Sepetim

Kapat
  • Alışveriş sepetiniz boş!

Üzüm Çekirdeği Yağı

Cemilefendi Üzüm Çekirdeği Yağı (250 ml)<!----><!----> Genel Özellikler: "Üzüm çekirdeği yağı, üzüm çekirdeklerinden elde edilen hafif ve renksiz bir yağdır. Bu yağın pişirme, kozmetik, bazı sağlık sorunlarının azaltılmasına kadar değişen çeşitli kullanımları bulunmaktadır. Üzüm çekirdeği yağı, “Vitis vinifera” üzümlerinin çeşitli tohumlarından çıkarılan tatlı ve ceviz aromalı bir yağdır. Bu yağ genellikle şarap yapımında kullanılan soğuk-presleme yöntemiyle üzüm çekirdeklerinden elde edilir. Üzüm Asya kökenlidir ve 1600’ler civarında Avrupa ve Kuzey Amerika’ya tanıtıldığı düşünülüyor.   İspanya ve Arjantin’de de üretilmesine rağmen İtalya ve Fransa, üzüm çekirdeği yağının ana üreticileridir. Üzüm tıbbi ve besleyici özellikleri ile tanınır ve yüzlerce yıldır yetiştirilmektedir. Günümüzde yapılan çeşitli bilimsel araştırmalar, üzüm çekirdeği ekstresi ve tohumlarından elde edilen yağın bir çok sağlık yararları olduğunu ortaya koymuştur."   Kullanım Şekl..

27,00TL

Üzüm Çekirdeği Yağı 1000 ml Grape Seed Oil 1000 ml Kullanım ÖnerisiDahilen, günde 2-3 defa 1 fincan suya 3-5 damla Üzüm çekirdeği yağı damlatılarak kullanlabilir. Haricen de kullanılabilir. Ürün HakkındaElde Edilme Yöntemi : Bu ürün SOĞUK PRES yöntemi kullanılarak elde edilmiştir.İçindekiler : 100 Üzüm Çekirdeği Yağı Vitis Vinifera semen oleumUyarılar : İçeriğindeki bileşene karşı bilinen alerjiniz varsa kullanmayınız. Gözlerle temasından kaçınınız. Çocukların ulaşamayacağı, serin ve kuru yerde ağzı kapalı olarak muhafaza ediniz. Güneş ışığına maruz bırakmayınız.Ambalaj : 1000 ml'lik Cam ŞişeFirma HakkındaT.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı İşletme Kayıt Numarası : TR-35-K-000853FDA Food and Drug Administration İşletme Kayıt Numarası : 12568327256GMP (Good Manufacturing Practice - İyi Üretim Uygulamaları)ISO22000:2005 (HACCP Hazard Analysis and Critical Control Points - Tehlike Analizi ve Kritik Kontrol Noktaları standartlarını ve Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi)Helal Ser..

150,00TL

Üzüm Çekirdeği Yağı Grape Seed Oil 250 ml Kullanım ÖnerisiDahilen, günde 2-3 defa 1 fincan suya 3-5 damla Üzüm çekirdeği yağı damlatılarak kullanlabilir. Haricen de kullanılabilir. Elde Edilme YöntemiBu ürün SOĞUK PRES yöntemi kullanılarak elde edilmiştir.  İçindekiler100 Üzüm Çekirdeği Yağı Vitis Vinifera semen oleum Uyarılarİçeriğindeki bileşene karşı bilinen alerjiniz varsa kullanmayınız. Gözlerle temasından kaçınınız. Çocukların ulaşamayacağı, serin ve kuru yerde ağzı kapalı olarak muhafaza ediniz. Güneş ışığına maruz bırakmayınız.Ürün Hakkında Ambalaj : 250 ml'lik Cam Şişe Kutu Ambalaj Ölçü Detayları : 46mm x 74mm x 178mm Toptan Koli Miktarı : 15 Adet Koli Ambalaj Sertifikalar : GMP, ISO22000:2005, FDA Üretim/Paketleme/SevkiyatFirmamız ürünlerini Bakanlığımızın belirlemiş olduğu ilgili kodekse uygun olarak üretimlerini gerçekleştirmektedir. Ürünlerimiz Uluslararası Standardizasyon Örgütü’nün oluşturduğu, dünyada gıda güvenliği..

