Sepetim

Kapat
  • Alışveriş sepetiniz boş!

Çörek Otu Yağı

Çörek Otu Yağı 250ml<!----><!----> Genel Özellikler:    Çörek otunu bu kadar değerli  kılan şey, tabii ki içerdiği vitamin ve minerallerdir. İnsan sağlığına şaşırtıcı şekilde sağladığı katkı ve hastalıkların tedavisinde ilaç olarak kullanılan çok zengin ve güçlü vitamin ve mineraller şu şekildedir; Çörek Otu aynı şekilde çok zengin bir vitamin kaynağıdır; Vitamin olarak A, H, C, B1, B2 ve B6 içerir. Mineral olarak ise; selenyum, çinko, magnezyum içeren çörek otunun içerdiği en önemli bileşim ise thymol türevidir. Aktif madde olarak thymoquinon, uçucu olmayan yağlar ve nigellon içeren çörek otu bunların yanı sıra, palmitik asit, linoelik asit, oleic asit, sodyum, potasyum, kalsiyum, çinko, demir ,magnezyum, bakır, fosfor ve selenyum, A vitamini, B vitamini ve C vitamini içerir.Çörek otunda ortalama %38 karbonhidrat, %35 çeşitli yağlar, %21 albümin bulunmaktadır. Geriye kalan %6’lık gibi bir kısım ise, birbirinden farklı yüze yakın maddeden oluşur. Kullanım Şek..

40,00TL

Çörek Otu Yağı 50 Ml Naturlife Ürün Hakkında Çörek otu çayı Doğu çay geleneğinden gelen şifalı bir içecektir. Çörek otu her derde deva olarak bilinmektedir. Çörek otu çayı özel bir tada ve şifalı özelliklere sahip olan içecektir. Çörek otunun bilinen diğer isimleri siyah susam, siyah kimyon, şevkerak, karaca, karaçörektir. Çörek Otu aynı şekilde çok zengin bir vitamin kaynağıdır; Vitamin olarak A, H, C, B1, B2 ve B6 içerir. Mineral olarak ise; selenyum, çinko, magnezyum içeren çörek otunun içerdiği en önemli bileşim ise thymol türevidir. Çörek otunda ortalama %38 karbonhidrat, %35 çeşitli yağlar, %21 albümin bulunmaktadır. Geriye kalan %6’lık gibi bir kısım ise, birbirinden farklı yüze yakın maddeden oluşur. Muhafaza Koşulları Serin ve kuru yerde ağzı kapalı olarak, çocukların ulaşamayacağı şekilde muhafaza ediniz. Kullanım Önerisi Çörek otu yağı, suya eklenerek tüketilebileceği gibi, haricen kürler içerisinde veya direkt olarak da uygulanabilmektedir. Çörek otu yağı..

10,00TL

..

24,90TL

Çörekotu Yagı (Soğuk Pres) 250 Ml Balen
%45 İndirim

..

40,00TL

22,90TL

..

11,50TL

..

108,00TL

..

9,90TL

Çörek Otu Yağı 250 cc. Atışeri Ürün Özelliği A, B, ve C vitaminlerinin yanı sıra potasyum, magnezyum gibi değerli bileşenleri içerir.Yapılan bilimsel çalışmalar çörek otu içerisinde 100 den fazla bileşik olduğunu göstermiştir. Bunlardan bazıları nigellon ve alpha pinen bileşimleri, omega-3, omega-6 yağ asitleri, selenyum, çinko, demir, bakır, kalsiyum mineralleri ile E vitaminidir. Nasıl Kullanılır Çörek Otu yağını kahvaltı ve yemeklerden en az yarım saat önce bir yemek kaşığı kadarını bir bardak su ile yutulabilir. Çörek otunun bileşiminde bulunan proteinlerin sindiriminin kolay olması için aç karnına mide asidiyle doğrudan temas etmesi istendiğinden süt veya yoğurtla yenmesi önerilmemektedir. Ürün Özelliği Çörek otu Yağı 250 cc. Atışeri..

35,00TL

..

29,70TL

..

9,90TL

Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)


ÜCRETSİZ KARGO

7/24 CANLI DESTEK

SORUNSUZ DEĞİŞİM GARANTİSİ

DESTEK +90 850 441 1 121

end onesignal Script