0232 364 26 46 | 0552 204 02 39 | info@aktardiyari.com

Sepetim

Kapat
  • Alışveriş sepetiniz boş!

Cilt Bakımı

Acı Badem Kremi  Genel Özellikler:El ve ayaklarınızın bakımı için kullanabileceğiniz mükemmel bir kremdir.Kullanım Şekli:Bu Kremi az miktarda ince bir tabaka halinde masaj şeklinde ve tamamen emilene kadar uygulayınız..Ürün Özellikleri: Acı Badem Kremi..

23,50TL

Acı Badem Kremi 200ml Mecitefendi
%17 İndirim

..

29,00TL

24,90TL

..

17,50TL

Alman Taşı 1 kg Genel Özellikler Kına taşı olarak adlandırılan “Alman taşı”genellikle geçici dövme yapımında kullanılır. Kolayca toz haline gelebilen boyama özelliklerine sahip bir taştır. Ülkemizde yaygın olarak kına taşı da denir. Ancak kına değildir. Kına toz halde olmasına rağmen #Alman taşı parça kaya şeklindedir. #Kına taşı ile yapılan geçici dövme 2-3 hafta kadar silinmez. Bu ürün öğütülüp toz haline getirilerek, kullanıma hazır olarak satılır. Kullanım Şekli  Geçici dövme yaparken bir kabın içinde Alman taşını kına ile karıştırılır. Daha sonra oksijenli suyun içine 2 tablet oreal eriterek hazırlanan karışım şırıngaya çekilerek motifin üzerinden geçilir. Ürün Özelliği Alman Taşı 1 kg..

100,80TL

Alman Taşı 100 Gr Genel Özellikler Kına taşı olarak adlandırılan “Alman taşı”genellikle geçici dövme yapımında kullanılır. Kolayca toz haline gelebilen boyama özelliklerine sahip bir taştır. Ülkemizde yaygın olarak kına taşı da denir. Ancak kına değildir. Kına toz halde olmasına rağmen #Alman taşı parça kaya şeklindedir. #Kına taşı ile yapılan geçici dövme 2-3 hafta kadar silinmez. Bu ürün öğütülüp toz haline getirilerek, kullanıma hazır olarak satılır. Kullanım Şekli  Geçici dövme yaparken bir kabın içinde Alman taşını kına ile karıştırılır. Daha sonra oksijenli suyun içine 2 tablet oreal eriterek hazırlanan karışım şırıngaya çekilerek motifin üzerinden geçilir. Ürün Özelliği Alman Taşı 100 Gr..

15,20TL

Alman Taşı 250 Gr Genel Özellikler Kına taşı olarak adlandırılan “Alman taşı”genellikle geçici dövme yapımında kullanılır. Kolayca toz haline gelebilen boyama özelliklerine sahip bir taştır. Ülkemizde yaygın olarak kına taşı da denir. Ancak kına değildir. Kına toz halde olmasına rağmen #Alman taşı parça kaya şeklindedir. #Kına taşı ile yapılan geçici dövme 2-3 hafta kadar silinmez. Bu ürün öğütülüp toz haline getirilerek, kullanıma hazır olarak satılır. Kullanım Şekli  Geçici dövme yaparken bir kabın içinde Alman taşını kına ile karıştırılır. Daha sonra oksijenli suyun içine 2 tablet oreal eriterek hazırlanan karışım şırıngaya çekilerek motifin üzerinden geçilir. Ürün ÖzelliğiAlman Taşı 250 Gr..

31,50TL

..

54,60TL

Aloe Vera Kremi  Genel Özellikler:Ölü cilt hücrelerini, kirleri ve kalıntıları cildi yıpratmadan uzaklaştırır. Cildi temizler ve ferahlatır.  Kullanım Şekli:Az miktarda ince bir tabaka halinde masaj şeklinde ve tamamen emilene kadar uygulayınız. Ürün Özellikleri:Aloe Vera Kremi 150 ml  ..

41,50TL

..

