Sepetim

Kapat
  • Alışveriş sepetiniz boş!

Isırgan Otu Tohumu

Isırgan Otu Tohumu 1 Kg Genel Özellikler: Şifalı bitkiler arasında ilk başlarda yer alan ısırgan tohumu içeriğinde demir, C vitamini ve klorofil barındırır. Isırgan otuna direkt el ile temas edildiğinde cildi tahriş ederek kızarıklıklara yol açabilir. Bu nedenle mutlaka eldiven ile toplanması gerekir.   Kullanım Şekli: Isırgan tohumu dövülerek ya da öğütülerek bal ile tatlandırılarak kullanılabilir. Hazırlanan karışım güneş görmeyen bir yerde muhafaza edilmelidir. Yaprakları çay şeklinde hazırlanarak içilebilir.   Ürün Özellikleri: Isırgan Otu Tohumu 1 Kg..

120,00TL

Isırgan Otu Tohumu 100 Gr Genel Özellikler: Şifalı bitkiler arasında ilk başlarda yer alan ısırgan tohumu içeriğinde demir, C vitamini ve klorofil barındırır. Isırgan otuna direkt el ile temas edildiğinde cildi tahriş ederek kızarıklıklara yol açabilir. Bu nedenle mutlaka eldiven ile toplanması gerekir.   Kullanım Şekli: Isırgan tohumu dövülerek ya da öğütülerek bal ile tatlandırılarak kullanılabilir. Hazırlanan karışım güneş görmeyen bir yerde muhafaza edilmelidir. Yaprakları çay şeklinde hazırlanarak içilebilir.   Ürün Özellikleri: Isırgan Otu Tohumu 100 Gr..

18,00TL

Isırgan Otu Tohumu 250 Gr Genel Özellikler: Şifalı bitkiler arasında ilk başlarda yer alan ısırgan tohumu içeriğinde demir, C vitamini ve klorofil barındırır. Isırgan otuna direkt el ile temas edildiğinde cildi tahriş ederek kızarıklıklara yol açabilir. Bu nedenle mutlaka eldiven ile toplanması gerekir.   Kullanım Şekli: Isırgan tohumu dövülerek ya da öğütülerek bal ile tatlandırılarak kullanılabilir. Hazırlanan karışım güneş görmeyen bir yerde muhafaza edilmelidir. Yaprakları çay şeklinde hazırlanarak içilebilir.   Ürün Özellikleri: Isırgan Otu Tohumu 250 Gr..

37,50TL

Isırgan Otu Tohumu 50 Gr Genel Özellikler: Şifalı bitkiler arasında ilk başlarda yer alan ısırgan tohumu içeriğinde demir, C vitamini ve klorofil barındırır. Isırgan otuna direkt el ile temas edildiğinde cildi tahriş ederek kızarıklıklara yol açabilir. Bu nedenle mutlaka eldiven ile toplanması gerekir.   Kullanım Şekli: Isırgan tohumu dövülerek ya da öğütülerek bal ile tatlandırılarak kullanılabilir. Hazırlanan karışım güneş görmeyen bir yerde muhafaza edilmelidir. Yaprakları çay şeklinde hazırlanarak içilebilir.   Ürün Özellikleri: Isırgan Otu Tohumu 50 Gr..

10,00TL

Isırgan Otu Tohumu 500 Gr Genel Özellikler: Şifalı bitkiler arasında ilk başlarda yer alan ısırgan tohumu içeriğinde demir, C vitamini ve klorofil barındırır. Isırgan otuna direkt el ile temas edildiğinde cildi tahriş ederek kızarıklıklara yol açabilir. Bu nedenle mutlaka eldiven ile toplanması gerekir.   Kullanım Şekli: Isırgan tohumu dövülerek ya da öğütülerek bal ile tatlandırılarak kullanılabilir. Hazırlanan karışım güneş görmeyen bir yerde muhafaza edilmelidir. Yaprakları çay şeklinde hazırlanarak içilebilir.   Ürün Özellikleri: Isırgan Otu Tohumu 500 Gr..

65,00TL

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)


ÜCRETSİZ KARGO

7/24 CANLI DESTEK

SORUNSUZ DEĞİŞİM GARANTİSİ

DESTEK +90 850 441 1 121

end onesignal Script