Sepetim

Kapat
  • Alışveriş sepetiniz boş!

Toz Ekstrakt

Atkuyruğu Ekstraktı Toz 10 gram Horsetail Extract Powder 10 grs.   Kullanım Önerisi - Nasıl Kullanılır 10 gramlık paket ambalaj 450 gram kadar bal ile karıştırılarak günde 2 defa yemek öncesi 1 Tatlı kaşığı miktarında kullanılabilir. Ürün Hakkında Kullanılan Bitkinin Latince Adı : Equisetum arvense Bitkinin Kullanılan Kısmı : Toprak Üstü Ambalajdaki Porsiyon Sayısı : 10 Porsiyon Ambalaj : Aluminum Paket Ambalaj Ölçü Detayları : 120 mm x 53 mm Ürün Formu : Toz Muhafaza Saklama Koşulları : Serin ve kuru yerde ağzı kapalı olarak, çocukların ulaşamayacağı şekilde muhafaza ediniz. İçerik Hammaddesi : T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’mızın ön onay izni sonrası ithalat esnasında gümrük sahasında alınan numunede yapılan incelemenin, muayenenin ve analizin uygun görülmesi sonucu bu ürüne ait hammadde firmamız tarafından ithal edilerek yurda sokulmuştur. Bilgi : Şeker, tuz, mısır, maya, buğday, gluten, soya ve süt gibi potansiyel alerjenleri içermez. Sentetik ren..

8,00TL

  Feverfew Extract Powder 10 grs. Alman Papatyası Ekstraktı Toz 10 gram  Kullanım Önerisi - Nasıl Kullanılır Bir çay kaşığı yaklaşık 1 ile 1,5 gram toz ekstrakt 25 ile 50 gram kadar bal ile karıştırılıp tatlandırılarak günde 3 defa yemek öncesi veya 10 gramlık tüm paket 450 gram kadar bal ile karıştırılıp tatlandırılarak günde 3 defa yemeklerden önce 1 tatlı kaşığı miktarında kullanılabilir. Ürün Hakkında Kullanılan Bitkinin Latince Adı : Tanacetum parthenium Bitkinin Kullanılan Kısmı : Toprak Üstü Herba  Ambalajdaki Porsiyon Sayısı : 8 - 10 Porsiyon Ambalaj : Aluminum Paket Ambalaj Ölçü Detayları : 120 mm x 53 mm Ürün Formu : Toz Muhafaza Saklama Koşulları : Serin ve kuru yerde ağzı kapalı olarak, çocukların ulaşamayacağı şekilde muhafaza ediniz. İçerik Hammaddesi : T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’mızın ön onay izni sonrası ithalat esnasında gümrük sahasında alınan numunede yapılan incelemenin, muayenenin ve analizin uygun görülmesi sonucu ..

12,00TL

Ginkgo Biloba Yaprağı Toz 10 gr. Ginkgo Biloba Leaf Powder 10 grs.  Kullanım Önerisi - Nasıl Kullanılır 10 gramlık paket ambalaj 450 gram kadar bal ile karıştırılarak günde 2 defa yemek öncesi 1 Tatlı kaşığı miktarında kullanılabilir. Ürün Hakkında Kullanılan Bitkinin Latince Adı : Ginkgo Biloba Bitkinin Kullanılan Kısmı : Yaprak Ambalajdaki Porsiyon Sayısı : 10 Porsiyon Ambalaj . Aluminum Paket Ambalaj Ölçü Detayları : 120 mm x 53 mm Ürün Formu : Toz Muhafaza Saklama Koşulları : Serin ve kuru yerde ağzı kapalı olarak, çocukların ulaşamayacağı şekilde muhafaza ediniz. İçerik Hammaddesi : T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’mızın ön onay izni sonrası ithalat esnasında gümrük sahasında alınan numunede yapılan incelemenin, muayenenin ve analizin uygun görülmesi sonucu bu ürüne ait hammadde firmamız tarafından ithal edilerek yurda sokulmuştur. Bilgi : Şeker, tuz, mısır, maya, buğday, gluten, soya ve süt gibi potansiyel alerjenleri içermez. Sentetik renklendir..

9,00TL

Valerian Root Extract Powder 10 grs. Kediotu Kökü Ekstraktı Toz 10 gram   Kullanım Önerisi - Nasıl Kullanılır Bir çay kaşığı yaklaşık 1 ile 1,5 gram toz ekstrakt 25 ile 50 gram kadar bal ile karıştırılıp tatlandırılarak günde 3 defa yemek öncesi veya 10 gramlık tüm paket 450 gram kadar bal ile karıştırılıp tatlandırılarak günde 3 defa yemeklerden önce 1 tatlı kaşığı miktarında kullanılabilir. Ürün Hakkında Kullanılan Bitkinin Latince Adı : Valeriana officinalis Bitkinin Kullanılan Kısmı : Kök Ambalajdaki Porsiyon Sayısı : 7 - 10 Porsiyon Ambalaj : Aluminum Paket Ambalaj Ölçü Detayları : 120 mm x 53 mm Ürün Formu : Toz Muhafaza Saklama Koşulları : Serin ve kuru yerde ağzı kapalı olarak, çocukların ulaşamayacağı şekilde muhafaza ediniz. İçerik Hammaddesi : T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’mızın ön onay izni sonrası ithalat esnasında gümrük sahasında alınan numunede yapılan incelemenin, muayenenin ve analizin uygun görülmesi sonucu bu ürüne ait hammadde fir..

9,00TL

 ..

10,00TL

Kudret Narı Ekstraktı Toz 10 gr Bitter Melon Extract Powder 10 grams   Kullanım Önerisi - Nasıl Kullanılır 10 gramlık paket ambalaj 450 gram kadar bal ile karıştırılarak günde 2 defa yemek öncesi 1 Tatlı kaşığı miktarında kullanılabilir. Ürün Hakkında Kullanılan Bitkinin Latince Adı : Momordica charantia Bitkinin Kullanılan Kısmı : Meyve Ambalajdaki Porsiyon Sayısı : 10 Porsiyon Ambalaj : Aluminum Paket Ambalaj Ölçü Detayları : 120 mm x 53 mm Ürün Formu : Toz Muhafaza Saklama Koşulları : Serin ve kuru yerde ağzı kapalı olarak, çocukların ulaşamayacağı şekilde muhafaza ediniz. İçerik Hammaddesi : T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’mızın ön onay izni sonrası ithalat esnasında gümrük sahasında alınan numunede yapılan incelemenin, muayenenin ve analizin uygun görülmesi sonucu bu ürüne ait hammadde firmamız tarafından ithal edilerek yurda sokulmuştur. Bilgi : Şeker, tuz, mısır, maya, buğday, gluten, soya ve süt gibi potansiyel alerjenleri içermez. Sentetik ren..

10,00TL

Melisa Oğulotu Ekstraktı Toz 10 gr. Melissa Lemon Balm Extract Powder 10 grs.   Kullanım Önerisi - Nasıl Kullanılır 10 gramlık paket ambalaj 450 gram kadar bal ile karıştırılarak günde 2 defa yemek öncesi 1 Tatlı kaşığı miktarında kullanılabilir. Ürün Hakkında Kullanılan Bitkinin Latince Adı : Melissa officinalis Bitkinin Kullanılan Kısmı : Yaprak Ambalajdaki Porsiyon Sayısı : 10 Porsiyon Ambalaj : Aluminum Paket Ambalaj Ölçü Detayları  : 120 mm x 53 mm Ürün Formu : Toz Muhafaza Saklama Koşulları : Serin ve kuru yerde ağzı kapalı olarak, çocukların ulaşamayacağı şekilde muhafaza ediniz. İçerik Hammaddesi : T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’mızın ön onay izni sonrası ithalat esnasında gümrük sahasında alınan numunede yapılan incelemenin, muayenenin ve analizin uygun görülmesi sonucu bu ürüne ait hammadde firmamız tarafından ithal edilerek yurda sokulmuştur. Bilgi : Şeker, tuz, mısır, maya, buğday, gluten, soya ve süt gibi potansiyel alerjenleri içe..

9,00TL

Meyan Kökü Ekstraktı Toz 10 gram Licorice Root Powder 10 grs.   Kullanım Önerisi - Nasıl Kullanılır 10 gramlık paket ambalaj 450 gram kadar bal ile karıştırılarak günde 2 defa yemek öncesi 1 Tatlı kaşığı miktarında kullanılabilir. Ürün Hakkında Kullanılan Bitkinin Latince Adı : Glycyrrhiza uralensis Bitkinin Kullanılan Kısmı : Kök Ambalajdaki Porsiyon Sayısı : 10 Porsiyon Ambalaj : Aluminum Paket Ambalaj Ölçü Detayları : 120 mm x 53 mm Ürün Formu : Toz Muhafaza Saklama Koşulları : Serin ve kuru yerde ağzı kapalı olarak, çocukların ulaşamayacağı şekilde muhafaza ediniz. İçerik Hammaddesi : T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’mızın ön onay izni sonrası ithalat esnasında gümrük sahasında alınan numunede yapılan incelemenin, muayenenin ve analizin uygun görülmesi sonucu bu ürüne ait hammadde firmamız tarafından ithal edilerek yurda sokulmuştur. Bilgi : Şeker, tuz, mısır, maya, buğday, gluten, soya ve süt gibi potansiyel alerjenleri içermez. Sentetik renklendir..

10,00TL

  MSM Metilsulfonilmetan Toz 10 gram   Kullanım Önerisi - Nasıl Kullanılır Bir çay kaşığı yaklaşık 1 ile 1,5 gram toz ekstrakt 25 ile 50 gram kadar bal ile karıştırılıp tatlandırılarak günde 3 defa yemek öncesi veya 10 gramlık tüm paket 450 gram kadar bal ile karıştırılıp tatlandırılarak günde 3 defa yemeklerden önce 1 tatlı kaşığı miktarında kullanılabilir. Ürün Hakkında Kullanılan Bitkinin Latince Adı : N/A Bitkinin Kullanılan Kısmı : N/A Ambalajdaki Porsiyon Sayısı : 7 - 10 Porsiyon Ambalaj : Aluminum Paket Ambalaj Ölçü Detayları : 120 mm x 53 mm Ürün Formu : Toz Muhafaza Saklama Koşulları : Serin ve kuru yerde ağzı kapalı olarak, çocukların ulaşamayacağı şekilde muhafaza ediniz. İçerik Hammaddesi : T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’mızın ön onay izni sonrası ithalat esnasında gümrük sahasında alınan numunede yapılan incelemenin, muayenenin ve analizin uygun görülmesi sonucu bu ürüne ait hammadde firmamız tarafından ithal edilerek yurda sokulmuş..

14,00TL

Panax Ginseng Ekstrakt Toz 10 gram   Kullanım Önerisi - Nasıl Kullanılır Bir çay kaşığı yaklaşık 1 ile 1,5 gram toz ekstrakt 25 ile 50 gram kadar bal ile karıştırılıp tatlandırılarak günde 3 defa yemek öncesi veya 10 gramlık tüm paket 250 gram kadar bal ile karıştırılıp tatlandırılarak günde 3 defa yemeklerden önce 1 tatlı kaşığı miktarında kullanılabilir. Ürün Hakkında Kullanılan Bitkinin Latince Adı : Panax Ginseng Bitkinin Kullanılan Kısmı : Kök Ambalajdaki Porsiyon Sayısı : 7 - 10 Porsiyon Ambalaj : Aluminum Paket Ambalaj Ölçü Detayları : 120 mm x 53 mm Ürün Formu : Toz Muhafaza Saklama Koşulları : Serin ve kuru yerde ağzı kapalı olarak, çocukların ulaşamayacağı şekilde muhafaza ediniz. İçerik Hammaddesi : T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’mızın ön onay izni sonrası ithalat esnasında gümrük sahasında alınan numunede yapılan incelemenin, muayenenin ve analizin uygun görülmesi sonucu bu ürüne ait hammadde firmamız tarafından ithal..

8,00TL

Propolis Ekstraktı Toz 10 gram  Propolis Exctract Nedir ? Arılar tarafından üretildikten sonra propolis içinde bulunan etken maddenin açığa çıkarılması yani aktif maddenin kendisine özü veya ekstresi denir. Kullanım Önerisi - Nasıl Kullanılır Bir çay kaşığı yaklaşık 1 ile 1,5 gram toz ekstrakt 25 ile 50 gram kadar bal ile karıştırılıp tatlandırılarak günde 3 defa yemek öncesi veya 10 gramlık tüm paket 250 gram kadar bal ile karıştırılıp tatlandırılarak günde 3 defa yemeklerden önce 1 tatlı kaşığı miktarında kullanılabilir. Ürün Hakkında Kullanılan Bitkinin Latince Adı : Propolis  Bitkinin Kullanılan Kısmı : Propolis Ambalajdaki Porsiyon Sayısı : 7 - 10 Porsiyon Ambalaj : Aluminum Paket Ambalaj Ölçü Detayları : 120 mm x 53 mm Ürün Formu : Toz Ekstre Muhafaza Koşulları - Saklama Şekli : Anti-bakteriyel ve anti-mikrobiyel özelliğe sahip olan propolis oda sıcaklığında bozulmadan çok uzun süre dayanabilen bir arı ürünüdür. Ancak önerimiz çocukların u..

10,00TL

Propolis Ekstraktı Toz 10 gram x 10 Paket   Propolis Exctract Nedir ? Arılar tarafından üretildikten sonra propolis içinde bulunan etken maddenin açığa çıkarılması yani aktif maddenin kendisine özü veya ekstresi denir.Sepe Natural Propolis Exctract Propolisin özü yani ekstresinden üretilmektedir. İçeriğinde başka bir yardımcı veya dolgu maddesi bulunmaz. Saf olarak ithal edilen kaliteli ekstre (extract) hammadde kullanılmıştır. Kullanım Önerisi - Nasıl Kullanılır Bir çay kaşığı yaklaşık 1 ile 1,5 gram toz ekstrakt 25 ile 50 gram kadar bal ile karıştırılıp tatlandırılarak günde 3 defa yemek öncesi veya 10 gramlık tüm paket 250 gram kadar bal ile karıştırılıp tatlandırılarak günde 3 defa yemeklerden önce 1 tatlı kaşığı miktarında kullanılabilir. Ürün Hakkında Kullanılan Bitkinin Latince Adı : Propolis  Bitkinin Kullanılan Kısmı : Propolis Ambalajdaki Porsiyon Sayısı : 70 - 100 Porsiyon Ambalaj : Aluminum Paket Ambalaj Ölçü Detayları : 120 mm x 53 mm Ürün F..

100,00TL

Sarı Kantaron Toz 10 gr. St.John's Wort Powder 10 grs.   Kullanım Önerisi - Nasıl Kullanılır 10 gramlık paket ambalaj 450 gram kadar bal ile karıştırılarak günde 2 defa yemek öncesi 1 Tatlı kaşığı miktarında kullanılabilir. Ürün Hakkında Kullanılan Bitkinin Latince Adı : Hypericum perforatum Bitkinin Kullanılan Kısmı : Toprak Üstü Ambalajdaki Porsiyon Sayısı : 10 Porsiyon Ambalaj : Aluminum Paket Ambalaj Ölçü Detayları : 120 mm x 53 mm Ürün Formu : Toz Muhafaza Saklama Koşulları : Serin ve kuru yerde ağzı kapalı olarak, çocukların ulaşamayacağı şekilde muhafaza ediniz. İçerik Hammaddesi : T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’mızın ön onay izni sonrası ithalat esnasında gümrük sahasında alınan numunede yapılan incelemenin, muayenenin ve analizin uygun görülmesi sonucu bu ürüne ait hammadde firmamız tarafından ithal edilerek yurda sokulmuştur. Bilgi : Şeker, tuz, mısır, maya, buğday, gluten, soya ve süt gibi potansiyel alerjenleri içermez. Sentetik renklendir..

8,00TL

Sarımsak Toz 10 gr. Garlic Powder 10 grs.   Kullanım Önerisi - Nasıl Kullanılır 10 gramlık paket ambalaj 450 gram kadar bal ile karıştırılarak günde 2 defa yemek öncesi 1 Tatlı kaşığı miktarında kullanılabilir. Ürün Hakkında Kullanılan Bitkinin Latince Adı : Allium sativum Bitkinin Kullanılan Kısmı : Soğanı Ambalajdaki Porsiyon Sayısı : 10 Porsiyon Ambalaj : Aluminum Paket Ambalaj Ölçü Detayları : 120 mm x 53 mm Ürün Formu : Toz Muhafaza Saklama Koşulları : Serin ve kuru yerde ağzı kapalı olarak, çocukların ulaşamayacağı şekilde muhafaza ediniz. İçerik Hammaddesi : T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’mızın ön onay izni sonrası ithalat esnasında gümrük sahasında alınan numunede yapılan incelemenin, muayenenin ve analizin uygun görülmesi sonucu bu ürüne ait hammadde firmamız tarafından ithal edilerek yurda sokulmuştur. Bilgi : Şeker, tuz, mısır, maya, buğday, gluten, soya ve süt gibi potansiyel alerjenleri içermez. Sentetik renklendirici, koku düzeltici, tat..

8,00TL

Spirulina Toz 10 gram   Kullanım Önerisi - Nasıl Kullanılır Bir çay kaşığı yaklaşık 1 ile 1,5 gram toz 25 ile 50 gram kadar bal ile karıştırılıp tatlandırılarak günde 3 defa yemek öncesi veya 10 gramlık tüm paket 450 gram kadar bal ile karıştırılıp tatlandırılarak günde 3 defa yemeklerden önce 1 tatlı kaşığı miktarında kullanılabilir. Ürün Hakkında Kullanılan Bitkinin Latince Adı : Spirulina Platensis Bitkinin Kullanılan Kısmı : Tallus Ambalajdaki Porsiyon Sayısı : 7 - 10 Porsiyon Ambalaj : Aluminum Paket Ambalaj Ölçü Detayları : 120 mm x 53 mm Ürün Formu : Toz Muhafaza Saklama Koşulları : Serin ve kuru yerde ağzı kapalı olarak, çocukların ulaşamayacağı şekilde muhafaza ediniz. İçerik Hammaddesi : T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’mızın ön onay izni sonrası ithalat esnasında gümrük sahasında alınan numunede yapılan incelemenin, muayenenin ve analizin uygun görülmesi sonucu bu ürüne ait hammadde firmamız tarafından ithal edilerek yurda sokulmuştur. Bilgi :..

8,00TL

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 15 (1 Sayfa)


ÜCRETSİZ KARGO

7/24 CANLI DESTEK

SORUNSUZ DEĞİŞİM GARANTİSİ

DESTEK +90 850 441 1 121

end onesignal Script