32,50TL

Anti Aging Kremi 50 ml VinoletÜrün HakkındaGünümüz koşullarının erken yaşlılık belirtileri ile kendisini göstermesi yaşlılık karşıtı ürünlerin daha fazla talep görmesine neden olmaktadır.Bu tip ürünler yaşlanmaya başlandığı zaman değil genç yaşlarda kullanılmaya başlanmalıdır.bu ürünleri kullanan kişilerin günlük beslenme ve uyku düzenlerine de özen göstermeleri gerekmektedir. Cildin en fazla ihtiyaç duyduğu şey gece uykusudur. Bu nedenle daha genç görünmek isteyen kişilerin mutlaka bir uyku rutini oluşturmaları ve bu rutine uymaları gerekir. Sağlıklı beslenen, gece uykusuna özen gösteren, düzenli spor yapan ve anti aging ürünleri kullanan kişilerin yaşıtlarına göre çok daha genç görünmeleri kaçınılmazdır. Muhafaza KoşullarıSerin ve kuru yerde ağzı kapalı olarak, çocukların ulaşamayacağı şekilde muhafaza ediniz.Kullanım ÖnerisiSabah akşam temiz cilde göz çevresi hariç dairesel hareketlerle uygulanır.Gözle görülür sonuç için en az 3 haftalık düzenli ku..

36,00TL

Anti Akne Kremi  Genel Özellikler:Gözeneklere nüfus eden kiri yağı ve makyajı temizlemede kullanılır. Cildin ışıltılı ve canlı görünmesini sağlar. Cildin koruyucu tabakasını onarır. Cildi nemlendirir ve besler. Kullanım Şekli:Sabunla yıkamış olduğunuz cildinize ince bir tabaka halinde uygulayabilirsiniz. Ürün Özellikleri: Anti Akne Kremi 40ml..

17,50TL

Anti Selülit Losyonu 150 ml Naturlife Ürün Hakkında Kadınların korkulu rüyası olan selülit günümüzde bir çok kişinin sorunu halindedir. Selülitleri tam anlamda yok edemezsiniz. Bayanların kendi yöntemleri ile çaba göstermeleri selülitte azalma göstermesi mümkün değildir. Özellikle doğum öncesi görülen bu durum doğum, sonrası kalıcı olarak spor ve dengeli beslenme olmasa devam eder.Özellikle üst bacaklarda dalgalı bir görüntü şekli alan cilt, bağ dokuları tarafından deri tabakasında artık tutulmayan büyük yağ hücrelerinden başka bir şey değildir. Bu yağ hücre tabakaları selülit olarak bilinen vücudun belli bölgelerinde görünen durumda kan dolaşımı bozukluğunun oluşmasına sebebiyet vermektedir. Vücudun belirli bölgelerinde ortaya çıkan selülitler, şişen yağ  hücrelerini vücuttaki suyu tutarak cildin görüntüsünün  bozulmasına yol açmış oluyor.  Paraben içermez Muhafaza Koşulları Serin ve kuru yerde ağzı kapalı olarak, çocukların ulaşamayacağı şekilde muhafa..

25,00TL

..

14,90TL

Ardıç Yağlı Krem 100 ml Naturlife Ürün Hakkında Doğada var olan, toprakta biten, ağaçta yetişen türlü çeşit ot, bitki, yaprak ve tohumun, özünde taşıdığı yağlar, insan vücudu ve organizma için sayısız derde deva oluyor. Doğanın kalbinde yetişen ve ruhundan süzülen ardıç yağı,ortaya çıkan rahatsızlıkların tedavi edilme sürecinde son derece etkili oluyor. Muhafaza Koşulları Serin ve kuru yerde ağzı kapalı olarak, çocukların ulaşamayacağı şekilde muhafaza ediniz. Kullanım Önerisi İhtiyacınız miktarda kremi avucunuza dökün ve vücudunuzda uygulamak istediğiniz temiz alana sürün,cildinize masaj yaparak kremi emdirin. Yasal ve Önemli Uyarılar Haricen kullanılır. Göz ile temasdan kaçınınız. Göz ile temas halinde bol su ile yıkayınız. Hassas cilde sahip olanlar ve hamileler ,bu kremi kullanmakta dikkatli olmalıdır. Çocuklardan ve gün ışığından uzak tutunuz. İlaç değildir...

20,00TL

..

22,50TL

..

17,50TL

Gösterilen: 1 ile 16 arası, toplam: 135 (9 Sayfa)


ÜCRETSİZ KARGO

7/24 CANLI DESTEK

SORUNSUZ DEĞİŞİM GARANTİSİ

DESTEK +90 850 441 1 121