Sepetim

Kapat
  • Alışveriş sepetiniz boş!

Duş Jeli

..

24,90TL

Aloe Vera Duş Jeli 250 mlAloe Vera Shower Gel 250 mlSEPE NATURAL duş jelleri SLS (Sodium Lauryl Sulfate), SLES (Sodium Lauryl Ether Sulfate), Silikon ve Paraben içermez.İçindekilerAqua, Decyl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine (CAPB), Disodium Laureth Sulfosuccinate, Sodium Lauroamphoacetate, Glyceryl Cocoate, Xanthan Gum, Perfume, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate.Kullanım Şekli - Nasıl KullanılırBütün vücudunuza uygulayın ve masaj yaparak yediriniz.BilgiGüne keyifli bir başlangıç yapmak ve gün boyu Aloe Vera’nın gücünü hissetmek için  SEPE NATURAL ALOE VERA DUŞ JELİ özel olarak geliştirildi. Cilde uyumlu pH değeri ile  cildinizi nazikçe  temizler.  İçerisinde  bulunan  Aloe  Vera özleri ile cildinize gerekli bakımı yapar ve nemlendirir. Aloe Vera;  vitaminler,  mineraller,  amino  asitler  ve  enzimler  içeren yapısıyla besleyici özelliği güçlü olan bir bitkidir. Yumuşak..

18,90TL

Çay Ağacı Duş Jeli 250 mlTea Tree Shower Gel 250 mlSEPE NATURAL duş jelleri SLS (Sodium Lauryl Sulfate), SLES (Sodium Lauryl Ether Sulfate), Silikon ve Paraben içermez.İçindekilerAqua, Decyl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine (CAPB), Disodium Laureth Sulfosuccinate, Sodium Lauroamphoacetate, Glyceryl Cocoate, Xanthan Gum, Perfume, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Potassium Hydroxide.Kullanım Şekli - Nasıl KullanılırBütün vücudunuza uygulayın ve masaj yaparak yediriniz.BilgiGüne keyifli bir başlangıç yapmak ve gün boyu ferahlığın gücünü hissetmek için SEPE NATURAL ÇAY AĞACI DUŞ JELİ özel olarak geliştirildi. Cilde uyumlu pH değeri ile cildinizi nazikçe temizler. İçerisinde bulunan Çay Ağacı özü ile cildinize gerekli bakımı yapar ve nemlendirir. Kaynağını doğadan alan Çay Ağacı, cildinizdeki gözeneklerin sıkılaşmasına, lekelerin ve siyah noktaların görünümünün azalmasına yardımcı olur. Yumuşak ve rahatlamış bir cilde kavuşmanıza yardımcı..

18,90TL

Çilek Duş Jeli 250 ml Strawberry Shower Gel 250 ml   SEPE NATURAL duş jelleri SLS (Sodium Lauryl Sulfate), SLES (Sodium Lauryl Ether Sulfate), Silikon ve Paraben içermez. İçindekiler Aqua, Decyl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine (CAPB), Disodium Laureth Sulfosuccinate, Sodium Lauroamphoacetate, Glyceryl Cocoate, Xanthan Gum, Perfume,  Fragaria  Vesca Leaf Extract,  Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate. Kullanım Şekli - Nasıl Kullanılır Bütün vücudunuza uygulayın ve masaj yaparak yediriniz. Bilgi Güne keyifli bir başlangıç yapmak ve gün boyu ferahlığın gücünü hissetmek için SEPE NATURAL ÇİLEK DUŞ JELİ özel olarak geliştirildi. Cilde uyumlu pH değeri ile cildinizi nazikçe  temizler. İçerisinde bulunan Çilek özleri ile cildinize gerekli bakımı yapar ve nemlendirir. Çileğin her zaman taze ve ferah kokusu gün boyu iyi hissetmenizi sağlayacaktır. Yumuşak ve rahatlamış bir cilde kavuşmanıza yardımcı olur. Cildinizde hoş bir koku bırakarak rahatça duru..

