0232 364 26 46 | 0552 204 02 39 | info@aktardiyari.com

Sepetim

Kapat
  • Alışveriş sepetiniz boş!

Ceviz

Ceviz İçi 1 Kg   Genel Özellikler: İçerisinde protein, lif, Omega 3, Omega 6 yağ asitlerini barındırırken kalsiyum, demir, çinko, magnezyum, fosfor, bakır, selenyum, manganez minerallerini ve A, B1, B2, B6, C vitaminlerini bulundurmasından dolayı insan yaşamındaki önemi büyüktür.   Kullanım Şekli: Aşurelik olarak, pasta ve keklerinize kullanabilir, kuruyemiş olarak günlük tüketebilirsiniz.   Ürün Özellikleri: Ceviz İçi 1 Kg..

84,00TL

Ceviz İçi 100 Gr   Genel Özellikler: İçerisinde protein, lif, Omega 3, Omega 6 yağ asitlerini barındırırken kalsiyum, demir, çinko, magnezyum, fosfor, bakır, selenyum, manganez minerallerini ve A, B1, B2, B6, C vitaminlerini bulundurmasından dolayı insan yaşamındaki önemi büyüktür.   Kullanım Şekli: Aşurelik olarak, pasta ve keklerinize kullanabilir, kuruyemiş olarak günlük tüketebilirsiniz.   Ürün Özellikleri: Ceviz İçi 100 Gr..

12,60TL

Ceviz İçi 250 Gr   Genel Özellikler: İçerisinde protein, lif, Omega 3, Omega 6 yağ asitlerini barındırırken kalsiyum, demir, çinko, magnezyum, fosfor, bakır, selenyum, manganez minerallerini ve A, B1, B2, B6, C vitaminlerini bulundurmasından dolayı insan yaşamındaki önemi büyüktür.   Kullanım Şekli: Aşurelik olarak, pasta ve keklerinize kullanabilir, kuruyemiş olarak günlük tüketebilirsiniz.   Ürün Özellikleri: Ceviz İçi 250 Gr..

26,30TL

Ceviz İçi 1 Kg   Genel Özellikler: İçerisinde protein, lif, Omega 3, Omega 6 yağ asitlerini barındırırken kalsiyum, demir, çinko, magnezyum, fosfor, bakır, selenyum, manganez minerallerini ve A, B1, B2, B6, C vitaminlerini bulundurmasından dolayı insan yaşamındaki önemi büyüktür.   Kullanım Şekli: Aşurelik olarak, pasta ve keklerinize kullanabilir, kuruyemiş olarak günlük tüketebilirsiniz.   Ürün Özellikleri: Ceviz İçi 1 Kg..

7,00TL

Ceviz İçi 500 Gr   Genel Özellikler: İçerisinde protein, lif, Omega 3, Omega 6 yağ asitlerini barındırırken kalsiyum, demir, çinko, magnezyum, fosfor, bakır, selenyum, manganez minerallerini ve A, B1, B2, B6, C vitaminlerini bulundurmasından dolayı insan yaşamındaki önemi büyüktür.   Kullanım Şekli: Aşurelik olarak, pasta ve keklerinize kullanabilir, kuruyemiş olarak günlük tüketebilirsiniz.   Ürün Özellikleri: Ceviz İçi 500 Gr..

45,50TL

Kabuklu Ceviz 1 KgÜrün HakkındaCeviz sağlık ve beslenme bakımından çok önemli bir meyve türüdür.Genel olarak cevizde %3.5 su, %15- 30 protein, %55- 77 yağ, %1.5- 3 kül, ve %5- 15 oranında da karbonhidrat (ağırlık selüloz) bulunmaktadır.Ayrıca cevizin meyvesi, Ca, P, Mg, Fe, Na, K gibi mineral maddeler bakımından zengin olduğu gibi A, B1, B2, B6, C vitaminlerini de içermektedir.1 kg ceviz yaklaşık 7.000 kalori enerji sağlamaktadır.Omega 3 kaynağıdır.Bunun dışında ceviz çinko, selenyum, magnezyum gibi önemli minareler içerir.Muhafaza KoşullarıSerin ve kuru yerde ağzı kapalı olacak şekilde muhafaza ediniz.Kullanım ÖnerisiBir ceviz ortalama 45 kalori içermekte, bu yüzden kişi kilolu ise ceviz tüketimi maksimum günde 3-4 adet olabilir. Kilolu değilse ve günlük enerjiye ihtiyacı olan bir kişi ise yine 5-6 adet ceviz tüketmesinde bir sakınca yoktur.Yasal ve Önemli UyarılarTavsiye edilen günlük kullanımı aşmayın.İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanıl..

