Sepetim

Kapat
  • Alışveriş sepetiniz boş!

Uçucu Yağ

..

19,90TL

..

30,50TL

..

15,00TL

..

23,50TL

Adaçayı Yağı 20 ml<!----><!----> Genel Özellikler: Adaçayı yağı, esansiyel bir yağdır ve insan sağlığı için yararlı olduğu kanıtlanan tıbbi özellikleri ile bilinir. Bitkisel esansiyel yağlar bir bireyin sağlığı üzerine olumlu etkileri olan sayısız özelliklere sahiptirler. Bunlardan biri adaçayı bitkisinden (Salvia officinalis) çıkarılan adaçayı yağıdır. Bu yağın karakteristik bir aroması vardır bu nedenle yemek pişirmede sıklıkla kullanılır. Bu yağın tıbbi faydaları bir çok sağlık komplikasyonlarını tedavi etmek için incelenmiştir. Bu yağın yoğun şekilde yatıştırıcı ve tatlı olan kokusu sayesinde adaçayı yağı, geniş bir yelpazedeki kozmetik ürünlerinin önemli maddelerinden biri olmuştur. Adaçayı yağı buhar distilasyonu yöntemi ile endüstriyel bir ölçekte adaçayı yapraklarından elde edilir.   Kullanım Şekli: Emziren ve gebe kadınların kullanması sakıncalıdır. Migren ve epilepsi hastalarının da kesinlikle kullanmaması gereken bir yağdır. Kullanmadan önce mutlaka do..

30,00TL

Anason Uçucu Yağı 20ml   Genel Özellikler:    Anason Yağı, maydanoz benzeri bir bitkinin tohumlarından elde edilen hoş kokusu olan bir şifalı yağdır. Anasonun kokusu sinir sistemimizde rahatlatıcı bir etki sağlar. Bu yağın içeriğinde oluşup bu kokuyu sağlayan anasonun içerisindeki anteol aynı zamanda anti mikrobik özelliği sayesinde bakteri ve mikroplara karşı etki olmaktadır. Bu bitki Mısır ve Yunanistan'da yetişmektedir. Eski Mısırda oluşmakta olan hastalıkların tedavisinde ve  aroma terapi olarak kullanılmakta. Bu bitkinin yayılması kısa zaman içerisinde tüm ülkelere yayılmıştır.    Kullanım Şekli:  Günde 3 defa 10-12 damla anason yağı bir kaşık sirke ile içilir.   Ürün Özellikleri: Anason Uçucu Yağı 20ml..

11,00TL

..

8,00TL

..

9,90TL

..

23,50TL

..

15,00TL

..

20,00TL

..

10,00TL

Ardıç Yağı 20 ml   Genel Özellikler:    Şifalı bitkilerin bazıları uçucu yağ adi verilen ve etki gücü oldukça yüksek yağlar ihtiva ederler. Ardıç yağı, Kekik yağı, gül yağı gibi. Bu yağlar, çok miktarda bitkinin işlenmesiyle az miktarda elde edilirler. Oldukça yoğun bir içeriğe sahip bu yağları mutlaka dozajına uygun kullanmak gerekir. Onlardan biri de ardıç yağı. Pek çok insanın daha önce adını bile duymadığı, ama kullanıp etkisini gördükten sonra, vazgeçilmezi haline gelen ardıç yağı, birçok insanın hayatında küçümsenemeyecek değişikliklere yol açtı. Onların hayatını çok olumlu etkiledi. Pek çok insana şifa kaynağı oldu. Onu tanıyıp kullandığınızda, gerçekten de ne kadar mucizevi bir yağ olduğunu sizin de onaylayacağınıza eminim. Şimdiye kadar pek çok bitkiyi tavsiye ederken, uzun sureli kullanımını şart olduğunu belirttik. Ama ardıç yağını uzun sureli kullanamıyoruz. 4-6 haftalık bir kullanımdan sonra mutlaka birkaç haftalık bir ara vermek gerekiyor. Ardıç yağı böbrek..

16,00TL

..

12,50TL

..

13,50TL

..

25,00TL

Gösterilen: 1 ile 16 arası, toplam: 294 (19 Sayfa)


ÜCRETSİZ KARGO

7/24 CANLI DESTEK

SORUNSUZ DEĞİŞİM GARANTİSİ

DESTEK +90 850 441 1 121

end onesignal Script