Sepetim

Kapat
  • Alışveriş sepetiniz boş!

Maydanoz Tohumu

Maydanoz Tohumu 1 kg Genel Özellikler Maydanoz içerisin de yer alan başlıca vitaminler ” A, B1, B3, C, E ” Mineraller ; kalsiyum, potasyum, fosfor manganez, magnezyum, sodyum, kükürt, bakır, klorofil ve yağ bulunmaktadır. Kullanım Şekli  İki bardak suda kısık ateşte yavaş yavaş iki ve ya üç dakika kaynasın ateşten alıp on dakika demleyelim isteğe bağlı olarak sıcak, ılık ve soğuk olarak tüketilir. Ürün Özelliği Maydanoz Tohumu 1 kg..

36,00TL

Maydanoz Tohumu 100 Gr Genel Özellikler Maydanoz içerisin de yer alan başlıca vitaminler ” A, B1, B3, C, E ” Mineraller ; kalsiyum, potasyum, fosfor manganez, magnezyum, sodyum, kükürt, bakır, klorofil ve yağ bulunmaktadır. Kullanım Şekli  İki bardak suda kısık ateşte yavaş yavaş iki ve ya üç dakika kaynasın ateşten alıp on dakika demleyelim isteğe bağlı olarak sıcak, ılık ve soğuk olarak tüketilir. Ürün Özelliği Maydanoz Tohumu 100 Gr..

5,40TL

Maydanoz Tohumu 250 Gr Genel Özellikler Maydanoz içerisin de yer alan başlıca vitaminler ” A, B1, B3, C, E ” Mineraller ; kalsiyum, potasyum, fosfor manganez, magnezyum, sodyum, kükürt, bakır, klorofil ve yağ bulunmaktadır. Kullanım Şekli  İki bardak suda kısık ateşte yavaş yavaş iki ve ya üç dakika kaynasın ateşten alıp on dakika demleyelim isteğe bağlı olarak sıcak, ılık ve soğuk olarak tüketilir. Ürün Özelliği Maydanoz Tohumu 250 Gr..

11,30TL

Maydanoz Tohumu 500 Gr Genel Özellikler Maydanoz içerisin de yer alan başlıca vitaminler ” A, B1, B3, C, E ” Mineraller ; kalsiyum, potasyum, fosfor manganez, magnezyum, sodyum, kükürt, bakır, klorofil ve yağ bulunmaktadır. Kullanım Şekli  İki bardak suda kısık ateşte yavaş yavaş iki ve ya üç dakika kaynasın ateşten alıp on dakika demleyelim isteğe bağlı olarak sıcak, ılık ve soğuk olarak tüketilir. Ürün Özelliği Maydanoz Tohumu 500 Gr..

19,50TL

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)


ÜCRETSİZ KARGO

7/24 CANLI DESTEK

SORUNSUZ DEĞİŞİM GARANTİSİ

DESTEK +90 850 441 1 121

end onesignal Script