0232 364 26 46 | 0552 204 02 39 | info@aktardiyari.com

Sepetim

Kapat
  • Alışveriş sepetiniz boş!

Sirkeler

..

15,00TL

Alıç Sirkesi 500 Ml Sanita Ürün Hakkında Alıç bitkisi,dağların eteklerindeki çalılık görünümlü ağaçlardan toplanır. Bu sebepten dolayı, piyasada bulabileceğiniz belki en doğal sirke alıç sirkesi  diyebiliriz. Muhafaza Koşulları Serin ve kuru yerde ağzı kapalı olarak, çocukların ulaşamayacağı şekilde muhafaza ediniz. Kullanım Önerisi Alıç sirkesi, bir çay bardağı suya bir tatlı kaşığı alıç sirkesi karıştırılarak hazırlanır ve Sabah, Akşam aç veya tok karnına içilir. Alıç sirkesinin faydalarını göstermesi bir ay veya daha fazla sürecektir.Bu yüzden sabırla etkilerini beklemek gerekir.  Bir kullanır bir kullanmazsanız etkilerini görmeniz çok daha uzun zaman alacaktır. Ayrıca alıç sirkesini kullanmak için hasta olmaya gerek yoktur. Sağlıklı insanlar da sağlıklarını korumak için güvenle tüketebilirler. Salatalar da tıpkı, limon ve yağ kullanmayı alışkanlık haline getirdiğimiz gibi, alıç sirkesi kullanmayı da adet haline getirebilirseniz, hem kendi sağ..

15,00TL

                             Sos & Sirke>Sirkeler>Alıç Sirkesi            Genel Özellikler: Alıç sirkesinin temel kaynağı olan alıç meyvesi; Bir çok ülkede sağlık bakanlıkları tarafından onaylanmış, oldukça etkili, sağlıklı ve zararsız nadir bitkilerden/meyvelerdendir. Türkiye’de doğada yabani bir şekilde yetişen alıç meyvesi, daha çok Batı ve Güney bölgelerimizde bulunmaktadır. 20’ye yakın çeşidi bulunan alıç, daha çok koruluk, dere kenarları ve çalılıklarda yetiştiği görülmektedir. Alıç meyvesinin 9-10 metre kadar uzayan dikenli ve çiçekli bir ağacı vardır. Bu meyve 8 ila 10 mm çapındadır ve kırmızı – sarı renklerdedir. Alıç meyvesin elde edilen sirkenin bir çok faydası bulunuyor. Bu yazımızda alıç sirkesinin faydaları, yapılışı ve kullanımı hakkında bilgiler aşağıda belirtilmiştir.   Kullanım Şekli: Sabah ve akşam 1 çay bardağı içilir   Ürün Öze..

15,00TL

Böğürtlen Sirkesi 500 Ml Sanita Ürün Hakkında Böğürtlenin meyvelerinde sabit ve uçucu yağ, meyve şekeri, organik asitler, sitrik asit, C vitamini, pektin ve demir; yapraklarında tanen ve organik asitler bulunur. Böğürtlenin doğal ve uzun fermantasyon yoluyla elde edilen Böğürtlen Sirkesi , organik asitler, mineraller ve vitaminler bakımından çok zengin olan, insan sağlığı açısından tek başına bir antitoksidan gibi çalışmasına neden oluyor. Muhafaza Koşulları Serin ve kuru yerde ağzı kapalı olarak, çocukların ulaşamayacağı şekilde muhafaza ediniz. Kullanım Önerisi Böğürtlen Sirkesi , ılık bir bardak suyun içine ¼ oranında karıştırılarak , günde 3 kez , mümkünse yemeklerden önce kullanılması önerilir. Yasal ve Önemli Uyarılar Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Ha..

15,00TL

Dut Sirkesi 500 Ml Sanita Ürün Hakkında Dut sirkesi doğal şifa olarak bilinmektedir. Dut meyvesi, mevsiminde tüketildiğinde kişi vücudu üzerinde oldukça olumlu sonuçlara sahiptir. Fakat kısa sürede mevsimi geçmektedir ve dut meyvesi çabucak bitmektedir. Dut sirkesi dut meyvesinden esinlenerek yapılmıştır ve sağlığa oldukça faydalıdır. Muhafaza Koşulları Serin ve kuru yerde ağzı kapalı olarak, çocukların ulaşamayacağı şekilde muhafaza ediniz. Kullanım Önerisi Tercihen günde 3 defa yemeklerle birlikte kullanılması tavsiye edilir. Yasal ve Önemli Uyarılar Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışınız. ..

15,00TL

Elma Sirkesi 500 ml NaturlifeKullanım Önerisi - Nasıl KullanılırTercihen günde 3 defa yemeklerden önce aç karnına kullanılması tavsiye edilir.Ürün Hakkındaİçinde bulunan vücuda detoks yapan ve sindirimi kolaylaştıran bir çeşit bakteriye dayanıyor. Buna ek olarak da, kalsiyum, potasyum, magnezyum, bakır ve demir açısından da çok zengindir.Muhafaza KoşullarıSerin ve kuru yerde ağzı kapalı olarak, çocukların ulaşamayacağı şekilde muhafaza ediniz.Yasal ve Önemli UyarılarTavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın.Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez.Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın.İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz.Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışınız. ..

15,00TL

Elma Sirkesi 500 Ml Sanita Kullanım Önerisi - Nasıl Kullanılır Tercihen günde 3 defa yemeklerden önce aç karnına kullanılması tavsiye edilir. Ürün Hakkında İçinde bulunan vücuda detoks yapan ve sindirimi kolaylaştıran bir çeşit bakteriye dayanıyor. Buna ek olarak da, kalsiyum, potasyum, magnezyum, bakır ve demir açısından da çok zengindir. Muhafaza Koşulları Serin ve kuru yerde ağzı kapalı olarak, çocukların ulaşamayacağı şekilde muhafaza ediniz. Yasal ve Önemli Uyarılar Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışınız.  ..

