Sepetim

Kapat
  • Alışveriş sepetiniz boş!

Çiğ Kahve

Çiğ Kahve Dövülmüş 1 kg Genel Özellikler Klorojenik asit içermesidir. Bu asit yağ yakma niteliğine sahiptir. Aynı zamanda kafein oranı daha azdır. Kavrulma işlemi ile kafein oranı artar. Ayrıca aminoasit, vitamin ve antioksidan miktarı fazladır.  Kullanım Şekli  Türk kahvesi gibi pişirilip günde iki kere içilebilir. Ürün Özelliği Çiğ Kahve Dövülmüş 1 kg..

48,00TL

Çiğ Kahve Dövülmüş 100 Gr Genel Özellikler Klorojenik asit içermesidir. Bu asit yağ yakma niteliğine sahiptir. Aynı zamanda kafein oranı daha azdır. Kavrulma işlemi ile kafein oranı artar. Ayrıca aminoasit, vitamin ve antioksidan miktarı fazladır.  Kullanım Şekli  Türk kahvesi gibi pişirilip günde iki kere içilebilir. Ürün Özelliği Çiğ Kahve Dövülmüş 100 Gr..

9,00TL

Çiğ Kahve Dövülmüş 250 Gr Genel Özellikler Klorojenik asit içermesidir. Bu asit yağ yakma niteliğine sahiptir. Aynı zamanda kafein oranı daha azdır. Kavrulma işlemi ile kafein oranı artar. Ayrıca aminoasit, vitamin ve antioksidan miktarı fazladır.  Kullanım Şekli  Türk kahvesi gibi pişirilip günde iki kere içilebilir. Ürün Özelliği Çiğ Kahve Dövülmüş 250 Gr..

15,00TL

Çiğ Kahve Dövülmüş 500 Gr Genel Özellikler Klorojenik asit içermesidir. Bu asit yağ yakma niteliğine sahiptir. Aynı zamanda kafein oranı daha azdır. Kavrulma işlemi ile kafein oranı artar. Ayrıca aminoasit, vitamin ve antioksidan miktarı fazladır.  Kullanım Şekli  Türk kahvesi gibi pişirilip günde iki kere içilebilir. Ürün Özelliği Çiğ Kahve Dövülmüş 500 Gr..

26,00TL

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)


ÜCRETSİZ KARGO

7/24 CANLI DESTEK

SORUNSUZ DEĞİŞİM GARANTİSİ

DESTEK +90 850 441 1 121

end onesignal Script