Sepetim

Kapat
  • Alışveriş sepetiniz boş!

Hardal Tohumu

Hardal Tohumu 1 kg Genel Özellikler Hardal tohumunun içeriğinde C, K ,E ve B vitaminleri bulunmaktadır. Aynı zamanda hardal içerisinde fosfor, magnezyum, kalsiyum, potasyum ve demir mineralleri barındırır. Kullanım Şekli  Baharat olarak hardalın tadı hafif tatlımsıdır ve salatalarda, et yemeklerinde, peynirlerde, sandviçlerde, çorbalarda ya da süt mısırın sosu olarak kullanılmaktadır. Ürün Özelliği Hardal Tohumu 1 kg..

30,00TL

Hardal Tohumu 100 Gr Genel Özellikler Hardal tohumunun içeriğinde C, K ,E ve B vitaminleri bulunmaktadır. Aynı zamanda hardal içerisinde fosfor, magnezyum, kalsiyum, potasyum ve demir mineralleri barındırır. Kullanım Şekli  Baharat olarak hardalın tadı hafif tatlımsıdır ve salatalarda, et yemeklerinde, peynirlerde, sandviçlerde, çorbalarda ya da süt mısırın sosu olarak kullanılmaktadır. Ürün Özelliği Hardal Tohumu 100 Gr..

4,50TL

Hardal Tohumu 250 Gr Genel Özellikler Hardal tohumunun içeriğinde C, K ,E ve B vitaminleri bulunmaktadır. Aynı zamanda hardal içerisinde fosfor, magnezyum, kalsiyum, potasyum ve demir mineralleri barındırır. Kullanım Şekli  Baharat olarak hardalın tadı hafif tatlımsıdır ve salatalarda, et yemeklerinde, peynirlerde, sandviçlerde, çorbalarda ya da süt mısırın sosu olarak kullanılmaktadır. Ürün Özelliği Hardal Tohumu 250 Gr..

10,20TL

Hardal Tohumu  500 Gr Genel Özellikler Hardal tohumunun içeriğinde C, K ,E ve B vitaminleri bulunmaktadır. Aynı zamanda hardal içerisinde fosfor, magnezyum, kalsiyum, potasyum ve demir mineralleri barındırır. Kullanım Şekli  Baharat olarak hardalın tadı hafif tatlımsıdır ve salatalarda, et yemeklerinde, peynirlerde, sandviçlerde, çorbalarda ya da süt mısırın sosu olarak kullanılmaktadır. Ürün Özelliği Hardal Tohumu  500 Gr..

16,30TL

Hardal Tohumu Toz 1 kg Genel Özellikler Hardal tohumunun içeriğinde C, K ,E ve B vitaminleri bulunmaktadır. Aynı zamanda hardal içerisinde fosfor, magnezyum, kalsiyum, potasyum ve demir mineralleri barındırır. Kullanım Şekli  Baharat olarak hardalın tadı hafif tatlımsıdır ve salatalarda, et yemeklerinde, peynirlerde, sandviçlerde, çorbalarda ya da süt mısırın sosu olarak kullanılmaktadır. Ürün Özelliği Hardal Tohumu Toz 1 kg..

36,00TL

Hardal Tohumu Toz 500 Gr Genel Özellikler Hardal tohumunun içeriğinde C, K ,E ve B vitaminleri bulunmaktadır. Aynı zamanda hardal içerisinde fosfor, magnezyum, kalsiyum, potasyum ve demir mineralleri barındırır. Kullanım Şekli  Baharat olarak hardalın tadı hafif tatlımsıdır ve salatalarda, et yemeklerinde, peynirlerde, sandviçlerde, çorbalarda ya da süt mısırın sosu olarak kullanılmaktadır. Ürün Özelliği Hardal Tohumu Toz 500 Gr..

19,50TL

Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)


ÜCRETSİZ KARGO

7/24 CANLI DESTEK

SORUNSUZ DEĞİŞİM GARANTİSİ

DESTEK +90 850 441 1 121

end onesignal Script