Sepetim

Kapat
  • Alışveriş sepetiniz boş!

Likit Gıda Takviyeleri

..

48,90TL

..

48,90TL

..

48,90TL

..

48,90TL

..

48,90TL

..

48,90TL

LycOmega 3 100 ml Portakal Aromalı Balık Yağı Şurubu   Formülü Her 5 ml’inde 180 mg EPA, 120 mg DHA, 35mg C Vitamini, 3 IU E Vitamini, Likopen 1 mg, 4000 IU (1200mcg) A Vitamini, 0,7 mg B6 Vitamini, 400 IU (10mcg) D Vitamini bulunur. Yasal ve Önemli Uyarılar Tavsiye edilen günlük porsiyonu, kullanım dozunu aşmayın. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışınız. Kullanmadan önce çalkalayınız. Kullanmakta olduğunuz ilaç var ise, muhakkak doktorunuza ve eczacınıza bildiriniz. Tüketim 3gr/gün’ü aşmamalıdır. Kan pıhtılaşmasını önleyici ilaç kullananların doktora başvurmaları önerilir. Bu beyan sadece yetişkin grubu için geçerlidir. Bileşimindeki etken maddeler bir ya da birkaçına karşı aşırı duyarlılık durumunda kullanılmamalıdır. A veya D..

32,00TL

LycOmega 3 Portakal Aromalı Balık Yağı Şurubu 2.000mg x 10 Ampul Neden Sepe Natural Portakal Aromalı LycOmega 3 Balık Yağı Şurubu Kullanmanızı öneriyoruz ? Tadının çocuklar için çok uygun, içilebilir olması, içeriğinde domatesten elde edilen Likopen ekstraktı ile birlikte Balık Yağı ve çeşitli vitaminlerin bulunması ürünümüzü diğer ürünlerden özellikli ve farklı kılmaktadır. Likopen ( Lycopen) : domatese kırmızı rengi veren madde olarak bilinen bir antioksidandır. Markamızda Lyc kelimesini kullanmamızın sebebi ise ürün içeriğinde Likopen olduğunu belli etmek içindir.  Formülü Her (1 Ampül) 10 ml’sinde 360 mg EPA, 240 mg DHA, 35mg C Vitamini, 3 IU E Vitamini, Likopen 1 mg, 4000 IU (1200mcg) A Vitamini, 0,7 mg B6 Vitamini, 400 IU (10mcg) D Vitamini bulunur.  LycOmega 3 Nedir ? Likopen,Balık Yağı ve vitaminlerle desteklenmiş bir üründür. Ürün Hakkında Ambalajdaki Porsiyon Sayısı : Çocuklar İçin 20, Yetişkinler İçin 10 Porsiyon Ambalaj : 10ml x 10 Ampul. Taş..

35,00TL

..

30,00TL

..

30,00TL

..

30,00TL

Arı Sütü Likit 10 x 10 ml - Royal Jelly Oral Liquid 10 x 10 ml   Royal Jelly  Arı Sütü 10 Adet Ampul, 10 ml ‘lik şişeler içerisinde, her şişeye 500mg Saf Arı Sütü konmuş ve ayrıca Vitamin C, Vitamin B3, Vitamin B5, Vitamin B2, Vitamin B6, Vitamin B1, Vitamin B9, Vitamin B12, Kalsiyum (Ca), Çinko (Zn) ile zenginleştirilmiş, çocukların rahatça kullanabilmeleri için tatlandırılmıştır. Arı Sütü Oral Liquid Kullanım Önerisi - Nasıl Kullanılır Tercihen çocuklar için günde 1 ampül 10ml, yetişkinler için günde 2 ampül 20ml kullanılması tavsiye edilir. Kullanmadan önce ampulü iyice çalkalayınız. Ambalaj içinde strafor gözünde bulunan pipetlerden 1 tanesini kullanarak pipeti kapak ortasından şişenin içine doğru itme sureti ile pipet kapağı delecek ve şişe içine girecektir. Pipeti emerek ampul içinde bulunan ürünü tüketebilirsiniz. Yeni tip ambalajlarımız içinde pipet bulunmamaktadır. Kapak kısmında dışarı doğru tutma yeri olan kulaktan tutup şişe etrafında çevirerek ampulü aç..

27,50TL

Ekinezya Ekstrakt Likit 10 x 10 ml Echinacea Extract Oral Liquid 10 x 10 ml Kullanım Önerisi Yetişkinler için günde 1 ampül 10 ml kullanılması tavsiye edilir. Kullanmadan önce ampulü iyice çalkalayınız. Ambalaj içinde strafor gözünde bulunan pipetlerden 1 tanesini kullanarak pipeti kapak ortasından şişenin içine doğru itme sureti ile pipet kapağı delecek ve şişe içine girecektir. Pipeti emerek ampul içinde bulunan ürünü tüketebilirsiniz. Yeni tip ambalajlarımız içinde pipet bulunmamaktadır. Kapak kısmında dışarı doğru tutma yeri olan kulaktan tutup şişe etrafında çevirerek ampulü açabilir ve içebilirsiniz. Ürün Hakkında Kullanılan Bitkinin Latince Adı : Echinacea Purpurea - Echinacea sp.  Bitkinin Kullanılan Kısmı : Toprak Üstü  Ambalajdaki Porsiyon Sayısı : 10 Porsiyon Ambalaj : 10 ml x 10 Ampul. Taşıma esnasında ampullerin kırılmasını önlemeye yardımcı strafor kullanılarak karton kutu içinde ambalajlanmıştır.  Ambalaj Ölçü Detayları : 24 mm ..