15,00TL

Enginar Sirkesi 250 Ml                                         Genel Özellikler: Doğal yöntemlerde elde edilmiş bir sirke meyvenin veya sebzenin tüm niteliklerini içinde barındırır ve bu nedenle vitamin ve mineraller bakımından ve enginler yönünden son derece zengindir. Sirkenin üretim tarzı ve içeriğine göre bir çok değişik çeşidi vardır. Enginar sirkesinin insan vücudunda bir çok faydası vardır. Bunların arasında en iyi bilinen yararı karaciğer yağlanmasına yüksek oranda fayda sağlamasıdır. Enginar sirkesinin karaciğer yağlanmasında ne kadar yararlı olduğunu enginar sirkesi içen kişiler daha iyi görüp bilmektedir. Birçok kişi bu şikayet nedeni ile düzenli olarak enginar sirkesi içmektedir.    Kullanım Şekli: Her sabah aç karnına çay bardağının yarısı kadar içilmelidir. Mide rahatsızlığı olan kişiler tok karnına içmelidir. Eğer bir mide ..

15,00TL

Enginar Sirkesi 500 Ml Sanita Ürün Hakkında Doğal yöntemlerde elde edilmiş bir sirke meyvenin veya sebzenin tüm niteliklerini içinde barındırır. Vitamin ve mineraller bakımından ve enginler yönünden son derece zengindir. Sirkenin üretim tarzı ve içeriğine göre bir çok değişik çeşidi vardır. Muhafaza Koşulları Serin ve kuru yerde ağzı kapalı olarak, çocukların ulaşamayacağı şekilde muhafaza ediniz. Kullanım Önerisi Tercihen günde 3 defa yemeklerle birlikte kullanılması tavsiye edilir. Her sabah aç karnına çay bardağının yarısı kadar içilmelidir. Mide rahatsızlığı olan kişiler tok karnına içmelidir. Eğer bir mide rahatsızlığınız yoksa kesinlikle her gün aç karnına çay bardağının yarısı kadar içmelisiniz. ..

15,00TL

Hünnap Sirkesi 500 Ml Sanita Ürün Hakkında Hünnap meyvesinin 100 gramında 79 kcal bulunur. Bir çok vitamini bünyesinde barındıran hünnapın yine 100 gramında, %5 A Vitamini, % 17 B Vitamini türevleri ve % 83 Vitamini bulunuyor. Ayrıca, Potasyum, Demir, Manganez, Magnezyum, Fosfor, Kalsiyum, Çinko ve Sodyum mineralleri açısından zengindir. Muhafaza Koşulları Serin ve kuru yerde ağzı kapalı olarak, çocukların ulaşamayacağı şekilde muhafaza ediniz. Yasal ve Önemli Uyarılar Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışınız. ..

15,00TL

Hurma Sirkesi 500 Ml Sanita Ürün Hakkında Hurmada azot, potasyum, demir ve fosfor gibi birtakım mineraller yüksek oranda bulunmaktadır. Hurmanın içeriğinde insan vücudu için potansiyel olarak sağlıklı ve zengin hayati faydalar bulunmaktadır. Hurma şeker, protein, lif ve yağ hariç yaklaşık olarak on beş tane farklı mineral ve aynı zamanda B1, B2, C ve A vitaminlerini içermektedir. Bağışıklık sistemini güçlendirir ve kanserin ortaya çıkmasını engelleyen selenyum minerali hurmada bulunmaktadır. Muhafaza Koşulları Serin ve kuru yerde ağzı kapalı olarak, çocukların ulaşamayacağı şekilde muhafaza ediniz. Yasal ve Önemli Uyarılar Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışınız.  ..

15,00TL

Lifeco Hindistan Cevizi Sirkesi
%31 İndirim

..

35,00TL

24,90TL

Nar Sirkesi 500 Ml Sanita Ürün Hakkında Kış meyvelerinden biri olan nar taze olarak tüketilebildiği gibi sirkesi de yapılmaktadır. İçerisinde bol miktarda vitamin ve mineral bulunur. Ekşimsi tadı ve lezzeti ile yemeklerde kullanılan nar sirkesi, halk arasında iyileştirici özellikleri ile tanınır. Şifalı özellikleri ile öne çıkan nar sirkesi güçlü bir antioksidandır. Nar sirkesinde ki bu antioksidanlar glutatyon, lutein, flavonoidler, alfa lipoik asit ve selenyumdur. Aynı zamanda nar sirkesinin içinde serbest radikallere karşı güçlü bir etkiye sahip olan çeşitli mineral, vitamin, enzim ve antioksidanlar bulunur. Bunun yanında nar sirkesi özellikle C ve E vitamini açısından oldukça zengindir. Muhafaza Koşulları Serin ve kuru yerde ağzı kapalı olarak, çocukların ulaşamayacağı şekilde muhafaza ediniz. Kullanım Önerisi Tercihen günde 3 defa yemeklerle birlikte kullanılması tavsiye edilir. Yasal ve Önemli Uyarılar Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. ..

15,00TL

..

20,00TL

Gösterilen: 1 ile 14 arası, toplam: 14 (1 Sayfa)


ÜCRETSİZ KARGO

7/24 CANLI DESTEK

SORUNSUZ DEĞİŞİM GARANTİSİ

DESTEK +90 850 441 1 121