Sepetim

Kapat
  • Alışveriş sepetiniz boş!

Keten Tohumu

Tane Keten Tohumu 1 Kg
%25 İndirim

Tane Keten Tohumu 1 Kg Genel Özellikler: Keten tohumu C, E ve K vitaminleri içermektedir. Ayrıca, kalsiyum, bakır, demir açısından zengindir. Keten tohumu tam bir magnezyum deposudur.  Bunun dışında Omega 3 yağları açısından çok zengindir.Keten tohumu C, E ve K vitaminleri içermektedir. Ayrıca, kalsiyum, bakır, demir açısından zengindir. Keten tohumu tam bir magnezyum deposudur.  Bunun dışında Omega 3 yağları açısından çok zengindir.   Kullanım Şekli: 1 kase yoğurda 1 yemek kaşığı keten tohumu ekleyip tüketebilirsiniz.   Ürün Özellikleri: Tane Keten Tohumu 1 Kg..

20,00TL

15,00TL

Tane Keten Tohumu 100 Gr  Genel Özellikler: Keten tohumu C, E ve K vitaminleri içermektedir. Ayrıca, kalsiyum, bakır, demir açısından zengindir. Keten tohumu tam bir magnezyum deposudur.  Bunun dışında Omega 3 yağları açısından çok zengindir.Keten tohumu C, E ve K vitaminleri içermektedir. Ayrıca, kalsiyum, bakır, demir açısından zengindir. Keten tohumu tam bir magnezyum deposudur.  Bunun dışında Omega 3 yağları açısından çok zengindir.   Kullanım Şekli: 1 kase yoğurda 1 yemek kaşığı keten tohumu ekleyip tüketebilirsiniz.   Ürün Özellikleri: Tane Keten Tohumu 100 Gr..

5,00TL

Tane Keten Tohumu 250 Gr
%33 İndirim

Tane Keten Tohumu 250 Gr                                          Genel Özellikler: Keten tohumu C, E ve K vitaminleri içermektedir. Ayrıca, kalsiyum, bakır, demir açısından zengindir. Keten tohumu tam bir magnezyum deposudur.  Bunun dışında Omega 3 yağları açısından çok zengindir.Keten tohumu C, E ve K vitaminleri içermektedir. Ayrıca, kalsiyum, bakır, demir açısından zengindir. Keten tohumu tam bir magnezyum deposudur.  Bunun dışında Omega 3 yağları açısından çok zengindir.   Kullanım Şekli: 1 kase yoğurda 1 yemek kaşığı keten tohumu ekleyip tüketebilirsiniz.   Ürün Özellikleri: Tane Keten Tohumu 250 Gr..

12,00TL

8,00TL

Tane Keten Tohumu 50 Gr Genel Özellikler: Keten tohumu C, E ve K vitaminleri içermektedir. Ayrıca, kalsiyum, bakır, demir açısından zengindir. Keten tohumu tam bir magnezyum deposudur.  Bunun dışında Omega 3 yağları açısından çok zengindir.Keten tohumu C, E ve K vitaminleri içermektedir. Ayrıca, kalsiyum, bakır, demir açısından zengindir. Keten tohumu tam bir magnezyum deposudur.  Bunun dışında Omega 3 yağları açısından çok zengindir.   Kullanım Şekli: 1 kase yoğurda 1 yemek kaşığı keten tohumu ekleyip tüketebilirsiniz.   Ürün Özellikleri: Tane Keten Tohumu 50 Gr..

3,00TL

Tane Keten Tohumu 500 Gr
%26 İndirim

Tane Keten Tohumu 500 Gr Genel Özellikler: Keten tohumu C, E ve K vitaminleri içermektedir. Ayrıca, kalsiyum, bakır, demir açısından zengindir. Keten tohumu tam bir magnezyum deposudur.  Bunun dışında Omega 3 yağları açısından çok zengindir.Keten tohumu C, E ve K vitaminleri içermektedir. Ayrıca, kalsiyum, bakır, demir açısından zengindir. Keten tohumu tam bir magnezyum deposudur.  Bunun dışında Omega 3 yağları açısından çok zengindir.   Kullanım Şekli: 1 kase yoğurda 1 yemek kaşığı keten tohumu ekleyip tüketebilirsiniz.   Ürün Özellikleri: Tane Keten Tohumu 500 Gr..

