Sepetim

Kapat
  • Alışveriş sepetiniz boş!

Roka Tohumu

Roka Tohumu 1 kg Genel Özellikler Turpgiller familyasına mensup olan roka yeşil yaprakları daha çok salatalarda kullanılmakla birlikte garnitür olarak da tüketilmektedir. Akdeniz Bölgesi ülkelerinde popüler olan roka son on yıldır ABD ve diğer Avrupa ülkelerinde de tüketilmeye başlanmıştır. Yeşil yapraklı, acımsı bir tada sahip roka C vitamini açısından zengin bir içeriğe sahiptir. C Vitamininin yanı sıra çeşitli mineraller, glukozinolat, kalsiyum, folat ile A, K ve P vitaminleri de yine rokanın etken maddeleridir.  Kullanım Şekli  Roka ekeceğiniz toprağı önce çapalayın. Tırmıkla düzleştirin. Suyla hafif nemlendirin.Ardından tohumları toprağa serperek atın. Üzerine ince bir tabaka toprak koyun. Hemen can suyu verin.Tohumlar 5-7 gün sonra çimlenmeye başlar. Hava sıcaklığı düşerse tohumların çimlenmesi ve bitkinin gelişimi yavaşlar. Düzenli sulayın. Roka bitkisi günlük, düzenli bir şekilde sulanmalı. Sabah erken saatlerde ya da akşam serinliğinde sulanması iyi olur...

33,60TL

Roka Tohumu 100 Gr Genel Özellikler Turpgiller familyasına mensup olan roka yeşil yaprakları daha çok salatalarda kullanılmakla birlikte garnitür olarak da tüketilmektedir. Akdeniz Bölgesi ülkelerinde popüler olan roka son on yıldır ABD ve diğer Avrupa ülkelerinde de tüketilmeye başlanmıştır. Yeşil yapraklı, acımsı bir tada sahip roka C vitamini açısından zengin bir içeriğe sahiptir. C Vitamininin yanı sıra çeşitli mineraller, glukozinolat, kalsiyum, folat ile A, K ve P vitaminleri de yine rokanın etken maddeleridir.  Kullanım Şekli  Roka ekeceğiniz toprağı önce çapalayın. Tırmıkla düzleştirin. Suyla hafif nemlendirin.Ardından tohumları toprağa serperek atın. Üzerine ince bir tabaka toprak koyun. Hemen can suyu verin.Tohumlar 5-7 gün sonra çimlenmeye başlar. Hava sıcaklığı düşerse tohumların çimlenmesi ve bitkinin gelişimi yavaşlar. Düzenli sulayın. Roka bitkisi günlük, düzenli bir şekilde sulanmalı. Sabah erken saatlerde ya da akşam serinliğinde sulanması iyi olu..

5,10TL

Roka Tohumu 250 Gr Genel Özellikler Turpgiller familyasına mensup olan roka yeşil yaprakları daha çok salatalarda kullanılmakla birlikte garnitür olarak da tüketilmektedir. Akdeniz Bölgesi ülkelerinde popüler olan roka son on yıldır ABD ve diğer Avrupa ülkelerinde de tüketilmeye başlanmıştır. Yeşil yapraklı, acımsı bir tada sahip roka C vitamini açısından zengin bir içeriğe sahiptir. C Vitamininin yanı sıra çeşitli mineraller, glukozinolat, kalsiyum, folat ile A, K ve P vitaminleri de yine rokanın etken maddeleridir.  Kullanım Şekli  Roka ekeceğiniz toprağı önce çapalayın. Tırmıkla düzleştirin. Suyla hafif nemlendirin.Ardından tohumları toprağa serperek atın. Üzerine ince bir tabaka toprak koyun. Hemen can suyu verin.Tohumlar 5-7 gün sonra çimlenmeye başlar. Hava sıcaklığı düşerse tohumların çimlenmesi ve bitkinin gelişimi yavaşlar. Düzenli sulayın. Roka bitkisi günlük, düzenli bir şekilde sulanmalı. Sabah erken saatlerde ya da akşam serinliğinde sulanması iyi olu..

10,50TL

Roka Tohumu 500 Gr Genel Özellikler Turpgiller familyasına mensup olan roka yeşil yaprakları daha çok salatalarda kullanılmakla birlikte garnitür olarak da tüketilmektedir. Akdeniz Bölgesi ülkelerinde popüler olan roka son on yıldır ABD ve diğer Avrupa ülkelerinde de tüketilmeye başlanmıştır. Yeşil yapraklı, acımsı bir tada sahip roka C vitamini açısından zengin bir içeriğe sahiptir. C Vitamininin yanı sıra çeşitli mineraller, glukozinolat, kalsiyum, folat ile A, K ve P vitaminleri de yine rokanın etken maddeleridir.  Kullanım Şekli  Roka ekeceğiniz toprağı önce çapalayın. Tırmıkla düzleştirin. Suyla hafif nemlendirin.Ardından tohumları toprağa serperek atın. Üzerine ince bir tabaka toprak koyun. Hemen can suyu verin.Tohumlar 5-7 gün sonra çimlenmeye başlar. Hava sıcaklığı düşerse tohumların çimlenmesi ve bitkinin gelişimi yavaşlar. Düzenli sulayın. Roka bitkisi günlük, düzenli bir şekilde sulanmalı. Sabah erken saatlerde ya da akşam serinliğinde sulanması iyi olu..

18,20TL

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)


ÜCRETSİZ KARGO

7/24 CANLI DESTEK

SORUNSUZ DEĞİŞİM GARANTİSİ

DESTEK +90 850 441 1 121

end onesignal Script