Sepetim

Kapat
  • Alışveriş sepetiniz boş!

Cilt Bakımı

Alt Kategoriler

..

38,90TL

..

15,90TL

..

23,90TL

..

19,90TL

..

47,90TL

..

47,90TL

..

59,90TL

Acı Badem Kremi<!----><!---->   Genel Özellikler: El ve ayaklarınızın bakımı için kullanabileceğiniz mükemmel bir kremdir. Kullanım Şekli: Bu Kremi az miktarda ince bir tabaka halinde masaj şeklinde ve tamamen emilene kadar uygulayınız.. Ürün Özellikleri: Acı Badem Kremi..

23,50TL

..

29,00TL

..

17,50TL

Alman Taşı 1 kg Genel Özellikler Kına taşı olarak adlandırılan “Alman taşı”genellikle geçici dövme yapımında kullanılır. Kolayca toz haline gelebilen boyama özelliklerine sahip bir taştır. Ülkemizde yaygın olarak kına taşı da denir. Ancak kına değildir. Kına toz halde olmasına rağmen #Alman taşı parça kaya şeklindedir. #Kına taşı ile yapılan geçici dövme 2-3 hafta kadar silinmez. Bu ürün öğütülüp toz haline getirilerek, kullanıma hazır olarak satılır. Kullanım Şekli  Geçici dövme yaparken bir kabın içinde Alman taşını kına ile karıştırılır. Daha sonra oksijenli suyun içine 2 tablet oreal eriterek hazırlanan karışım şırıngaya çekilerek motifin üzerinden geçilir. Ürün Özelliği Alman Taşı 1 kg..

100,80TL

Alman Taşı 100 Gr Genel Özellikler Kına taşı olarak adlandırılan “Alman taşı”genellikle geçici dövme yapımında kullanılır. Kolayca toz haline gelebilen boyama özelliklerine sahip bir taştır. Ülkemizde yaygın olarak kına taşı da denir. Ancak kına değildir. Kına toz halde olmasına rağmen #Alman taşı parça kaya şeklindedir. #Kına taşı ile yapılan geçici dövme 2-3 hafta kadar silinmez. Bu ürün öğütülüp toz haline getirilerek, kullanıma hazır olarak satılır. Kullanım Şekli  Geçici dövme yaparken bir kabın içinde Alman taşını kına ile karıştırılır. Daha sonra oksijenli suyun içine 2 tablet oreal eriterek hazırlanan karışım şırıngaya çekilerek motifin üzerinden geçilir. Ürün Özelliği Alman Taşı 100 Gr..

15,20TL

Alman Taşı 250 Gr Genel Özellikler Kına taşı olarak adlandırılan “Alman taşı”genellikle geçici dövme yapımında kullanılır. Kolayca toz haline gelebilen boyama özelliklerine sahip bir taştır. Ülkemizde yaygın olarak kına taşı da denir. Ancak kına değildir. Kına toz halde olmasına rağmen #Alman taşı parça kaya şeklindedir. #Kına taşı ile yapılan geçici dövme 2-3 hafta kadar silinmez. Bu ürün öğütülüp toz haline getirilerek, kullanıma hazır olarak satılır. Kullanım Şekli  Geçici dövme yaparken bir kabın içinde Alman taşını kına ile karıştırılır. Daha sonra oksijenli suyun içine 2 tablet oreal eriterek hazırlanan karışım şırıngaya çekilerek motifin üzerinden geçilir. Ürün ÖzelliğiAlman Taşı 250 Gr..

31,50TL

..

54,60TL

Aloe Vera Kremi<!----><!---->   Genel Özellikler: Ölü cilt hücrelerini, kirleri ve kalıntıları cildi yıpratmadan uzaklaştırır. Cildi temizler ve ferahlatır.   Kullanım Şekli: Az miktarda ince bir tabaka halinde masaj şeklinde ve tamamen emilene kadar uygulayınız.   Ürün Özellikleri: Aloe Vera Kremi 150 ml  ..

41,50TL

..

32,50TL

Gösterilen: 1 ile 16 arası, toplam: 182 (12 Sayfa)


ÜCRETSİZ KARGO

7/24 CANLI DESTEK

SORUNSUZ DEĞİŞİM GARANTİSİ

DESTEK +90 850 441 1 121

end onesignal Script