Sepetim

Kapat
  • Alışveriş sepetiniz boş!

Argan Yağı

..

15,00TL

..

16,00TL

Argan Yağı 20ml   Genel Özellikler:    Sadece Fas’ın güneybatı bölgesinde yetilmekte olan Argan ağacı 10 metreye kadar uzayabilmekte ve 150 ile 200 yıl arasında yaşamaktadır. Küçük ve sarı ile yeşil renk çiçekleri bulunan Argan Ağacı Fas zeytin ağacı olarak da adlandırılmaktadır. İçi yumuşak ancak dışı sert bir kabuğa sahip olan meyvesinden Argan Yağı elde edilmektedir. Haziran ve Temmuz ayları gibi ağaçtan toprağa düşmeye başlayan meyveleri Mayıs ayı gibi olgunlaşmaktadır. Argan ağacı oldukça büyük dikenlere sahip olması nedeni ile meyvelerinin toplanması da bir o kadar zordur. Genellikle çorak bölgelerde yetişmekte ve su bulabilmek için toprağın alt kısımlarına kadar köklerini uzatmaktadır. Elbette ki bu durumda erozyonu engelleyen en önemli noktalardandır. UNESCO tarafından koruma altına alınan Argan Ağacının nesli tükenmeye başlamıştır. Argan Yağının içeriğinde, alfa, gama ve beta yer almaktadır. Bunun dışında zengin niktarda E vitamini içermektedir. Bol miktarda E v..

15,00TL

..

14,90TL

..

27,50TL

..

42,00TL

..

20,00TL

Argan Yağı 50 ml   Genel Özellikler:    Sadece Fas’ın güneybatı bölgesinde yetilmekte olan Argan ağacı 10 metreye kadar uzayabilmekte ve 150 ile 200 yıl arasında yaşamaktadır. Küçük ve sarı ile yeşil renk çiçekleri bulunan Argan Ağacı Fas zeytin ağacı olarak da adlandırılmaktadır. İçi yumuşak ancak dışı sert bir kabuğa sahip olan meyvesinden Argan Yağı elde edilmektedir. Haziran ve Temmuz ayları gibi ağaçtan toprağa düşmeye başlayan meyveleri Mayıs ayı gibi olgunlaşmaktadır. Argan ağacı oldukça büyük dikenlere sahip olması nedeni ile meyvelerinin toplanması da bir o kadar zordur. Genellikle çorak bölgelerde yetişmekte ve su bulabilmek için toprağın alt kısımlarına kadar köklerini uzatmaktadır. Elbette ki bu durumda erozyonu engelleyen en önemli noktalardandır. UNESCO tarafından koruma altına alınan Argan Ağacının nesli tükenmeye başlamıştır. Argan Yağının içeriğinde, alfa, gama ve beta yer almaktadır. Bunun dışında zengin niktarda E vitamini içermektedir. Bol miktarda E ..

41,50TL

..

33,90TL

..

34,90TL

..

42,00TL

%100 Saf Argan Yağı 25 ml.%100 Pure Argan Oil 25 ml. Neden Sepe Natural Saf Argan Yağı Kullanmanızı öneriyoruz?Argan Yağı Soğuk Pres Yöntemi ile firmamız bünyesinde üretilmekte, filtre edilerek tüm posaları temizlenmekte ve %100 Saf olarak doldurulmaktadır. Kullanım Önerisi  - Nasıl KullanılırDahilen, günde 1 fincan suya 3-5 damla Argan Yağı damlatılarak kullanılabilir. Haricen de kullanılabilir.Ürün HakkındaElde Edilme Yöntemi : Bu ürün SOĞUK PRES yöntemi kullanılarak elde edilmiştir. Kullanılan Bitkinin Latince Adı : Argania spinosa L. Bitkinin Kullanılan Kısmı : ÇekirdekAmbalajdaki Porsiyon Sayısı : 25 - 50 Porsiyon arasındaAmbalaj : 25 ml Koyu Renkli Damlalıklı Cam Şişe ve Dış KutuAmbalaj Ölçü Detayları : 25 mm x 43 mm x 85 mmÜrün Formu : Saf YağMuhafaza Koşulları : Serin ve kuru yerde ağzı kapalı olarak, çocukların ulaşamayacağı şekilde muhafaza ediniz.İçerik Hammaddesi : %100 Saf Argan YağıBilgi : Şeker, tuz, mısır, maya, buğday, gluten, soya ve süt gibi ..

15,00TL

Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)


ÜCRETSİZ KARGO

7/24 CANLI DESTEK

SORUNSUZ DEĞİŞİM GARANTİSİ

DESTEK +90 850 441 1 121

end onesignal Script