0232 364 26 46 | 0552 204 02 39 | info@aktardiyari.com

Sepetim

Kapat
  • Alışveriş sepetiniz boş!

Kabak Çekirdeği Yağı

Cemilefendi Kabak Çekirdeği Yağı  (250 ml ) Genel Özellikler:   Kabak çekirdeğinin içerisinde A, B, E vitaminleri, selenyum, kukurbitin, çinko ve fitosteroller bulunur. Omega 6 ve omega 9 bakımından zengindir. Kullanım Şekli:Kabak çekirdeği yağı dahilen ve haricen kullanabilir özelliğine sahiptir. Dahilen kullanmak isteyen kişilerin her gün sabahları aç karnına bir tatlı kaşığı içmeleri önerilir. Aynı zamanda bir çay bardağı ılık suyun içerisine karıştırılıp da tüketilebilir. Haricen kullanmak isteyen kişiler için masaj eşliğinde uygulamaları tavsiye edilir. Özellikle yüz ve göz çevresine her gün masaj yapılarak kabak çekirdeği uygulanması yüz güzelliği açısında fayda sağlayabilir. Aynı zamanda güneşten dolayı oluşmuş cilt lekeleri için veya vücudun herhangi bir yerinde meydana kararmalar için kabak çekirdeği yağı ile bölgeye masaj yapılabilir. Ürün Özellikleri: Cemilefendi Kabak Çekirdeği Yağı  (250 ml )..

32,50TL

Kabak Çekirdeği Yağı 250 ml Naturlife Ürün Hakkında İçerisinde bol miktarda selenyum ve çinko bulunur. kimyasal ve ısıl işlem görmeden, soğuk pres (soğuk sıkım) yöntemiyle üretilmiştir. İçeriğindeki A, E, B vitaminleri, kükürbitin ve fitosterol bulunur. Omega 6 ve Omega 9 bakımından zengindir. Kullanım Önerisi Kabak çekirdeği yağı dahilen ve haricen kullanabilir özelliğine sahiptir. Dahilen kullanmak isteyen kişilerin her gün sabahları aç karnına bir tatlı kaşığı içmeleri önerilir. Aynı zamanda bir çay bardağı ılık suyun içerisine karıştırılıp da tüketilebilir. Haricen kullanmak isteyen kişiler için masaj eşliğinde uygulamaları tavsiye edilir. Özellikle yüz ve göz çevresine her gün masaj yapılarak kabak çekirdeği yağı uygulanır. Muhafaza Koşulları Serin ve kuru yerde ağzı kapalı olarak, çocukların ulaşamayacağı şekilde muhafaza ediniz. Yasal ve Önemli Uyarılar Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Takviye edici gıdalar..

30,00TL

..

46,50TL

..

10,00TL

%100 Saf Kabak Çekirdeği Yağı 50ml%100 Pure Pumpkin Seed Oil 50ml Kullanım Önerisi Dahilen, günde 2-3 defa 1 fincan suya 3-5 damla kabak Çekirdeği yağı damlatılarak veya haricen de kullanılabilir.Ürün HakkındaElde Edilme Yöntemi : Bu ürün SOĞUK PRES yöntemi kullanılarak elde edilmiş ve filtre edilmiştir.Kullanılan Bitkinin Latince Adı : Semen Cucurbitae oleumBitkinin Kullanılan Kısmı : TohumAmbalajdaki Porsiyon Sayısı : 25 - 50 Porsiyon arasındaAmbalaj : 50 ml 'lik Amber Renkli Cam Şişe ve Dış KutuAmbalaj Ölçü Detayları : 30mm x 47mm x 110mmÜrün Formu : YağMuhafaza Koşulları : Serin ve kuru yerde ağzı kapalı olarak, çocukların ulaşamayacağı şekilde muhafaza ediniz.İçerik Hammaddesi : %100 Saf YağBilgi : Şeker, tuz, mısır, maya, buğday, gluten, soya ve süt gibi potansiyel alerjenleri içermez. Sentetik renklendirici, koku düzeltici, tatlandırıcı, kayganlaştırıcı kullanılmamıştır. Firma HakkındaT.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı İşletme Kayıt Numarası : TR-35-K-000853..

15,00TL

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)


ÜCRETSİZ KARGO

7/24 CANLI DESTEK

SORUNSUZ DEĞİŞİM GARANTİSİ

DESTEK +90 850 441 1 121