Sepetim

Kapat
  • Alışveriş sepetiniz boş!

Sefer Yasemin

Acı Badem Kremi<!----><!---->   Genel Özellikler: El ve ayaklarınızın bakımı için kullanabileceğiniz mükemmel bir kremdir. Kullanım Şekli: Bu Kremi az miktarda ince bir tabaka halinde masaj şeklinde ve tamamen emilene kadar uygulayınız.. Ürün Özellikleri: Acı Badem Kremi..

23,50TL

Acı Badem Yağı 20 ml   Genel Özellikler:    Acı badem yağı bademlerin toplanması sonucunda soğuk press ile üretilir. Ceviz tadında olan ve soluk sarı bir renge sahiptir. Tatlı bademden farklı olarak acı badem ruhu da denilen siyan hidrik asit ve uçucu bir yağ bulunur. Meyveye acı tadını veren bu maddelerdir. Acı badem yağı krem, koku ve ayakkabı boyası yapımında kullanılmaktadır.   Kullanım Şekli: Günde 3 defa bir çay bardağı suya veya şekere 2 damla damlatılarak alınır. Bebeklerin kabızlığında eşit miktarda bal ya da pekmezle karıştırılıp 4-5 saat bir çay kaşığı verilir.   Ürün Özellikleri: Acı Badem Yağı 20 ml..

12,00TL

Adaçayı Yağı 20 ml<!----><!----> Genel Özellikler: Adaçayı yağı, esansiyel bir yağdır ve insan sağlığı için yararlı olduğu kanıtlanan tıbbi özellikleri ile bilinir. Bitkisel esansiyel yağlar bir bireyin sağlığı üzerine olumlu etkileri olan sayısız özelliklere sahiptirler. Bunlardan biri adaçayı bitkisinden (Salvia officinalis) çıkarılan adaçayı yağıdır. Bu yağın karakteristik bir aroması vardır bu nedenle yemek pişirmede sıklıkla kullanılır. Bu yağın tıbbi faydaları bir çok sağlık komplikasyonlarını tedavi etmek için incelenmiştir. Bu yağın yoğun şekilde yatıştırıcı ve tatlı olan kokusu sayesinde adaçayı yağı, geniş bir yelpazedeki kozmetik ürünlerinin önemli maddelerinden biri olmuştur. Adaçayı yağı buhar distilasyonu yöntemi ile endüstriyel bir ölçekte adaçayı yapraklarından elde edilir.   Kullanım Şekli: Emziren ve gebe kadınların kullanması sakıncalıdır. Migren ve epilepsi hastalarının da kesinlikle kullanmaması gereken bir yağdır. Kullanmadan önce mutlaka do..

30,00TL

Alabalık Yağı 20 ml<!----><!----> Genel Özellikler:     Alabalık yağı alabalıktan elde edilmekte olan ve alabalığın özünden elde edilen orijinal bir yağdır.Ayrıca bu yağ kas gevşetici olarak bilinir ve sporcular tarafından fazlaca kullanılmaktadır.Bu yağ haricen cilde masaj şeklinde uygulanmaktadır. Balık yağı harici olarak saç bakımında kullanılmaktadır ve genellikle de bayanların saç sağlığı bakımından ilk tercihi olmaktadır. Kullanım Şekli: Alabalık yağı haricen cilde masaj şeklinde kullanılır. Dahilen içilmesi önerilmez. Ürün Özellikleri: Alabalık Yağı 20 ml..

4,50TL

Aloe Vera Kremi<!----><!---->   Genel Özellikler: Ölü cilt hücrelerini, kirleri ve kalıntıları cildi yıpratmadan uzaklaştırır. Cildi temizler ve ferahlatır.   Kullanım Şekli: Az miktarda ince bir tabaka halinde masaj şeklinde ve tamamen emilene kadar uygulayınız.   Ürün Özellikleri: Aloe Vera Kremi 150 ml  ..

41,50TL

Anason Uçucu Yağı 20ml   Genel Özellikler:    Anason Yağı, maydanoz benzeri bir bitkinin tohumlarından elde edilen hoş kokusu olan bir şifalı yağdır. Anasonun kokusu sinir sistemimizde rahatlatıcı bir etki sağlar. Bu yağın içeriğinde oluşup bu kokuyu sağlayan anasonun içerisindeki anteol aynı zamanda anti mikrobik özelliği sayesinde bakteri ve mikroplara karşı etki olmaktadır. Bu bitki Mısır ve Yunanistan'da yetişmektedir. Eski Mısırda oluşmakta olan hastalıkların tedavisinde ve  aroma terapi olarak kullanılmakta. Bu bitkinin yayılması kısa zaman içerisinde tüm ülkelere yayılmıştır.    Kullanım Şekli:  Günde 3 defa 10-12 damla anason yağı bir kaşık sirke ile içilir.   Ürün Özellikleri: Anason Uçucu Yağı 20ml..