18,90TL

Çocuk Duş Jeli 250 mlKids Shower Gel 250 ml SEPE NATURAL duş jelleri SLS (Sodium Lauryl Sulfate), SLES (Sodium Lauryl Ether Sulfate), Silikon ve Paraben içermez.İçindekilerAqua, Decyl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine (CAPB), Disodium Laureth Sulfosuccinate, Sodium Lauroamphoacetate, Glyceryl Cocoate, Xanthan Gum, Glycerin, Perfume, Chamomilla Recutita Flower Extract, Phenoxyethanol, Sodium PCA (and) Magnesium PCA (and) Zinc PCA (and) Manganese PCA, Potassium Sorbate, Sodium BenzoateKullanım Şekli - Nasıl KullanılırBütün vücudunuza uygulayın ve masaj yaparak yediriniz.BilgiÇocuklarınızı gün boyu neşeli görmek ve bu anların tadını çıkartmak için SEPE NATURAL ÇOCUKLAR İÇİN DUŞ JELİ özel olarak geliştirildi.Cilde uyumlu pH değeri ile çocuğunuzun cildinizi nazikçe temizler. İçerisinde bulunan papatya özleri ile cildinize gerekli bakımı yapar ve nemlendirir. Papatyanın kendine özgü değerli bileşenleri vücutta rahatlatıcı bir his bırakır. Yumuşak ve rahatlamış bir cilde kavuşmanıza yard..

18,90TL

Lavanta Duş Jeli 250 mlLavender Shower Gel 250 mlSEPE NATURAL duş jelleri SLS (Sodium Lauryl Sulfate), SLES (Sodium Lauryl Ether Sulfate), Silikon ve Paraben içermez.İçindekilerAqua, Decyl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine (CAPB), Disodium Laureth Sulfosuccinate, Sodium Lauroamphoacetate, Glyceryl Cocoate, Xanthan Gum, Perfume, Lavandula Angustifolia Extract, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Sodium BenzoateKullanım Şekli - Nasıl KullanılırBütün vücudunuza uygulayın ve masaj yaparak yediriniz.BilgiGüne keyifli bir başlangıç yapmak ve gün boyu ferahlığın gücünü hissetmek için SEPE NATURAL LAVANTA DUŞ JELİözel olarak geliştirildi. Cilde uyumlu pH değeri ile cildinizi nazikçe temizler. İçerisinde bulunan Lavanta özleri ile cildinize gerekli bakımı yapar ve nemlendirir. Aromatik yağların en güzel kokanlarından biri de şüphesiz lavantadır. Lavantanın doğal olarak içerisinde barındırdığı fitokimyasal kompleks vücudunuzdaki rahatlama hissini arttıracaktır. Yumuşak ve rahatlamış bir cild..

18,90TL

Papatya Duş Jeli 250 mlChamomile Shower Gel 250 ml SEPE NATURAL duş jelleri SLS (Sodium Lauryl Sulfate), SLES (Sodium Lauryl Ether Sulfate), Silikon ve Paraben içermez.İçindekilerAqua, Decyl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine (CAPB), Disodium Laureth Sulfosuccinate, Sodium Lauroamphoacetate, Glyceryl Cocoate, Xanthan Gum, Perfume, Glycerin (and) Water (and) Matricaria Recutita Flower  Extract,  Phenoxyethanol,  Potassium  Sorbate,  Sodium BenzoateKullanım Şekli - Nasıl KullanılırBütün vücudunuza uygulayın ve masaj yaparak yediriniz.BilgiGüne sakin bir başlangıç yapmak ve gün boyu dinginliğin tadını çıkartmak için SEPE NATURAL PAPATYA DUŞ JELİ özel olarak geliştirildi. Cilde uyumlu pH değeri ile cildinizi nazikçe temizler. İçerisinde bulunan Papatya özleri ile cildinize gerekli bakımı yapar ve nemlendirir. Papatyanın kendine özgü değerli bileşenleri vücutta rahatlatıcı bir his bırakır. Yumuşak ve rahatlamış bir cilde kavuşmanıza yardımcı olur. Ürün..

18,90TL

Portakal Duş Jeli 250 mlOrange Shower Gel 250 ml SEPE NATURAL duş jelleri SLS (Sodium Lauryl Sulfate), SLES (Sodium Lauryl Ether Sulfate), Silikon ve Paraben içermez.İçindekilerAqua, Decyl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine (CAPB), Disodium Laureth Sulfosuccinate, Sodium Lauroamphoacetate, Glyceryl Cocoate, Xanthan Gum,  Perfume,  Citrus  Aurantium  Dulcis  Fruit  Extract, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate.Kullanım Şekli - Nasıl KullanılırBütün vücudunuza uygulayın ve masaj yaparak yediriniz.BilgiGüne keyifli bir başlangıç yapmak ve gün boyu ferahlığın gücünü hissetmek için SEPE NATURAL PORTAKAL DUŞ JELİ özel olarak geliştirildi. Cilde uyumlu pH değeri ile cildinizi nazikçe temizler. İçerisinde bulunan Portakal özleri ile cildinize gerekli bakımı yapar ve nemlendirir. Portakalın her zaman taze ve ferah kokusu gün boyu iyi hissetmenizi sağlayacaktır. Yumuşak ve rahatlamış bir cilde kavuşmanıza yardımcı olur. Cildinizde hoş bir koku..

