Sepetim

Kapat
  • Alışveriş sepetiniz boş!

Tere Tohumu

Tere Tohumu 1 kg Genel Özellikler Tere tohumu çok faydalı bir şifalı bitkidir. Bu tohum acı bir tada sahiptir. Tere tohumları ,yaklaşık susam çekirdeği ebatlarında ama daha koyu parlak kırmızı renktedir. Tere tohumu ülkemizde yetişen,pahalı olmayan,doğal bir bitkidir Kullanım Şekli  Acı bir tada sahip olan tere tohumunu bal ile birlikte kullanarak içmelisiniz. Ürün Özelliği Tere Tohumu 1 kg..

36,00TL

Tere Tohumu 100 Gr Genel Özellikler Tere tohumu çok faydalı bir şifalı bitkidir. Bu tohum acı bir tada sahiptir. Tere tohumları ,yaklaşık susam çekirdeği ebatlarında ama daha koyu parlak kırmızı renktedir. Tere tohumu ülkemizde yetişen,pahalı olmayan,doğal bir bitkidir Kullanım Şekli  Acı bir tada sahip olan tere tohumunu bal ile birlikte kullanarak içmelisiniz. Ürün Özelliği Tere Tohumu 100 Gr..

5,40TL

Tere Tohumu 250 Gr Genel Özellikler Tere tohumu çok faydalı bir şifalı bitkidir. Bu tohum acı bir tada sahiptir. Tere tohumları ,yaklaşık susam çekirdeği ebatlarında ama daha koyu parlak kırmızı renktedir. Tere tohumu ülkemizde yetişen,pahalı olmayan,doğal bir bitkidir Kullanım Şekli  Acı bir tada sahip olan tere tohumunu bal ile birlikte kullanarak içmelisiniz. Ürün Özelliği Tere Tohumu 250 Gr..

11,30TL

Tere Tohumu 500 Gr Genel Özellikler Tere tohumu çok faydalı bir şifalı bitkidir. Bu tohum acı bir tada sahiptir. Tere tohumları ,yaklaşık susam çekirdeği ebatlarında ama daha koyu parlak kırmızı renktedir. Tere tohumu ülkemizde yetişen,pahalı olmayan,doğal bir bitkidir Kullanım Şekli  Acı bir tada sahip olan tere tohumunu bal ile birlikte kullanarak içmelisiniz. Ürün Özelliği Tere Tohumu 500 Gr..

19,50TL

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)


ÜCRETSİZ KARGO

7/24 CANLI DESTEK

SORUNSUZ DEĞİŞİM GARANTİSİ

DESTEK +90 850 441 1 121

end onesignal Script