15,90TL

11,90TL

Toz Keten Tohumu 1 Kg
%25 İndirim

Toz Keten Tohumu 1 kg Genel Özellikleri Keten bitkisinin tohumları ortalama 50-100 santim uzunluğundadır. Keten tohumu genel olarak Akdeniz iklimini sever. Uç kısımları sivri yaprakları vardır ve mavi renkli çekici çiçeklere sahiptir. Yaz ayarında meyvelerini vermeye başlar ve meyve yanında iki  tane tohum verir. Keten tohumları birçok açıdan sağlığa faydalıdır. Keten tohumlarının içerdiği birçok mineral ve vitaminler vardır. Keten tohumunun şekli oval, yassı ve serttir. Keten tohumu C, E ve K vitaminleri içermektedir. Ayrıca, kalsiyum, bakır, demir açısından zengindir. Keten tohumu tam bir magnezyum deposudur.  Bunun dışında Omega 3 yağları açısından çok zengindir. Bu yüzden keten tohumu özellikle kilo vermek isteyen kişilerin ve vejetaryenlerin başlıca tükettiği besinlerden bir tanesidir. Kullanım Şekli Günde bir kez tercihen yatmadan önce 1-2 çay kaşığı tohum yenir, üzerine 2 bardak su içilir. Ürün Özelliği Toz Keten Tohumu 1 kg..

20,00TL

15,00TL

Toz Keten Tohumu 100 Gr Genel Özellikleri Keten bitkisinin tohumları ortalama 50-100 santim uzunluğundadır. Keten tohumu genel olarak Akdeniz iklimini sever. Uç kısımları sivri yaprakları vardır ve mavi renkli çekici çiçeklere sahiptir. Yaz ayarında meyvelerini vermeye başlar ve meyve yanında iki  tane tohum verir. Keten tohumları birçok açıdan sağlığa faydalıdır. Keten tohumlarının içerdiği birçok mineral ve vitaminler vardır. Keten tohumunun şekli oval, yassı ve serttir. Keten tohumu C, E ve K vitaminleri içermektedir. Ayrıca, kalsiyum, bakır, demir açısından zengindir. Keten tohumu tam bir magnezyum deposudur.  Bunun dışında Omega 3 yağları açısından çok zengindir. Bu yüzden keten tohumu özellikle kilo vermek isteyen kişilerin ve vejetaryenlerin başlıca tükettiği besinlerden bir tanesidir. Kullanım Şekli Günde bir kez tercihen yatmadan önce 1-2 çay kaşığı tohum yenir, üzerine 2 bardak su içilir. Ürün Özelliği Toz Keten Tohumu 100 Gr..

5,00TL

Toz Keten Tohumu 250 Gr
%28 İndirim

Toz Keten Tohumu 250 Gr Genel Özellikleri Keten bitkisinin tohumları ortalama 50-100 santim uzunluğundadır. Keten tohumu genel olarak Akdeniz iklimini sever. Uç kısımları sivri yaprakları vardır ve mavi renkli çekici çiçeklere sahiptir. Yaz ayarında meyvelerini vermeye başlar ve meyve yanında iki  tane tohum verir. Keten tohumları birçok açıdan sağlığa faydalıdır. Keten tohumlarının içerdiği birçok mineral ve vitaminler vardır. Keten tohumunun şekli oval, yassı ve serttir. Keten tohumu C, E ve K vitaminleri içermektedir. Ayrıca, kalsiyum, bakır, demir açısından zengindir. Keten tohumu tam bir magnezyum deposudur.  Bunun dışında Omega 3 yağları açısından çok zengindir. Bu yüzden keten tohumu özellikle kilo vermek isteyen kişilerin ve vejetaryenlerin başlıca tükettiği besinlerden bir tanesidir. Kullanım Şekli Günde bir kez tercihen yatmadan önce 1-2 çay kaşığı tohum yenir, üzerine 2 bardak su içilir. Ürün Özelliği Toz Keten Tohumu 250 Gr..

7,00TL

5,00TL

Toz Keten Tohumu 500 Gr
%20 İndirim

Toz Keten Tohumu 500 Gr Genel Özellikleri Keten bitkisinin tohumları ortalama 50-100 santim uzunluğundadır. Keten tohumu genel olarak Akdeniz iklimini sever. Uç kısımları sivri yaprakları vardır ve mavi renkli çekici çiçeklere sahiptir. Yaz ayarında meyvelerini vermeye başlar ve meyve yanında iki  tane tohum verir. Keten tohumları birçok açıdan sağlığa faydalıdır. Keten tohumlarının içerdiği birçok mineral ve vitaminler vardır. Keten tohumunun şekli oval, yassı ve serttir. Keten tohumu C, E ve K vitaminleri içermektedir. Ayrıca, kalsiyum, bakır, demir açısından zengindir. Keten tohumu tam bir magnezyum deposudur.  Bunun dışında Omega 3 yağları açısından çok zengindir. Bu yüzden keten tohumu özellikle kilo vermek isteyen kişilerin ve vejetaryenlerin başlıca tükettiği besinlerden bir tanesidir. Kullanım Şekli Günde bir kez tercihen yatmadan önce 1-2 çay kaşığı tohum yenir, üzerine 2 bardak su içilir. Ürün Özelliği Toz Keten Tohumu 500 Gr..

10,00TL

8,00TL

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)


ÜCRETSİZ KARGO

7/24 CANLI DESTEK

SORUNSUZ DEĞİŞİM GARANTİSİ

DESTEK +90 850 441 1 121

end onesignal Script