Sepetim

Kapat
  • Alışveriş sepetiniz boş!

Antioksidan

Koenzim Q10 Yumuşak Kapsül 500 Mg X 60 Kapsül Balen
%20 İndirim

..

45,00TL

36,25TL

..

85,00TL

NOP Üzüm Çekirdeği 200 Kapsül x 930 mg NOP Grape Seed 200 Capsules x  930 mgrs.     Üzüm Çekirdeği Kullanım Önerisi - Nasıl Kullanılır Tercihen günde 2 defa 1 kapsül yemek öncesi veya sonrası kullanılması tavsiye edilir. Ürün Hakkında İçerik : Kullanılan hammadde %100 Natureldir. Bitki ekstraktı değildir. Kullanılan Bitkinin Latince Adı : Vitis vinifera Bitkinin Kullanılan Kısmı : Çekirdek Ambalajdaki Porsiyon Sayısı : 200 Porsiyon Ambalaj : 250 ml Şeffaf Plastik Şişe, Çocuk Kilitli Kapak ve Emniyet Bandı Ambalaj Ölçü Detayları : 97 mm x 60 mm Ürün Formu : Yenilebilir Sığır Bovine Jelatin Kapsül Muhafaza Koşulları : Serin ve kuru yerde ağzı kapalı olarak, çocukların ulaşamayacağı şekilde muhafaza ediniz. İçerik Hammaddesi : T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’mızın ön onay izni sonrası ithalat esnasında gümrük sahasında alınan numunede yapılan incelemenin, muayenenin ve analizin uygun görülmesi sonucu bu ürüne ait hammadde ithal edilerek yurda..

25,00TL

DMG L-Carnitine Tartrate & Spirulina Mix 90 Capsules x 430 mgrs. L-Karnitin Tartarate & Spirulina Karışımı 90 Kapsül x 430 mg.   L-Carnitine Nedir  ? L-Carnitine veya L-Carnitin, Türkçe L-Karnitin veya Karnitin olarak bilinen lizin ve metiyonin (lysine ve methionine) aminoasitlerinden biyosentezlenmiş bir kuaterner amonyum bileşiğidir.   Neden Sepe Natural DMG Kullanmanızı öneriyoruz ? Sepe Natural DMG içerisinde bulunan hammaddeler firmamız tarafından ithal edilmektedir. Yüksek kalite standardına sahiptir. Kapsül içeriğinde başka bir yardımcı veya dolgu maddesi kullanılmamıştır. Saf olarak ithal edilen kaliteli hammaddeler kullanılmıştır. Kullanım Önerisi - Nasıl Kullanılır Tercihen günde 2 defa 1 kapsül yemek öncesi kullanılması tavsiye edilir. Ürün Hakkında Kullanılan Bitkinin Latince Adı : L-Carnitine: N/A - Spirulina: Tallus  Bitkinin Kullanılan Kısmı : L-Carnitine: N/A - Spirulina: Spirulina sp  Ambalajdaki ..

54,00TL

Co Enzyme q10 & Spirulina 60 Capsules x 380 mgrs.  Koenzim Q10 & Spirulina 60 Kapsül x 380 mg.   Neden Sepe Natural Koenzim Q10 & Spirulina Kullanmanızı öneriyoruz ? Koenzim Q10 1957 yılında Wisconsin Üniversitesi laboratuarında Dr.Frederick Crane tarafından bulunmuştur. Günümüzde besin desteği olarak satılmaktadır. Spirulina ise vitaminleri, aminoasitleri, proteinleri içeriğinde bulundurur. Yüksek kalite standardına sahip minimum %60 Protein içermektedir. Kapsül içeriğinde 100 mgr. Co Enzyme q10 ve 200 mgr Spirulina kullanılmıştır. Başka bir yardımcı veya dolgu maddesi bulunmaz. Her iki kaliteli ürün hammaddesi firmamızca ithal edilmiş ve  kullanılmıştır.   Koenzim Q10 & Spirulina Nedir  ? Koenzim Q10; CoQ10, Coenzyme Q10, ubiquinone, ubidecarenone, coenzyme Q gibi isimlerle de anılmaktadır.  Vücudumuzda doğal olarak bulunan ve temel görevi gıdaların enerjiye dönüştürülmesi olan bir moleküldür. Güçlü bir antioksidan olan koenzim Q..

99,00TL

L-Carnitine Shot Oral Liquids 10 Vials x 10 ml  L-Karnitin Likit 10 Ampul x 10 ml L-Carnitine Nedir  ? L-Carnitine veya L-Carnitin, Türkçe L-Karnitin veya Karnitin olarak bilinen lizin ve metiyonin (lysine ve methionine) aminoasitlerinden biyosentezlenmiş bir kuaterner amonyum bileşiğidir.   Neden Sepe Natural L-Carnitine Kullanmanızı öneriyoruz ? Sepe Natural L-Carnitine hammaddesi firmamız tarafından ithal edilmektedir. Yüksek kalite standardına sahip minimum %98 saflık derecesindedir. Ürün içeriğinde başka bir yardımcı veya dolgu maddesi kullanılmamıştır. Saf olarak ithal edilen kaliteli hammadde kullanılmıştır. Ürün Hakkında Kullanım Önerisi : Günde 1 adet ampül 10 ml, iyice çalkalanarak kullanılması tavsiye edilir. Ambalajdaki Porsiyon Sayısı : 10 Porsiyon Ambalaj : 10 Ampul taşıma esnasında ampullerin kırılmasını önlemeye yardımcı strafor kullanılarak karton kutu içine özenle yerleştirilmiştir. Ambalaj Ölçü Detayları : 24 mm x 107 mm x 243 mm ..

45,00TL

L-Carnitine Tartrate 90 Capsules x 480 mgrs. L-Karnitin Tartarat 90 Kapsül x 480 mg.  L-Carnitine Nedir  ? L-Carnitine veya L-Carnitin, Türkçe L-Karnitin veya Karnitin olarak bilinen lizin ve metiyonin (lysine ve methionine) aminoasitlerinden biyosentezlenmiş bir kuaterner amonyum bileşiğidir.   Neden Sepe Natural L-Carnitine Kullanmanızı öneriyoruz ? Sepe Natural L-Carnitine hammaddesi firmamız tarafından ithal edilmektedir. Yüksek kalite standardına sahip minimum %98 saflık derecesindedir. Kapsül içeriğinde başka bir yardımcı veya dolgu maddesi kullanılmamıştır. Saf olarak ithal edilen kaliteli hammadde kullanılmıştır. Kullanım Önerisi - Nasıl Kullanılır Tercihen günde 2 defa 1 kapsül yemek öncesi kullanılması tavsiye edilir. Ürün Hakkında Kullanılan Bitkinin Latince Adı : N/A Bitkinin Kullanılan Kısmı : N/A Ambalajdaki Porsiyon Sayısı : 90 Porsiyon Ambalaj : 140 ml Amber Renkli Cam Şişe, Kilitli Kapak ve Emniyet Bandı Ambalaj Ölçü Detayları : 8..

45,00TL

Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)


ÜCRETSİZ KARGO

7/24 CANLI DESTEK

SORUNSUZ DEĞİŞİM GARANTİSİ

DESTEK +90 850 441 1 121

end onesignal Script