22,50TL

Gingko Biloba Ağacı Yaprağı Ekstraktı Likit 10 x 10 Ginkgo Biloba Extract Oral Liquid 10 x 10 ml   Kullanım Önerisi Yetişkinler için günde 1 bir ampül 10 ml kullanılması tavsiye edilir. Kullanmadan önce ampulü iyice çalkalayınız. Ambalaj içinde strafor gözünde bulunan pipetlerden 1 tanesini kullanarak pipeti kapak ortasından şişenin içine doğru itme sureti ile pipet kapağı delecek ve şişe içine girecektir. Pipeti emerek ampul içinde bulunan ürünü tüketebilirsiniz.Yeni tip ambalajlarımız içinde pipet bulunmamaktadır. Kapak kısmında dışarı doğru tutma yeri olan kulaktan tutup şişe etrafında çevirerek ampulü açabilir ve içebilirsiniz. Ürün Hakkında  Kullanılan Bitkinin Latince Adı : Ginkgo Biloba  Bitkinin Kullanılan Kısmı : Yaprak  Ambalajdaki Porsiyon Sayısı : 10 Porsiyon  Ambalaj : 10ml x 10 Ampul. Taşıma esnasında ampullerin kırılmasını önlemeye yardımcı strafor kullanılarak karton kutu içinde ambalajlanmıştır.   Ambalaj Ölçü Detayları : 24 mm x 1..

22,50TL

Licorice Root Extract Oral Liquid 10 x 10 ml Meyan Kökü Ekstraktı Likit 10 x 10 ml Kullanım Önerisi Yetişkinler için günde 1 bir ampül 10 ml kullanılması tavsiye edilir. Kullanmadan önce ampulü iyice çalkalayınız. Ambalaj içinde strafor gözünde bulunan pipetlerden 1 tanesini kullanarak pipeti kapak ortasından şişenin içine doğru itme sureti ile pipet kapağı delecek ve şişe içine girecektir. Pipeti emerek ampul içinde bulunan ürünü tüketebilirsiniz.Yeni tip ambalajlarımız içinde pipet bulunmamaktadır. Kapak kısmında dışarı doğru tutma yeri olan kulaktan tutup şişe etrafında çevirerek ampulü açabilir ve içebilirsiniz.Taşıma esnasında ampullerin kırılmasını önlemeye yardımcı strafor kullanılarak karton kutu içinde ambalajlanmıştır. Ürün Hakkında Kullanılan Bitkinin Latince Adı : Glycyrrhiza glabra Bitkinin Kullanılan Kısmı : Kök Ambalajdaki Porsiyon Sayısı : 10 Porsiyon Ambalaj Ölçü Detayları : 24 mm x 107 mm x 243 mm Ürün Formu : Likit Muhafaza Koşulları : Serin ve ku..

22,50TL

Panax Ginseng Extract Oral Liquid 10 x 10 ml  Kullanım Önerisi Yetişkinler için günde 1 bir ampül 10 ml kullanılması tavsiye edilir. Kullanmadan önce ampulü iyice çalkalayınız. Ambalaj içinde strafor gözünde bulunan pipetlerden 1 tanesini kullanarak pipeti kapak ortasından şişenin içine doğru itme sureti ile pipet kapağı delecek ve şişe içine girecektir. Pipeti emerek ampul içinde bulunan ürünü tüketebilirsiniz.Yeni tip ambalajlarımız içinde pipet bulunmamaktadır. Kapak kısmında dışarı doğru tutma yeri olan kulaktan tutup şişe etrafında çevirerek ampulü açabilir ve içebilirsiniz.Taşıma esnasında ampullerin kırılmasını önlemeye yardımcı strafor kullanılarak karton kutu içinde ambalajlanmıştır. Ürün Hakkında Kullanılan Bitkinin Latince Adı : Panax Ginseng Bitkinin Kullanılan Kısmı : Kök Ambalajdaki Porsiyon Sayısı : 10 Porsiyon Ambalaj Ölçü Detayları : 24 mm x 107 mm x 243 mm Ürün Formu : Likit Muhafaza Koşulları : Serin ve kuru yerde ağzı kapalı olarak, çocukların..

22,50TL

Gösterilen: 1 ile 16 arası, toplam: 18 (2 Sayfa)


ÜCRETSİZ KARGO

7/24 CANLI DESTEK

SORUNSUZ DEĞİŞİM GARANTİSİ

DESTEK +90 850 441 1 121

end onesignal Script