11,00TL

Anti Akne Kremi  Genel Özellikler:Gözeneklere nüfus eden kiri yağı ve makyajı temizlemede kullanılır. Cildin ışıltılı ve canlı görünmesini sağlar. Cildin koruyucu tabakasını onarır. Cildi nemlendirir ve besler. Kullanım Şekli:Sabunla yıkamış olduğunuz cildinize ince bir tabaka halinde uygulayabilirsiniz. Ürün Özellikleri: Anti Akne Kremi 40ml..

17,50TL

Ardıç Yağı 20 ml   Genel Özellikler:    Şifalı bitkilerin bazıları uçucu yağ adi verilen ve etki gücü oldukça yüksek yağlar ihtiva ederler. Ardıç yağı, Kekik yağı, gül yağı gibi. Bu yağlar, çok miktarda bitkinin işlenmesiyle az miktarda elde edilirler. Oldukça yoğun bir içeriğe sahip bu yağları mutlaka dozajına uygun kullanmak gerekir. Onlardan biri de ardıç yağı. Pek çok insanın daha önce adını bile duymadığı, ama kullanıp etkisini gördükten sonra, vazgeçilmezi haline gelen ardıç yağı, birçok insanın hayatında küçümsenemeyecek değişikliklere yol açtı. Onların hayatını çok olumlu etkiledi. Pek çok insana şifa kaynağı oldu. Onu tanıyıp kullandığınızda, gerçekten de ne kadar mucizevi bir yağ olduğunu sizin de onaylayacağınıza eminim. Şimdiye kadar pek çok bitkiyi tavsiye ederken, uzun sureli kullanımını şart olduğunu belirttik. Ama ardıç yağını uzun sureli kullanamıyoruz. 4-6 haftalık bir kullanımdan sonra mutlaka birkaç haftalık bir ara vermek gerekiyor. Ardıç yağı böbrek..

16,00TL

Argan Yağı 20ml   Genel Özellikler:    Sadece Fas’ın güneybatı bölgesinde yetilmekte olan Argan ağacı 10 metreye kadar uzayabilmekte ve 150 ile 200 yıl arasında yaşamaktadır. Küçük ve sarı ile yeşil renk çiçekleri bulunan Argan Ağacı Fas zeytin ağacı olarak da adlandırılmaktadır. İçi yumuşak ancak dışı sert bir kabuğa sahip olan meyvesinden Argan Yağı elde edilmektedir. Haziran ve Temmuz ayları gibi ağaçtan toprağa düşmeye başlayan meyveleri Mayıs ayı gibi olgunlaşmaktadır. Argan ağacı oldukça büyük dikenlere sahip olması nedeni ile meyvelerinin toplanması da bir o kadar zordur. Genellikle çorak bölgelerde yetişmekte ve su bulabilmek için toprağın alt kısımlarına kadar köklerini uzatmaktadır. Elbette ki bu durumda erozyonu engelleyen en önemli noktalardandır. UNESCO tarafından koruma altına alınan Argan Ağacının nesli tükenmeye başlamıştır. Argan Yağının içeriğinde, alfa, gama ve beta yer almaktadır. Bunun dışında zengin niktarda E vitamini içermektedir. Bol miktarda E v..

15,00TL

Argan Yağı 50 ml   Genel Özellikler:    Sadece Fas’ın güneybatı bölgesinde yetilmekte olan Argan ağacı 10 metreye kadar uzayabilmekte ve 150 ile 200 yıl arasında yaşamaktadır. Küçük ve sarı ile yeşil renk çiçekleri bulunan Argan Ağacı Fas zeytin ağacı olarak da adlandırılmaktadır. İçi yumuşak ancak dışı sert bir kabuğa sahip olan meyvesinden Argan Yağı elde edilmektedir. Haziran ve Temmuz ayları gibi ağaçtan toprağa düşmeye başlayan meyveleri Mayıs ayı gibi olgunlaşmaktadır. Argan ağacı oldukça büyük dikenlere sahip olması nedeni ile meyvelerinin toplanması da bir o kadar zordur. Genellikle çorak bölgelerde yetişmekte ve su bulabilmek için toprağın alt kısımlarına kadar köklerini uzatmaktadır. Elbette ki bu durumda erozyonu engelleyen en önemli noktalardandır. UNESCO tarafından koruma altına alınan Argan Ağacının nesli tükenmeye başlamıştır. Argan Yağının içeriğinde, alfa, gama ve beta yer almaktadır. Bunun dışında zengin niktarda E vitamini içermektedir. Bol miktarda E ..

