Sepetim

Kapat
  • Alışveriş sepetiniz boş!

Atışeri

Adana Ziraat Şalgamı Sade 1 Lt. AtışeriÜrün ÖzelliğiŞalgam acı tadıyla bilinen bir kök sebzesidir. Kökü ve yaprakları çok yüksek değerde besin ve bileşenler içerir. Şalgam bol miktarda A vitamini içermektedir. Bunun yanında C, E, K B6  vitaminler ve başta Kalsiyum, demir ,potasyum, fosfor, magnezyum olmak üzere bir çok mineral ve bileşen içermektedir.Nasıl KullanılırYemeklerinizin yanında keyifle içebilirsiniz.Ürün ÖzelliğiAdana Ziraat Şalgamı Sade 1 Lt. Atışeri..

4,00TL

Adana Ziraat Şalgamı Sade 2 Lt. AtışeriÜrün ÖzelliğiŞalgam acı tadıyla bilinen bir kök sebzesidir. Kökü ve yaprakları çok yüksek değerde besin ve bileşenler içerir. Şalgam bol miktarda A vitamini içermektedir. Bunun yanında C, E, K B6  vitaminler ve başta Kalsiyum, demir ,potasyum, fosfor, magnezyum olmak üzere bir çok mineral ve bileşen içermektedir.Nasıl KullanılırYemeklerinizin yanında keyifle içebilirsiniz.Ürün ÖzelliğiAdana Ziraat Şalgamı Sade 2 Lt. Atışeri..

5,50TL

Adana Ziraat Şalgamı Sade 3 Lt. AtışeriÜrün ÖzelliğiŞalgam acı tadıyla bilinen bir kök sebzesidir. Kökü ve yaprakları çok yüksek değerde besin ve bileşenler içerir. Şalgam bol miktarda A vitamini içermektedir. Bunun yanında C, E, K B6  vitaminler ve başta Kalsiyum, demir ,potasyum, fosfor, magnezyum olmak üzere bir çok mineral ve bileşen içermektedir.Nasıl KullanılırYemeklerinizin yanında keyifle içebilirsiniz.Ürün ÖzelliğiAdana Ziraat Şalgamı Sade 3 Lt. Atışeri..

8,00TL

Adana Ziraat Şalgamı Sade 330 ml. AtışeriÜrün ÖzelliğiŞalgam acı tadıyla bilinen bir kök sebzesidir. Kökü ve yaprakları çok yüksek değerde besin ve bileşenler içerir. Şalgam bol miktarda A vitamini içermektedir. Bunun yanında C, E, K B6  vitaminler ve başta Kalsiyum, demir ,potasyum, fosfor, magnezyum olmak üzere bir çok mineral ve bileşen içermektedir.Nasıl KullanılırYemeklerinizin yanında keyifle içebilirsiniz.Ürün ÖzelliğiAdana Ziraat Şalgamı Sade 330 ml. Atışeri..

2,00TL

Adana Ziraat Şalgamı Sade 5 Lt. AtışeriÜrün ÖzelliğiŞalgam acı tadıyla bilinen bir kök sebzesidir. Kökü ve yaprakları çok yüksek değerde besin ve bileşenler içerir. Şalgam bol miktarda A vitamini içermektedir. Bunun yanında C, E, K B6  vitaminler ve başta Kalsiyum, demir ,potasyum, fosfor, magnezyum olmak üzere bir çok mineral ve bileşen içermektedir.Nasıl KullanılırYemeklerinizin yanında keyifle içebilirsiniz.Ürün ÖzelliğiAdana Ziraat Şalgamı Sade 5 Lt. Atışeri..

15,00TL

Adıyaman Beyaz Dut Özü 300 gr. Atışeri Ürün Özelliği Kalsiyum, demir, B1, B2 ve C vitamini yönünden zengindir. Özel Üretim Tekniği ile üretilen Adıyamanın Dut  İnfüzyonu  Vakumlu kazanlarda yoğunlaştırma işlemi ile yapılan, çok özel bir ürünüdür. Üretilirken kesinlikle direk ateşe maruz kalmamaktadır.  Direk ateş ile pişirilen ürünlerde doğal şekerin yanmasından oluşan vücuda zararlı karamel oluşmamaktadır. Nasıl Kullanılır Sabah akşam yarım kahve fincanı içilerek tüketilebilir. Ürün Özelliği Adıyaman Beyaz Dut Özü 300 gr. Atışeri..

9,00TL

..

24,90TL

Çörek Otu Yağı 250 cc. Atışeri Ürün Özelliği A, B, ve C vitaminlerinin yanı sıra potasyum, magnezyum gibi değerli bileşenleri içerir.Yapılan bilimsel çalışmalar çörek otu içerisinde 100 den fazla bileşik olduğunu göstermiştir. Bunlardan bazıları nigellon ve alpha pinen bileşimleri, omega-3, omega-6 yağ asitleri, selenyum, çinko, demir, bakır, kalsiyum mineralleri ile E vitaminidir. Nasıl Kullanılır Çörek Otu yağını kahvaltı ve yemeklerden en az yarım saat önce bir yemek kaşığı kadarını bir bardak su ile yutulabilir. Çörek otunun bileşiminde bulunan proteinlerin sindiriminin kolay olması için aç karnına mide asidiyle doğrudan temas etmesi istendiğinden süt veya yoğurtla yenmesi önerilmemektedir. Ürün Özelliği Çörek otu Yağı 250 cc. Atışeri..