18,90TL

Şeftali Duş Jeli 250 mlPeach Shower Gel 250 mlSEPE NATURAL duş jelleri SLS (Sodium Lauryl Sulfate), SLES (Sodium Lauryl Ether Sulfate), Silikon ve Paraben içermez.İçindekilerAqua, Decyl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine (CAPB), Disodium Laureth Sulfosuccinate, Sodium Lauroamphoacetate, Glyceryl Cocoate, Xanthan Gum, Perfume, Prunus Persica Kernel Oil, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Potassium HydroxideKullanım Şekli - Nasıl KullanılırBütün vücudunuza uygulayın ve masaj yaparak yediriniz.BilgiÇocuklarınızı gün boyu neşeli görmek ve bu anların tadını çıkartmak için SEPE NATURAL Güne keyifli bir başlangıç yapmak ve gün boyu ferahlığın gücünü hissetmek için SEPE NATURAL ŞEFTALİ DUŞ JELİ özel olarak geliştirildi. Cilde uyumlu pH değeri ile cildinizi nazikçe temizler. İçerisinde bulunan Şeftali yağı ile cildinize gerekli bakımı yapar ve nemlendirir. Şeftalinin her zaman taze ve ferah kokusu gün boyu iyi hissetmenizi sağlayacaktır. Yumuşak ve rahatlamış bir cilde kavuşmanı..

18,90TL

Ylang Ylang Duş Jeli 250 mlYlang ylang Shower Gel 250 ml SEPE NATURAL duş jelleri SLS (Sodium Lauryl Sulfate), SLES (Sodium Lauryl Ether Sulfate), Silikon ve Paraben içermez.İçindekilerAqua, Decyl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine (CAPB), Disodium Laureth Sulfosuccinate, Sodium Lauroamphoacetate, Glyceryl Cocoate, Xanthan Gum, Cananga Odorata Essence, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Sodium BenzoateKullanım Şekli - Nasıl KullanılırBütün vücudunuza uygulayın ve masaj yaparak yediriniz.BilgiGüne keyifli bir başlangıç yapmak ve gün boyu ferahlığın gücünü hissetmek için SEPE NATURAL YLANG YLANG DUŞ JELİ özel olarak geliştirildi. Cilde uyumlu pH değeri ile cildinizi nazikçe temizler. İçerisinde bulunan Ylang Ylang özleri ile cildinize gerekli bakımı yapar ve nemlendirir. Yumuşak ve rahatlamış bir cilde kavuşmanıza yardımcı olur. Cildinizde hoş bir koku bırakarak rahatça durulanır.Ürün Hakkında Ambalaj : 250 ml Beyaz Plastik Şişe Ambalaj Ölçü Detayları : 185 mm x 48 mmFirma ..

18,90TL

Zeytinyağı Duş Jeli 250 mlOlive Oil Shower Gel 250 mlSEPE NATURAL duş jelleri SLS (Sodium Lauryl Sulfate), SLES (Sodium Lauryl Ether Sulfate), Silikon ve Paraben içermez.İçindekilerAqua, Decyl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine (CAPB), Disodium Laureth Sulfosuccinate, Sodium Lauroamphoacetate, Glyceryl Cocoate, Xanthan Gum, Perfume, Olive Extract, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Sodium BenzoateKullanım Şekli - Nasıl KullanılırBütün vücudunuza uygulayın ve masaj yaparak yediriniz.BilgiGüne keyifli bir başlangıç yapmak ve gün boyu ferahlığın gücünü hissetmek için SEPE NATURAL ZEYTİNYAĞLI DUŞ JELİ özel olarak geliştirildi. Cilde uyumlu pH değeri ile cildinizi nazikçe temizler. İçerisinde bulunan Zeytinyağı ile cildinize gerekli bakımı yapar ve nemlendirir. Asırlardan beri sağlık ile beraber anılan zeytinyağı, SEPE NATURAL ZEYTİNYAĞLI DUŞ JELİile cildinizde de aynı etkinin kalmasını sağlayacak. Yumuşak ve rahatlamış bir cilde kavuşmanıza yardımcı olur. Cildinizde hoş bir koku bırakarak r..

18,90TL

Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)


ÜCRETSİZ KARGO

7/24 CANLI DESTEK

SORUNSUZ DEĞİŞİM GARANTİSİ

DESTEK +90 850 441 1 121

end onesignal Script