30,00TL

Kabuklu Ceviz 100 GrÜrün HakkındaCeviz sağlık ve beslenme bakımından çok önemli bir meyve türüdür.Genel olarak cevizde %3.5 su, %15- 30 protein, %55- 77 yağ, %1.5- 3 kül, ve %5- 15 oranında da karbonhidrat (ağırlık selüloz) bulunmaktadır.Ayrıca cevizin meyvesi, Ca, P, Mg, Fe, Na, K gibi mineral maddeler bakımından zengin olduğu gibi A, B1, B2, B6, C vitaminlerini de içermektedir.1 kg ceviz yaklaşık 7.000 kalori enerji sağlamaktadır.Omega 3 kaynağıdır.Bunun dışında ceviz çinko, selenyum, magnezyum gibi önemli minareler içerir.Muhafaza KoşullarıSerin ve kuru yerde ağzı kapalı olacak şekilde muhafaza ediniz.Kullanım ÖnerisiBir ceviz ortalama 45 kalori içermekte, bu yüzden kişi kilolu ise ceviz tüketimi maksimum günde 3-4 adet olabilir. Kilolu değilse ve günlük enerjiye ihtiyacı olan bir kişi ise yine 5-6 adet ceviz tüketmesinde bir sakınca yoktur.Yasal ve Önemli UyarılarTavsiye edilen günlük kullanımı aşmayın.İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullan..

6,30TL

Kabuklu Ceviz 250 GrÜrün HakkındaCeviz sağlık ve beslenme bakımından çok önemli bir meyve türüdür.Genel olarak cevizde %3.5 su, %15- 30 protein, %55- 77 yağ, %1.5- 3 kül, ve %5- 15 oranında da karbonhidrat (ağırlık selüloz) bulunmaktadır.Ayrıca cevizin meyvesi, Ca, P, Mg, Fe, Na, K gibi mineral maddeler bakımından zengin olduğu gibi A, B1, B2, B6, C vitaminlerini de içermektedir.1 kg ceviz yaklaşık 7.000 kalori enerji sağlamaktadır.Omega 3 kaynağıdır.Bunun dışında ceviz çinko, selenyum, magnezyum gibi önemli minareler içerir.Muhafaza KoşullarıSerin ve kuru yerde ağzı kapalı olacak şekilde muhafaza ediniz.Kullanım ÖnerisiBir ceviz ortalama 45 kalori içermekte, bu yüzden kişi kilolu ise ceviz tüketimi maksimum günde 3-4 adet olabilir. Kilolu değilse ve günlük enerjiye ihtiyacı olan bir kişi ise yine 5-6 adet ceviz tüketmesinde bir sakınca yoktur.Yasal ve Önemli UyarılarTavsiye edilen günlük kullanımı aşmayın.İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullan..

9,40TL

Kabuklu Ceviz 50 GrÜrün HakkındaCeviz sağlık ve beslenme bakımından çok önemli bir meyve türüdür.Genel olarak cevizde %3.5 su, %15- 30 protein, %55- 77 yağ, %1.5- 3 kül, ve %5- 15 oranında da karbonhidrat (ağırlık selüloz) bulunmaktadır.Ayrıca cevizin meyvesi, Ca, P, Mg, Fe, Na, K gibi mineral maddeler bakımından zengin olduğu gibi A, B1, B2, B6, C vitaminlerini de içermektedir.1 kg ceviz yaklaşık 7.000 kalori enerji sağlamaktadır.Omega 3 kaynağıdır.Bunun dışında ceviz çinko, selenyum, magnezyum gibi önemli minareler içerir.Muhafaza KoşullarıSerin ve kuru yerde ağzı kapalı olacak şekilde muhafaza ediniz.Kullanım ÖnerisiBir ceviz ortalama 45 kalori içermekte, bu yüzden kişi kilolu ise ceviz tüketimi maksimum günde 3-4 adet olabilir. Kilolu değilse ve günlük enerjiye ihtiyacı olan bir kişi ise yine 5-6 adet ceviz tüketmesinde bir sakınca yoktur.Yasal ve Önemli UyarılarTavsiye edilen günlük kullanımı aşmayın.İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz...

3,50TL

Kabuklu Ceviz 500 GrÜrün HakkındaCeviz sağlık ve beslenme bakımından çok önemli bir meyve türüdür.Genel olarak cevizde %3.5 su, %15- 30 protein, %55- 77 yağ, %1.5- 3 kül, ve %5- 15 oranında da karbonhidrat (ağırlık selüloz) bulunmaktadır.Ayrıca cevizin meyvesi, Ca, P, Mg, Fe, Na, K gibi mineral maddeler bakımından zengin olduğu gibi A, B1, B2, B6, C vitaminlerini de içermektedir.1 kg ceviz yaklaşık 7.000 kalori enerji sağlamaktadır.Omega 3 kaynağıdır.Bunun dışında ceviz çinko, selenyum, magnezyum gibi önemli minareler içerir.Muhafaza KoşullarıSerin ve kuru yerde ağzı kapalı olacak şekilde muhafaza ediniz.Kullanım ÖnerisiBir ceviz ortalama 45 kalori içermekte, bu yüzden kişi kilolu ise ceviz tüketimi maksimum günde 3-4 adet olabilir. Kilolu değilse ve günlük enerjiye ihtiyacı olan bir kişi ise yine 5-6 adet ceviz tüketmesinde bir sakınca yoktur.Yasal ve Önemli UyarılarTavsiye edilen günlük kullanımı aşmayın.İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullan..

16,30TL

Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)


ÜCRETSİZ KARGO

7/24 CANLI DESTEK

SORUNSUZ DEĞİŞİM GARANTİSİ

DESTEK +90 850 441 1 121