 400 mg.Bee Pollen 90 Capsules x 400 mgrs.Arı Poleni Nedir ?Arı poleni, 22 çeşit amino asit, C vitamini, B-kompleks ve folik asit, doymamış yağ asitleri, enzimler ve karotinle, günümüze kadar hemen hemen hepsi keşfedilmiş olan ana antioksidanları içerir. Arı poleni "En Mükemmel Besin” olarak anılır. Arı Sütü, balmumu, propolis gibi arı ürünlerini, arının salgıladığı enzim ve nektarı, arı polene ilave ederek oluşturur. Bunlara ilaveten, arı poleninin, kendi başına bir varlık gösteremeyen, fakat yaşam kalitesini artırmak için ihtiyaç duyulan ve çok gerekli olan bir miktar eser elementlerden meydana gelmektedir.PolenBu belli başlı elementler ise demir, çinko, manganez, bakır, kalsiyum, magnezyum, potasyum gibi sağlığa faydası ispatlanmış olan tüm minerallerdir. Arı poleninde proteinler, mono ve doymamış yağlar, B, C, D, E vitaminleri, beta-karoten, kalsiyum, magnezyum, selenyum, nükleik asit, lektin, sistein maddeleri bulunmaktadır. Kullanım Önerisi - Nasıl Kull..

19,00TL

Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)


ÜCRETSİZ KARGO

7/24 CANLI DESTEK

SORUNSUZ DEĞİŞİM GARANTİSİ

DESTEK +90 850 441 1 121

end onesignal Script