35,00TL

Dr.Carob Kara Üzüm-Karadut Tableti 48 gr. Atışeri Ürün Özelliği Karadut C,K ve E vitaminlerini içermektedir. C vitamini içermesi aynı zamanda etkili bir antioksidan olmasını sağlar. Bunun dışında Tiamin, sodyum, niasin, potasyum içermektedir. Aynı şekilde değeri yüksek mineraler de içerir, bakır, demir, magnezyum, mangan, selenyum, çinko yanında beta karoten açısından zengin sayılmaktadır.Bir çok meyve ve sebzenin aksine Lutein  zeaksantin içermektedir, aynı zamanda diyet lifleri açısından da zengin sayılır. Ürün Özelliği Dr.Carob Karaüzüm-Karadut Tableti 48 gr. Atışeri..

16,00TL

Dr.Carob Keçi Boynuzu Pastili 48 gr. Atışeri Ürün Özelliği Keçiboynuzu, karbonhidrat, yağlar ve sodyum açısından zengindir. Aynı zamanda A ve C vitamini açısından da zengin sayılır. Selenyum, potasyum, magnezyum başta olmak üzere birçok mineral ve element içerir. İçerdiği element ve vitaminler yardımıyla sağlığa katkı sağlar. Nasıl Kullanılır Günlük bir yada iki tablet ağızda eritilerek tüketilir. Ürün Özelliği Dr.Carob Keçiboynuzu Pastili 48 gr. Atışeri..

15,00TL

Dr.Carob Keçi Boynuzu Pastili - Portakallı 48 gr. Atışeri Ürün Özelliği Keçiboynuzu, karbonhidrat, yağlar ve sodyum açısından zengindir. Aynı zamanda A ve C vitamini açısından da zengin sayılır. Selenyum, potasyum, magnezyum başta olmak üzere birçok mineral ve element içerir. İçerdiği element ve vitaminler yardımıyla sağlığa katkı sağlar. Nasıl Kullanılır Günlük bir yada iki tablet ağızda eritilerek tüketilir. Ürün Özelliği Dr.Carob Keçi Boynuzu Pastili - Portakallı 48 gr. Atışeri..

15,00TL

Dr.Carob Sarı Kantaronlu Bebek Pişik Yağı 200 ml. Atışeri Ürün Özelliği Bebeğinizin pişiğini önler, cildini rahatlatır,tazeler ve besler. Nasıl Kullanılır Yeterli miktarda avuç içinde ısıttıktan sonra masaj yolu ile uygulanır. Ürün Özelliği Dr.Carob Sarı Kantaronlu Bebek Pişik Yağı 200 ml. Atışeri..

49,90TL

Dr.Carob Sarı Kantaronlu Yüz Kremi 45 ml. Atışeri Ürün Özelliği Özel saf zeytinyağı, sarı kantaron içerir. Nasıl Kullanılır Sabah akşam temizlenmiş cildinize masaj yaparak uygulayabilirsiniz. Ürün Özelliği Dr.Carob Sarı Kantaronlu Yüz Kremi 45 ml. Atışeri..

34,90TL

Dr.Carob Sarı Kantaronlu El Kremi 45 ml. Atışeri Ürün Özelliği Özel saf zeytinyağı, sarı kantaron içerir. Nasıl Kullanılır Kremi cilt tarafından tamamen emilinceye kadar ellerine masaj yaparak uygula ve ihtiyaç duyduğunda tekrarlayınız. Ürün Özelliği Dr.CarobSarı Kantaronlu El Kremi 45 mİ. Atışeri..

24,90TL

Dr.CarobSarı Kantaronlu Güneş Yağı 200 ml. Atışeri Ürün Özelliği Daha çok ılıman iklimlerde yetişen ve farklı renklerde çiçek açan bir bitki olan Kantaron Otu Bitkisi, A ve C vitaminleri ile çeşitli mineraller içerir.  Nasıl Kullanılır Her zaman güneşe çıkmadan 20-30 dakika önce sürün. Özellikle yüzdükten ve kurulandıktan sonra uygulamayı sık sık tekrar edin.  Ürün Özelliği Dr.Carob Sarı Kantaronlu Güneş Yağı 200 ml. Atışeri..

39,90TL

Kantaron Yağı 100 cc Atışeri Ürün Özelliği Bileşimindeki en önemli ve şifa veren madde "Hypericin" dir, buna ek olarak içeriğinde pseudohypericin,protohypericin, protopseudohypericin, hyperoside, rutin,quercitrin, isoquercitrin, quercetin, biapigenin, amentoflavone, hyperforin, adhyperforin, caffeic asit, chlorogenic asit, ferulic asit, hyperfolin, p-cumaric asit, p-hydroxybenzoic asit, vanillic asit, uçucu yağlar, ß-sitosterol, C vitamini, A vitamini bulunmaktadır. Nasıl Kullanılır Eğer kantaron yağını dahili olarak kullanacak iseniz bir fincan su içerisine 3-4 Damla kantaron yağı damlatarak günde 3 defa tüketmelisiniz. Eğer isterseniz kesmeşeker üzerine 3-4 damla damlatarak da tüketebilirsiniz. Kantaron yağını haricen kullanacaklar yani cildinize sürerek uygulayacaklar cildinize masaj yaparak yedirmeniz yeterlidir. Kullanmak istediğiniz problemli bölgeye kantaron yağını iyice yedirerek masaj yapmanız uygun olacaktır. Hemoroit için kullanım şekli de bu şekildedir. Dıştan sürer..

15,00TL

Gösterilen: 1 ile 16 arası, toplam: 29 (2 Sayfa)


ÜCRETSİZ KARGO

7/24 CANLI DESTEK

SORUNSUZ DEĞİŞİM GARANTİSİ

DESTEK +90 850 441 1 121

end onesignal Script