50,00TL

Üzüm Çekirdeği Yağı Grape Seed Oil 25 ml Kullanım ÖnerisiDahilen, günde 2-3 defa 1 fincan suya 3-5 damla Üzüm çekirdeği yağı damlatılarak kullanlabilir. Haricen de kullanılabilir. Ürün HakkındaElde Edilme Yöntemi : Bu ürün SOĞUK PRES yöntemi kullanılarak elde edilmiştir.İçindekiler : 100 Üzüm Çekirdeği Yağı Vitis Vinifera semen oleumUyarılar : İçeriğindeki bileşene karşı bilinen alerjiniz varsa kullanmayınız. Gözlerle temasından kaçınınız. Çocukların ulaşamayacağı, serin ve kuru yerde ağzı kapalı olarak muhafaza ediniz. Güneş ışığına maruz bırakmayınız.Ambalaj : 25 ml'lik Cam Şişe KutuAmbalaj Ölçü Detayları : 25 mm x 43 mm x 85 mmToptan Koli Miktarı : 15 Adet Koli AmbalajFirma HakkındaSertifikalar : GMP, ISO22000:2005, FDAFirmamız İşletme Kayıt Numarası : TR-35-K-000853Üretim/Paketleme/SevkiyatFirmamız ürünlerini Bakanlığımızın belirlemiş olduğu ilgili kodekse uygun olarak üretimlerini gerçekleştirmektedir. Ürünlerimiz Uluslararası Standardizasyon Örgütü’nün oluşturduğu, düny..

9,00TL

Üzüm Çekirdeği Yağı 50 ml Grape Seed Oil 50 ml Kullanım ÖnerisiDahilen, günde 2-3 defa 1 fincan suya 3-5 damla Üzüm çekirdeği yağı damlatılarak kullanlabilir. Haricen de kullanılabilir. Elde Edilme YöntemiBu ürün SOĞUK PRES yöntemi kullanılarak elde edilmiştir. İçindekiler100 Üzüm Çekirdeği Yağı Vitis Vinifera semen oleum Uyarılarİçeriğindeki bileşene karşı bilinen alerjiniz varsa kullanmayınız. Gözlerle temasından kaçınınız. Çocukların ulaşamayacağı, serin ve kuru yerde ağzı kapalı olarak muhafaza ediniz. Güneş ışığına maruz bırakmayınız.Ürün Hakkında Ambalaj : 50 ml'lik Cam Şişe Kutu Ambalaj Ölçü Detayları : 30mm x 47mm x 110mm Toptan Koli Miktarı : 6 Adet Streç Film Ambalaj Sertifikalar : GMP, ISO22000:2005, FDA Üretim/Paketleme/SevkiyatFirmamız ürünlerini Bakanlığımızın belirlemiş olduğu ilgili kodekse uygun olarak üretimlerini gerçekleştirmektedir. Ürünlerimiz Uluslararası Standardizasyon Örgütü’nün oluşturduğu, dünyada gıda güvenl..

14,00TL

..

6,00TL

Üzüm Çekirdeği Yağı 20 ml<!----><!----> Genel Özellikler: Üzüm çekirdeği yağı, üzüm çekirdeklerinden elde edilen hafif ve renksiz bir yağdır. Bu yağın pişirme, kozmetik, bazı sağlık sorunlarının azaltılmasına kadar değişen çeşitli kullanımları bulunmaktadır. Üzüm çekirdeği yağı, “Vitis vinifera” üzümlerinin çeşitli tohumlarından çıkarılan tatlı ve ceviz aromalı bir yağdır. Bu yağ genellikle şarap yapımında kullanılan soğuk-presleme yöntemiyle üzüm çekirdeklerinden elde edilir. Üzüm Asya kökenlidir ve 1600’ler civarında Avrupa ve Kuzey Amerika’ya tanıtıldığı düşünülüyor.   İspanya ve Arjantin’de de üretilmesine rağmen İtalya ve Fransa, üzüm çekirdeği yağının ana üreticileridir. Üzüm tıbbi ve besleyici özellikleri ile tanınır ve yüzlerce yıldır yetiştirilmektedir. Günümüzde yapılan çeşitli bilimsel araştırmalar, üzüm çekirdeği ekstresi ve tohumlarından elde edilen yağın bir çok sağlık yararları olduğunu ortaya koymuştur.   Kullanım Şekli: Masaj yağı olarak ve..

8,00TL

..

9,90TL

..

34,00TL

..

97,50TL

..

33,90TL

..

24,00TL

..

10,00TL

..

8,00TL

..

15,00TL

..

9,90TL

Gösterilen: 1 ile 16 arası, toplam: 18 (2 Sayfa)


ÜCRETSİZ KARGO

7/24 CANLI DESTEK

SORUNSUZ DEĞİŞİM GARANTİSİ

DESTEK +90 850 441 1 121

end onesignal Script