Sepetim

Kapat
  • Alışveriş sepetiniz boş!

Kantaron Yağı

Kantaron Yağı 100 cc Atışeri Ürün Özelliği Bileşimindeki en önemli ve şifa veren madde "Hypericin" dir, buna ek olarak içeriğinde pseudohypericin,protohypericin, protopseudohypericin, hyperoside, rutin,quercitrin, isoquercitrin, quercetin, biapigenin, amentoflavone, hyperforin, adhyperforin, caffeic asit, chlorogenic asit, ferulic asit, hyperfolin, p-cumaric asit, p-hydroxybenzoic asit, vanillic asit, uçucu yağlar, ß-sitosterol, C vitamini, A vitamini bulunmaktadır. Nasıl Kullanılır Eğer kantaron yağını dahili olarak kullanacak iseniz bir fincan su içerisine 3-4 Damla kantaron yağı damlatarak günde 3 defa tüketmelisiniz. Eğer isterseniz kesmeşeker üzerine 3-4 damla damlatarak da tüketebilirsiniz. Kantaron yağını haricen kullanacaklar yani cildinize sürerek uygulayacaklar cildinize masaj yaparak yedirmeniz yeterlidir. Kullanmak istediğiniz problemli bölgeye kantaron yağını iyice yedirerek masaj yapmanız uygun olacaktır. Hemoroit için kullanım şekli de bu şekildedir. Dıştan sürer..

15,00TL

..

81,00TL

Genel Özellikler:    Kantaron yağı antiseptik, antibakteriyel, kanama durdurucu, yara ve yanık iyileştirici iltihap önleyicidir. Kantaron otu genelde ılıman iklime sahip bölgelerde yetiştirilmektedir. Kantaron otu bitkisi yetiştirdiği bölgelerden farklı renklere sahip çiçeği açmaktadır. Kırmızı kantaron 10-50 cm aralığında değişir ve iki yıllık ot türü bir bitkidir. Balçıklı ve kireçli toprağı seven bir bitki türüdür. Kumlu topraklarda ve bataklıklar da yetişebilir. Yetiştiği bölgeler Avrupa ve Türkiye'dir. Çiçekleri güneşin doğması ile açar, güneşin batması ile kapanır. Bu çiçekleri toplu halde bulmak zordur. Keskin acı bir tadı ve bahar bir kokusu vardır. Sarı ve kırmızı kantaron olmak üzere ikiye ayrılan bitkide sarı kantaron, sinirsel rahatsızlıklarda, kırmızı kantaron ise mide ve sindirim sistemi rahatsızlıkları üzerinde etkilidir. İçeriğinde bol miktarda A, C vitaminleri ve çeşitli mineraller bulunmaktadır. Kantaron yağının  sahip olduğu önemli birkaç özelliği..

13,00TL

Kantaron Yağı 250 cc Atışeri Ürün Özelliği Bileşimindeki en önemli ve şifa veren madde "Hypericin" dir, buna ek olarak içeriğinde pseudohypericin,protohypericin, protopseudohypericin, hyperoside, rutin,quercitrin, isoquercitrin, quercetin, biapigenin, amentoflavone, hyperforin, adhyperforin, caffeic asit, chlorogenic asit, ferulic asit, hyperfolin, p-cumaric asit, p-hydroxybenzoic asit, vanillic asit, uçucu yağlar, ß-sitosterol, C vitamini, A vitamini bulunmaktadır. Nasıl Kullanılır Eğer kantaron yağını dahili olarak kullanacak iseniz bir fincan su içerisine 3-4 Damla kantaron yağı damlatarak günde 3 defa tüketmelisiniz. Eğer isterseniz kesmeşeker üzerine 3-4 damla damlatarak da tüketebilirsiniz. Kantaron yağını haricen kullanacaklar yani cildinize sürerek uygulayacaklar cildinize masaj yaparak yedirmeniz yeterlidir. Kullanmak istediğiniz problemli bölgeye kantaron yağını iyice yedirerek masaj yapmanız uygun olacaktır. Hemoroit için kullanım şekli de bu şekildedir. Dıştan sürer..

25,00TL

..

25,50TL

..

32,00TL

Kantaron Yağı 250ml Naturlife Ürün Hakkında Sarı kantaron, kılıç otu, mayasıl otu olarak da bilinmektedir. Sarı kantaron çiçeklerinin zeytin yağında birkaç hafta bekletilmesiyle kantaron yağı elde edilir. Şehir hayatının sosyal hayatımızda baskın rol oynamasıyla birlikte faydaları unutulan bitkiler arasına girdi fakat son zamanlarda tekrar eski popüleritesine kavuşmaya aday.Kantaron yağı çok etkili bir antioksidandır. Muhafaza Koşulları Serin ve kuru yerde ağzı kapalı olarak, çocukların ulaşamayacağı şekilde muhafaza ediniz. Kullanım Önerisi Kantaron yağı günde bir tatlı kaşığından fazla içilmemelidir. Ayrıca herhangi bir sorun için kantaron yağı içiyorsanız bunu 2-3 gün ile sınırlayın. Günler, haftalar boyu kantaron yağını ağızdan almayın.İlk seferde bile herhangi bir tuhaflık, yan etki hissederseniz kantaron yağı içmeyi hemen bırakın. Her türlü ilaç kullananlar (özellikle Antidepresan veya kemoterapi ilaçları), ilacın etkilerini düşürebileceği ve..

25,00TL

..

24,50TL

..

15,00TL

..

8,00TL

..

8,00TL

..

8,50TL

..

5,20TL

..

10,00TL

Kantaron Yağı 50ml Naturlife Ürün Hakkında Sarı kantaron, kılıç otu, mayasıl otu olarak da bilinmektedir. Sarı kantaron çiçeklerinin zeytin yağında birkaç hafta bekletilmesiyle kantaron yağı elde edilir. Şehir hayatının sosyal hayatımızda baskın rol oynamasıyla birlikte faydaları unutulan bitkiler arasına girdi fakat son zamanlarda tekrar eski popüleritesine kavuşmaya aday.Kantaron yağı çok etkili bir antioksidandır. Muhafaza Koşulları Serin ve kuru yerde ağzı kapalı olarak, çocukların ulaşamayacağı şekilde muhafaza ediniz. Kullanım Önerisi Kantaron yağı günde bir tatlı kaşığından fazla içilmemelidir. Ayrıca herhangi bir sorun için kantaron yağı içiyorsanız bunu 2-3 gün ile sınırlayın. Günler, haftalar boyu kantaron yağını ağızdan almayın.İlk seferde bile herhangi bir tuhaflık, yan etki hissederseniz kantaron yağı içmeyi hemen bırakın. Her türlü ilaç kullananlar (özellikle Antidepresan veya kemoterapi ilaçları), ilacın etkilerini düşürebileceği vey..

8,00TL

..

10,00TL

Gösterilen: 1 ile 16 arası, toplam: 17 (2 Sayfa)


ÜCRETSİZ KARGO

7/24 CANLI DESTEK

SORUNSUZ DEĞİŞİM GARANTİSİ

DESTEK +90 850 441 1 121

end onesignal Script