Sepetim

Kapat
  • Alışveriş sepetiniz boş!

Glukozamin ve Eklem

..

57,00TL

..

95,00TL

Glucosamine Chondroitin Sulfate   Glukozamin Kondroitin Sülfat 120 Kapsül x 500 mg.   Neden Naturade Glucosamine Chondroitin Sulfate Kullanmanızı öneriyoruz ? Her kapsülde içerik olarak Minimum %96 saflıkta Glucosamine ve Minimum %90 saflıkta Chondroitin kullanılmıştır. Başka bir yardımcı veya dolgu maddesi bulunmaz.    Glucosamine Chondroitin Nedir  ? Glucosamine (C6H13NO5) kabuklu deniz hayvanlarından (chitosan ve chitin gibi) biyokimyasal olarak glikosile proteinlerin ve lipidlerin sentezlenerek elde edilen bir amino-şeker maddesidir.   Chondroitin Sülfat ise glikozaminoglikan (GAG) dan sülfatlanmış, N-asetilgalaktosamin ve glukuronik asitlerden oluşan alternatif şekerler zinciridir. Genellikle proteoglikanın parçası olarak proteinlere bağlı bulunurlar. Genellikle Köpek Balığı kıkırdağı kullanılarak ekstre haline getirilmektedir.   Kullanım Önerisi - Nasıl Kullanılır Tercihen günde 3 defa 1 kapsül yemek sonrası kullanılması tavsiye ed..

70,00TL

Glukozamin Kondroitin MSM (Metilsülfonilmetan) 120 Kapsül x 440 mg. Glucosamine Chondroitin MSM (Metilsülfonilmetan) 120 Capsules x 440 mgrs.    Neden Naturade Glucosamine Chondroitin Sulfate MSM Kullanmanızı öneriyoruz ? Her kapsülde içerik olarak Minimum %96 saflıkta Glucosamine ve Minimum %90 saflıkta Chondroitin kullanılmıştır. Başka bir yardımcı veya dolgu maddesi bulunmaz.    Glucosamine Nedir  ? Glucosamine (C6H13NO5) kabuklu deniz hayvanlarından (chitosan ve chitin gibi) biyokimyasal olarak glikosile proteinlerin ve lipidlerin sentezlenerek elde edilen bir amino-şeker maddesidir.   Chondroitin Nedir  ? Chondroitin Sülfat glikozaminoglikan (GAG) dan sülfatlanmış, N-asetilgalaktosamin ve glukuronik asitlerden oluşan alternatif şekerler zinciridir. Genellikle proteoglikanın parçası olarak proteinlere bağlı bulunurlar. Genellikle Köpek Balığı kıkırdağı kullanılarak ekstre haline getirilmektedir.   Kullanım Önerisi - Nasıl Kullanıl..

80,00TL

Köpek Balığı Kıkırdağı 120 Kapsül x 450 mg. Shark Cartilage 120 Capsules x 450 mgrs.   Kullanım Önerisi - Nasıl Kullanılır Tercihen günde 2 defa 1 kapsül yemek öncesi kullanılması tavsiye edilir. Ürün Hakkında Kullanılan Bitkinin Latince Adı : N/A Bitkinin Kullanılan Kısmı : N/A Ambalajdaki Porsiyon Sayısı : 120 Porsiyon Ambalaj : 150 ml Koyu Mavi Renkli Plastik Şişe, Çocuk Kilitli Kapak, Emniyet Bandı Ambalaj Ölçü Detayları : 95 mm x 53 mm Ürün Formu : Yenilebilir Sığır Bovine Jelatin Kapsül Muhafaza Saklama Koşulları : Serin ve kuru yerde ağzı kapalı olarak, çocukların ulaşamayacağı şekilde muhafaza ediniz. İçerik Hammaddesi : T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’mızın ön onay izni sonrası ithalat esnasında gümrük sahasında alınan numunede yapılan incelemenin, muayenenin ve analizin uygun görülmesi sonucu bu ürüne ait hammadde firmamız tarafından ithal edilerek yurda sokulmuştur. Bilgi : Şeker, tuz, mısır, maya, buğday, gluten, soya ve süt gibi potansiyel..

