Sepetim

Kapat
  • Alışveriş sepetiniz boş!

Süpürge Tohumu

Süpürge Tohumu 1 kg Genel Özellikler Pelesenk ağacı Güney Asya,Uzak Doğu ve Amerika'da yetişen 10-15 metre boylarında yaprakları sert,oval,damarlı ve kenarları dişlidir. Ağacın gövdesi çizilerek elde edilen reçinesi pelesenk yağı olarak da bilinir. Pelesenk ağacının kullanılan kısımları odunu ve tohumlarıdır. Kullanım Şekli  Pelesenk ağacı odunu meyan kökü ile kaynatılır balla tatlandırılarak içilir. Ürün Özelliği Süpürge tohumu 1 kg..

20,00TL

Süpürge Tohumu 250 Gr Genel Özellikler Pelesenk ağacı Güney Asya,Uzak Doğu ve Amerika'da yetişen 10-15 metre boylarında yaprakları sert,oval,damarlı ve kenarları dişlidir. Ağacın gövdesi çizilerek elde edilen reçinesi pelesenk yağı olarak da bilinir. Pelesenk ağacının kullanılan kısımları odunu ve tohumlarıdır. Kullanım Şekli  Pelesenk ağacı odunu meyan kökü ile kaynatılır balla tatlandırılarak içilir. Ürün Özelliği Süpürge tohumu 250 gr..

6,50TL

Süpürge Tohumu 500 Gr Genel Özellikler Pelesenk ağacı Güney Asya,Uzak Doğu ve Amerika'da yetişen 10-15 metre boylarında yaprakları sert,oval,damarlı ve kenarları dişlidir. Ağacın gövdesi çizilerek elde edilen reçinesi pelesenk yağı olarak da bilinir. Pelesenk ağacının kullanılan kısımları odunu ve tohumlarıdır. Kullanım Şekli  Pelesenk ağacı odunu meyan kökü ile kaynatılır balla tatlandırılarak içilir. Ürün Özelliği Süpürge tohumu 500 gr..

12,00TL

Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)


ÜCRETSİZ KARGO

7/24 CANLI DESTEK

SORUNSUZ DEĞİŞİM GARANTİSİ

DESTEK +90 850 441 1 121

end onesignal Script