41,50TL

Arı Sütü Kremi 150 ml<!---->   Genel Özellikler: Arı sütü cildi besler,temizler ve nemlendirir. Ayrıca siyah noktalardan kurtulmaya yardımcı olur.   Kullanım Şekli: Az miktarda ince bir tabaka halinde masaj şeklinde ve tamamen emilene kadar uygulayınız.   Ürün Özellikleri: Arı Sütü Kremi 150 ml..

47,00TL

Avokado Yağı 20 ml   Genel Özellikler:    Avokado yağı zeytinyağıyla birlikte nadir olarak meyvenin çekirdeğinden değil de kendisinden elde edilen doğal yağlardan biri. Avokado yağı doymamış yağ konsantrasyonu ve E vitamini içeriği ile diş eti hastalıklarından kalp sağlığının korunmasına kadar farklı sağlık sorunlarının tedavisinde yardımcı ürün olarak kullanılmakta. Ayrıca ısınmaya karşı yüksek tolerans göstermesi yemek yağı olarak da kullanımını sağlıyor.   Kullanım Şekli:  Dahilen; 1 fincan suya 4 damla damlatılarak günde 2 defa içilir. Günde 2 defa bir çay bardağı suya veya şekere 3 damla damlatılarak alınır. Haricen cilde masaj yapılarak uygulanır.   Ürün Özellikleri: Avokado Yağı 20 ml..

7,50TL

Bal Arısütü Karışımı 40 Gr Sefer Yasemin                                          Genel Özellikler: Arı sütü mucize etkileri nedeniyle Dünya'nın pahalı sütü. Üretim zorluğu nedeniyle Türkiye'de yılda sadece 50 kilogram kadar üretilen arı sütünün kilosu 10 bin lirayı bulmakta. Arı sütünün en çok üretildiği ülke ise Japonyadır.   Kullanım Şekli: Günde bir tatlı kaşığı yenilir.   Ürün Özellikleri: Bal Arısütü Karışımı 40 Gr Sefer Yasemin..

15,00TL

..

32,50TL

Kudret Narı 225 gr.                                          Genel Özellikler: Kudret narı (Momordica charantia), kabakgiller (Cucurbitaceae) familyasından tropik iklim bölgelerinde yetişen gıda ve ilaç olarak kullanılan bitki türü.Asya, Karayip Adalarında, Amazon havzasında, Doğu Afrika’da doğal olarak yetişir. Uzak Doğu ve Güney Amerika'da ise özellikle yetiştirilmektedir.Sarmaşık formunda olup, yaz aylarında çiçek açar. Yelpaze şeklinde, loplu, kenarları dişli yapraklara sahiptir. Erkek veya dişi çiçekleri ayrı saplarda bulunur. Çiçekleri sarı renklidir.Bütün kısımları ve öz suyu çok acı olan meyve hamken yeşil, olgunlaşınca turuncu-kırmızı renkte, 10-20 cm uzunluğunda, geniş bir mekik sekline gelir. Girintili çıkıntılı ve pürtüklü bir yüzeye sahiptir. Olgunlaşınca, kabuğu geriye büküldüğünde çok sayıda, kırmızı, kahverengi veya beyaz renkli çekirdekleri ortaya çıkar. Tohu..

20,00TL

Bergamot Yağı 20 ml   Genel Özellikler:    Bergamot, Sedefotugiller familyasından olup limon ve portakal arasında yabani bir turunçgiller meyvasıdır. Bu meyvanın taze kabuklarından sıkma yöntemi ile elde edilen hoş kokulu uçucu yağa bergamot esansı ya da bergamot yağı denir. Limon ve portakal yağının yerine kullanıldığı gibi güzel koku veren bir esans olarak da kullanılabilir.   Kullanım Şekli: Sinek ısırıklarında, yağlı ciltlerde ve sivilcelerde ayrıca boğaz ağrısında masaj yaparak kompleks şeklinde kullanılabilir. Bergamot yağı dâhilen kullanılacaksa; bir fincan suya 2-3 damla damlatılarak, günde 2 defa kullanılır.   Bergamot yağı haricen kullanılacaksa; cilde masaj yapılarak stres ve yorgunluğu giderici olarak kullanılır.   Ürün Özellikleri: Bergamot Yağı 20 ml..

7,50TL

Gösterilen: 1 ile 16 arası, toplam: 139 (9 Sayfa)


ÜCRETSİZ KARGO

7/24 CANLI DESTEK

SORUNSUZ DEĞİŞİM GARANTİSİ

DESTEK +90 850 441 1 121

end onesignal Script