0232 364 26 46 | 0552 204 02 39 | info@aktardiyari.com

Sepetim

Kapat
  • Alışveriş sepetiniz boş!

Limon Tuzu

Limon Tuzu 1 Kg                                         Genel Özellikler: Toplumda limon tuzu olarak bilinen kimyasal sitrik asit renksiz ve kristal yapılı organik bir bileşiktir. Çoğu meyve ve sebzede doğal olarak bulunan başlıca organik asitlerden biridir. Meyve ve sebzelere ekşi tadını veren bu asit özellikle narenciyelerde (sitrus) bulunduğu için sitrik asit adı verilmiştir. Gıda sektöründe en yaygın kullanılan katkı maddelerinden biridir.   Kullanım Şekli: Evde hazırlanan reçel, turşu gibi gıdalara kullanılacağı gibi, çaydanlık ve elektrikli su ısıtıcılarında biriken kireç için de kullanılabilir. Ayrıca bulaşık makinelerinde tuz olarak da kullanılabilir   Ürün Özellikleri: Limon Tuzu 1 Kg..

24,00TL

Limon Tuzu 100 Gr                                         Genel Özellikler: Toplumda limon tuzu olarak bilinen kimyasal sitrik asit renksiz ve kristal yapılı organik bir bileşiktir. Çoğu meyve ve sebzede doğal olarak bulunan başlıca organik asitlerden biridir. Meyve ve sebzelere ekşi tadını veren bu asit özellikle narenciyelerde (sitrus) bulunduğu için sitrik asit adı verilmiştir. Gıda sektöründe en yaygın kullanılan katkı maddelerinden biridir.   Kullanım Şekli: Evde hazırlanan reçel, turşu gibi gıdalara kullanılacağı gibi, çaydanlık ve elektrikli su ısıtıcılarında biriken kireç için de kullanılabilir. Ayrıca bulaşık makinelerinde tuz olarak da kullanılabilir   Ürün Özellikleri: Limon Tuzu 100 Gr..

3,60TL

Limon Tuzu 250 Gr                                         Genel Özellikler: Toplumda limon tuzu olarak bilinen kimyasal sitrik asit renksiz ve kristal yapılı organik bir bileşiktir. Çoğu meyve ve sebzede doğal olarak bulunan başlıca organik asitlerden biridir. Meyve ve sebzelere ekşi tadını veren bu asit özellikle narenciyelerde (sitrus) bulunduğu için sitrik asit adı verilmiştir. Gıda sektöründe en yaygın kullanılan katkı maddelerinden biridir.   Kullanım Şekli: Evde hazırlanan reçel, turşu gibi gıdalara kullanılacağı gibi, çaydanlık ve elektrikli su ısıtıcılarında biriken kireç için de kullanılabilir. Ayrıca bulaşık makinelerinde tuz olarak da kullanılabilir   Ürün Özellikleri: Limon Tuzu 250 Gr..

7,50TL

Limon Tuzu 500 Gr                                         Genel Özellikler: Toplumda limon tuzu olarak bilinen kimyasal sitrik asit renksiz ve kristal yapılı organik bir bileşiktir. Çoğu meyve ve sebzede doğal olarak bulunan başlıca organik asitlerden biridir. Meyve ve sebzelere ekşi tadını veren bu asit özellikle narenciyelerde (sitrus) bulunduğu için sitrik asit adı verilmiştir. Gıda sektöründe en yaygın kullanılan katkı maddelerinden biridir.   Kullanım Şekli: Evde hazırlanan reçel, turşu gibi gıdalara kullanılacağı gibi, çaydanlık ve elektrikli su ısıtıcılarında biriken kireç için de kullanılabilir. Ayrıca bulaşık makinelerinde tuz olarak da kullanılabilir   Ürün Özellikleri: Limon Tuzu 500 Gr..

13,00TL

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)


ÜCRETSİZ KARGO

7/24 CANLI DESTEK

SORUNSUZ DEĞİŞİM GARANTİSİ

DESTEK +90 850 441 1 121