70,00TL

Sepe Natural Flexis Glukozamin Kondroitin MSM Boswellia Serrata Ekstre
%10 İndirim

Glukozamin Kondroitin MSM Akgünlük Ekstraktı Vitamin C 60 Kapsül x 1030 mg. Glucosamine Chondroitin MSM Boswellia Serrata Extract Vitamin C 60 Capsules x 1030 mgrs.   Kullanım Önerisi - Nasıl Kullanılır Yetişkinler için, tercihen günde 2 defa 1 kapsül yemeklerle birlikte kullanılması tavsiye edilir. Kullanılan Bitkinin Latince Adı Glukozamin Sülfat : N/A Kondroitin Sülfat : N/A MSM (Metilsülfonilmetan) : N/A Boswellia Serrata (Akgünlük) : Ekstrakt Vitamin C : N/A  Bitkinin Kullanılan Kısmı Glukozamin Sülfat : N/A Kondroitin Sülfat : N/A MSM (Metilsülfonilmetan) : N/A Boswellia Serrata : Ekstrakt Vitamin C : N/A  Bileşen Listesi - Ingredients Günlük Porsiyon : 2 Kapsül 2060 mg Glukozamin Sülfat : 700mg Kondroitin Sülfat : 560mg MSM (Metilsülfonilmetan) : 340mg Boswellia Serrata Ekstrakt : 100mg Vitamin C : 100mg Jelatin Kapsül : 260mg  Ürün Hakkında Ambalajdaki Porsiyon Sayısı : 30 Porsiyon - 30 Günlük Kullanı..

95,00TL

85,00TL

Folik Asit & Kalsiyum 90 Kapsül x 480 mg Folic Acid Calcium 90 Kapsül x 480 mgrs.     Neden Sepe Natural Folik Asit Kalsiyum Kullanmanızı öneriyoruz ? Folik Asit - Vitamin B9 hamilelik öncesi ve hamilelğin ilk 3 ayında çok önemli rol oynamaktadır. Günlük Folik Asit – Vitamin B9 ihtiyacını karşılamanız amacı ile her kapsülde 400mcg olarak üretilmiştir. Folik Asit Nedir ? Folik asit (Folat-polisin, C19H19N7O6) B grubundan bir vitamindir (B9). Yeşil yapraklarda yaygın olarak bulunduğundan bu isim verilmiştir. Latincede folum yaprak anlamına geldiğinden bu ismin uzantısı kullanılmıştır. Bu vitaminin keşfi 1941 yılında ıspanak yapraklarında bulunmuştur.   Kullanım Önerisi - Nasıl Kullanılır Tercihen günde 3 defa 1 kapsül yemek öncesi kullanılması tavsiye edilir. Ürün Hakkında Kullanılan Bitkinin Latince Adı : N/A Bitkinin Kullanılan Kısmı : N/A Ambalajdaki Porsiyon Sayısı : 90 Porsiyon Ambalaj : 140 ml Amber Renkli Cam Şişe, Kilitli Kapak ve Emniyet..

26,00TL

Glukozamin Kondroitin Sülfat 90 Kapsül x 500 mg. Glucosamine Chondroitin Sulfate 90 Capsules x 500 mgrs.   Neden Kullanmanızı Öneriyoruz ? Her kapsülde içerik olarak Minimum %96 saflıkta Glucosamine ve Minimum %90 saflıkta Chondroitin kullanılmıştır. Başka bir yardımcı veya dolgu maddesi bulunmaz.    Glucosamine Chondroitin Nedir  ? Glucosamine (C6H13NO5) kabuklu deniz hayvanlarından (chitosan ve chitin gibi) biyokimyasal olarak glikosile proteinlerin ve lipidlerin sentezlenerek elde edilen bir amino-şeker maddesidir.   Chondroitin Sülfat ise glikozaminoglikan (GAG) dan sülfatlanmış, N-asetilgalaktosamin ve glukuronik asitlerden oluşan alternatif şekerler zinciridir. Genellikle proteoglikanın parçası olarak proteinlere bağlı bulunurlar. Genellikle Köpek Balığı kıkırdağı kullanılarak ekstre haline getirilmektedir. Kullanım Önerisi - Nasıl Kullanılır Tercihen günde 3 defa 1 kapsül yemek sonrası kullanılması tavsiye edilir. Ürün Hakkında Kulla..

