Hindistan Cevizi Yağı 337 ml Organik Lifeco | Hindistan Cevizi Yağı | Cilt Bakımı | Aktar Diyarı | Türkiye'nin Güvenilir Online Aktarı

Menü

51,86 TL
Sepete Ekle
Bu ürünü satın aldığınızda kazanacağınız puan 5,19 TL

Cilt Bakımı
Cildinizin kusursuz yapısı her gün düzenli bir uzman bakıma ihtiyaç duyar.Cilt bakımının ilk aşaması cildi derinlemesine temizlemektir. Göz makyaj temizleyicileri yüz temizleme jelleri süt veya köpükle derinlemesine temizlenen cilt ardından tonik uygulamasıyla gündüz veya gece bakımına hazırlanır. Cildin ihtiyacına göre günlük bakım kremi öncesi serum ile konsantre bakım uygulanabilir.
Kozmetik
Kozmetik Yunanca 'düzenlemek çeki düzen vermek güzelleştirmek' anlamına gelmektedir.Tarih boyunca insanlar daha güzel görünmek daha yumuşak bir cilde sahip olmak ya da daha hoş kokmak için kozmetik ürünler kullanmıştır. Gelişen kozmetik çeşitliliğiyle insanları daha da cezbederek günümüze kadar gelmiştir.
Kullanım Şekli
Yağı yeteri miktarda ince bir tabaka halinde masaj şeklinde ve tamamen emilene kadar uygulayınız.
Muhafaza Şekli
Serin ve ağzı kapalı olacak şekilde muhafaza ediniz.
Marka Hakkında
The Life Co "Keyifli İşler " firmasının markasıdır. Türkiyenin en iyi market raflarında zaman zaman göreceğiniz ürünler sektörün 1 .ci sınıf ürünleridir. Besin destekleri ve bitkisel ürünler konusunda müşterinin birinci tercihi ürünlerdendir.

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor