Sepetim

Kapat
  • Alışveriş sepetiniz boş!

Dereotu Tohumu

Dereotu Tohumu 1 kg Genel Özellikler Dereotu tohumu, Dereotu ekimi genellikle ilkbaharda ekilir. Dereotunu güneş alan yerde ekmek gerekir çünkü güneş ışığını seven bir bitki türüdür. dereotu iki ay gibi sürede yetişir ve olur. Dereotu maydanozgiller den  oluşan yeşil bitki türüdür. Dere otunun genellikle salatası, cacığı, yemeği olarak tüketilir. Dereotu her türlü yemeklere koyularak zenginleştirilir. Dereotu mineral ve vitamin deposudur maydanoz gibidir. Dereotu Rusya'nın güneyinde, Akdeniz'in bölgesinde ve batı Afrika'da doğal olarak yetişen bir bitki türüdür. Kullanım Şekli  Çayı demlenebileceği gibi ağızda çiğneyerek de kullanılabilir. Ürün Özelliği Dereotu Tohumu 1 kg..

48,00TL

..

7,20TL

Dereotu Tohumu 250 Gr Genel Özellikler Dereotu tohumu, Dereotu ekimi genellikle ilkbaharda ekilir. Dereotunu güneş alan yerde ekmek gerekir çünkü güneş ışığını seven bir bitki türüdür. dereotu iki ay gibi sürede yetişir ve olur. Dereotu maydanozgiller den  oluşan yeşil bitki türüdür. Dere otunun genellikle salatası, cacığı, yemeği olarak tüketilir. Dereotu her türlü yemeklere koyularak zenginleştirilir. Dereotu mineral ve vitamin deposudur maydanoz gibidir. Dereotu Rusya'nın güneyinde, Akdeniz'in bölgesinde ve batı Afrika'da doğal olarak yetişen bir bitki türüdür. Kullanım Şekli  Çayı demlenebileceği gibi ağızda çiğneyerek de kullanılabilir. Ürün Özelliği Dereotu Tohumu 250 Gr..

15,00TL

Dereotu Tohumu 500 Gr Genel Özellikler Dereotu tohumu, Dereotu ekimi genellikle ilkbaharda ekilir. Dereotunu güneş alan yerde ekmek gerekir çünkü güneş ışığını seven bir bitki türüdür. dereotu iki ay gibi sürede yetişir ve olur. Dereotu maydanozgiller den  oluşan yeşil bitki türüdür. Dere otunun genellikle salatası, cacığı, yemeği olarak tüketilir. Dereotu her türlü yemeklere koyularak zenginleştirilir. Dereotu mineral ve vitamin deposudur maydanoz gibidir. Dereotu Rusya'nın güneyinde, Akdeniz'in bölgesinde ve batı Afrika'da doğal olarak yetişen bir bitki türüdür. Kullanım Şekli  Çayı demlenebileceği gibi ağızda çiğneyerek de kullanılabilir. Ürün Özelliği Dereotu Tohumu 500 Gr..

26,00TL

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)


ÜCRETSİZ KARGO

7/24 CANLI DESTEK

SORUNSUZ DEĞİŞİM GARANTİSİ

DESTEK +90 850 441 1 121

end onesignal Script