54,00TL

Glukozamin Kondroitin MSM (Metilsülfonilmetan) 90 Kapsül x 440 mg. Glucosamine Chondroitin MSM (Metilsülfonilmetan) 90 Capsules x 440 mgrs. Neden Sepe Natural Glucosamine Chondroitin Sulfate MSM Kullanmanızı öneriyoruz ? Her kapsülde içerik olarak Minimum %96 saflıkta Glucosamine ve Minimum %90 saflıkta Chondroitin kullanılmıştır. Başka bir yardımcı veya dolgu maddesi bulunmaz.    Glucosamine Nedir  ? Glucosamine (C6H13NO5) kabuklu deniz hayvanlarından (chitosan ve chitin gibi) biyokimyasal olarak glikosile proteinlerin ve lipidlerin sentezlenerek elde edilen bir amino-şeker maddesidir.   Chondroitin Nedir  ? Chondroitin Sülfat glikozaminoglikan (GAG) dan sülfatlanmış, N-asetilgalaktosamin ve glukuronik asitlerden oluşan alternatif şekerler zinciridir. Genellikle proteoglikanın parçası olarak proteinlere bağlı bulunurlar. Genellikle Köpek Balığı kıkırdağı kullanılarak ekstre haline getirilmektedir.   Kullanım Önerisi - Nasıl Kullanılır Terc..

62,00TL

Köpek Balığı Kıkırdağı 90 Kapsül x 450 mg. Shark Cartilage 90 Capsules x 450 mgrs.   Kullanım Önerisi - Nasıl Kullanılır Tercihen günde 2 defa 1 kapsül yemek öncesi kullanılması tavsiye edilir. Ürün Hakkında Kullanılan Bitkinin Latince Adı : N/A Bitkinin Kullanılan Kısmı : N/A Ambalajdaki Porsiyon Sayısı : 90 Porsiyon Ambalaj : 140 ml Amber Renkli Cam Şişe, Kilitli Kapak ve Emniyet Bandı Ambalaj Ölçü Detayları : 87 mm x 56 mm Ürün Formu : Yenilebilir Sığır Bovine Jelatin Kapsül Muhafaza Saklama Koşulları : Serin ve kuru yerde ağzı kapalı olarak, çocukların ulaşamayacağı şekilde muhafaza ediniz. İçerik Hammaddesi : T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’mızın ön onay izni sonrası ithalat esnasında gümrük sahasında alınan numunede yapılan incelemenin, muayenenin ve analizin uygun görülmesi sonucu bu ürüne ait hammadde firmamız tarafından ithal edilerek yurda sokulmuştur. Bilgi : Şeker, tuz, mısır, maya, buğday, gluten, soya ve süt gibi potansiyel alerjenleri iç..

54,00TL

Shark Cartilage Powder 10 grs Köpekbalığı Kıkırdağı Toz 10 gram   Kullanım Önerisi - Nasıl Kullanılır Bir çay kaşığı yaklaşık 1 gram toz 25 ile 50 gram kadar bal ile karıştırılıp tatlandırılarak günde 3 defa yemek öncesi veya 10 gramlık tüm paket 250 gram kadar bal ile karıştırılıp tatlandırılarak günde 3 defa 1 tatlı kaşığı miktarında kullanılabilir. Ürün Hakkında Kullanılan Bitkinin Latince Adı : N/A Bitkinin Kullanılan Kısmı . N/A Ambalajdaki Porsiyon Sayısı : 7 - 10 Porsiyon Ambalaj : Aluminum Paket Ambalaj Ölçü Detayları : 120 mm x 53 mm Ürün Formu : Toz Muhafaza Saklama Koşulları : Serin ve kuru yerde ağzı kapalı olarak, çocukların ulaşamayacağı şekilde muhafaza ediniz. İçerik Hammaddesi : T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’mızın ön onay izni sonrası ithalat esnasında gümrük sahasında alınan numunede yapılan incelemenin, muayenenin ve analizin uygun görülmesi sonucu bu ürüne ait hammadde firmamız tarafından ithal edilerek yurda sokulmuştur. Bilgi ..

10,00TL

Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)


ÜCRETSİZ KARGO

7/24 CANLI DESTEK

SORUNSUZ DEĞİŞİM GARANTİSİ

DESTEK +90 850 441 1 121

end onesignal Script